Uaktualnienie do najnowszej wersji forum phpBB Przemo

Dyskusje na temat funkcjonowania forum w starszej wersji phpBB 3.0.14. Uwaga: mogą już być nieaktualne.
admin
Administrator
Posty: 1596
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Uaktualnienie do najnowszej wersji forum phpBB Przemo

Post autor: admin »

Od 14 lutego ruszyła nowa odsłona Forum.

Obecnie nie działa strona https://entomo.pl/forum_news.php wiec trzeba wchodzić przez stronę główną forum. Konieczne jest załadowanie nowej wersji skryptu, i to chwilę potrwa.

[nie ma nowszej wersji tego skryptu tak więc strony tej nie będzie. Może w niedalekiej przyszlości uda mi się coś wymysleć w to miejsce, bo strona była bardzo przydatna. na razie pozostaje nam "Posty nieprzeczytane" i funkcja Szukaj
Można też zajrzeć do Statystyk i od samej góry widać dobrze ostatnio dodane posty https://entomo.pl/forum/statistics.php
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 lutego 2008, 06:24 przez admin, łącznie zmieniany 5 razy.
admin
Administrator
Posty: 1596
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Nowe funkcje Forum

Post autor: admin »

Forum posiada wiele nowych funkcji, z których najważniejsze to:
  • Nowe style forum
    Domyślny styl FiSubIce dostosowuje szerokość do rozmiaru okna przeglądarki.

    Wyszukiwarka działa Szukaj

    poprawiona szybkość (ilość zapytań do sql zmalała z kilkuset do kilku, kilkunastu zapytań)
    zwiększone bezpieczeństwo Forum

    Nowe moduły:
    Moduł POMÓGŁ - autor tematu może przyznawać punkty odpowiadającym w temacie. Nie musimy tego traktować poważnie jednak po jakimś czasie na Forum statystyka pokaże, kto jest pomocny dla innych.

    Moduł statystyk zawiera więcej informacji m.in. przeglądarki, systemy i ostatnie posty.
Bartek Pacuk
Posty: 3277
Rejestracja: wtorek, 9 października 2007, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Bartek Pacuk »

.ad. pisze:Obecnie nie działa strona https://entomo.pl/forum_news.php wiec trzeba wchodzić przez stronę główną forum. Konieczne jest załadowanie nowej wersji skryptu, i to chwilę potrwa.

[nie ma nowszej wersji tego skryptu tak więc strony tej nie będzie. Może w niedalekiej przyszlości uda mi się coś wymysleć w to miejsce, bo strona była bardzo przydatna. na razie pozostaje nam "Posty nieprzeczytane" i funkcja Szukaj

Szkoda, forum news to naprawdę wygodna sprawa :sad: Próbuję się przyzwyczaić do obchodzenia tego na około, przez stronę główną, i muszę przyznać że mnie to zajebiście wkurza :mad:
Ale wyszukiwarka faktycznie działa :wink:
Awatar użytkownika
ptica
Posty: 233
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:54
Lokalizacja: Lubin / Rudziniec

Post autor: ptica »

Szkoda, forum news to naprawdę wygodna sprawa Próbuję się przyzwyczaić do obchodzenia tego na około, przez stronę główną, i muszę przyznać że mnie to zajebiście wkurza
Ale wyszukiwarka faktycznie działa
Popieram. Wszystko to prawda :cry:
No i wyszło, że jestem wyjątkowo nieaktywnym członkiem :twisted: forum (statystyki)
Awatar użytkownika
Piotr Pawlikiewicz
Posty: 612
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2004, 10:48
UTM: CC71
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Post autor: Piotr Pawlikiewicz »

hehehe ta najnowsza wersja jest aż tak doskonała że podaję stan aktywności twojego członka. Bez urazy :D
Awatar użytkownika
Adam Larysz
Posty: 2133
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 11:43
Lokalizacja: Mysłowice/Bytom
Kontakt:

Post autor: Adam Larysz »

Fakt, mimo, że teraz wszystko ładnie śmiga, ale najbardziej żal forum_news... :sad:
Chyba, żeby tak poprosić Krzyśka Jonko żeby napisał skrypcik importujący najnowsze posty na stronę niezależną, taką jak forum_news - dla Krzyśka to bułka z masłem jak tylko znajdzie chwilę wolnego czasu...
admin
Administrator
Posty: 1596
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

A to dobry pomysł. Nadzieje miejmy, ze to wróci. Ja też sie tak latrwo nie poddaję - poszukam czegoś podobnego w sieci - może uda mi się znaleźć. Dla dobrych duszkow podaje nazwe skryptu - topics anywhere http://www.afsvlaanderen.be/topics_anyw ... wnload.php i chodzi o to zeby to byla wersja kompatybilna z 1.16 (moze 1.15 ruszy...). Nie siedzialem nad tym wystarczająco dlugo....
Awatar użytkownika
ptica
Posty: 233
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:54
Lokalizacja: Lubin / Rudziniec

Post autor: ptica »

Piotr Pawlikiewicz pisze: stan aktywności twojego członka.
:mrgreen: Dzięki za troskę :mrgreen: pastylek niebieskich jeszcze nie biorę, a i wszystkie babki w popłochu wymiotło w okolicy :mrgreen:
admin
Administrator
Posty: 1596
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Strona http://www.entomo.pl/forum_news.php DZIAŁA!

Post autor: admin »

No i udało mi się dokopać do nowszej wersji skryptu. Uwziąłem się prawdę mowiąc bo:
- w sieci jestem przez tel komorkowy (Orange) z mojego numeru czyli "normalnie" - warto było :-)
- przez tego typu polaczenie nie mam mozliwosci zalogowania sie przez ftp i strony uploaduje przez panel admina serwera w html. jest to jakas metoda, wazne ze moglem to zrobić.

Strona https://entomo.pl/forum_news.php DZIAŁA!
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 lutego 2008, 10:46 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Bartek Pacuk
Posty: 3277
Rejestracja: wtorek, 9 października 2007, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Bartek Pacuk »

Ufff :smile: Nie ma to jak dobra wiadomość na dobry początek dnia :wink:
Dzięki Jacku za wytrwałość :cool:
Awatar użytkownika
Adam Larysz
Posty: 2133
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 11:43
Lokalizacja: Mysłowice/Bytom
Kontakt:

Post autor: Adam Larysz »

Jacku, wielkie dzięki!
Awatar użytkownika
Piotr Pawlikiewicz
Posty: 612
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2004, 10:48
UTM: CC71
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Post autor: Piotr Pawlikiewicz »

A czemu nie działa autologowanie na forum. Dostęp do internetu mam dzięki Netii i Neostrady. Problem pojawił się od momentu aktualizacji forum.

[ Dodano: 20-02-08, 15:29 ]
Dopiero teraz przeczytałem w ShoutBoxie ze problem załatwiony :D
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Jak działa FORUM -ARCHIWUM”