kusakowate

Staphylinidae, Silphidae, Hydraenidae, Leiodidae, Ptiliidae i Agyrtidae
Awatar użytkownika
Andrzej Kurzawa
Posty: 1031
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 20:27
Lokalizacja: Napoleonów
Kontakt:

kusakowate

Post autor: Andrzej Kurzawa »

Przepraszam, że tylko linkuje a nie pokazuję na stronie, ale jestem już padnięty, a chcę wszystko zrobić co założyłem sobie na dziś. Walczę o czas. Proszę o pomoc w oznaczeniu kusaków z dzisiejszego połowu http://www.efotogaleria.pl/index.php?m=488
Awatar użytkownika
Marek Przewoźny
Posty: 1414
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 07:15
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marek Przewoźny »

W drugim rzędzie skrajny po prawej zupełnie nie podpisany obok Aleochrinae to nawet chrząszcz nie jest tylko to skorek Dermaptera.
Quedius limbatus to nie jest ten rodzaj to też coś z Aleocharinae a Quedicus wyglada mi na jakiegoś przedstawiciela rodzaju Philontus.
Awatar użytkownika
Andrzej Kurzawa
Posty: 1031
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 20:27
Lokalizacja: Napoleonów
Kontakt:

dziękuję

Post autor: Andrzej Kurzawa »

wielkie dzięki. Zaraz wrzucę mini osę, max. 1 mm, do odpowiedniego działu.
admin
Administrator
Posty: 1610
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Coraz bardziej dyskusja na temat oznaczania owadow umyka z Forum na zewnatrz (*). Jest to o tyle niewygodne, ze w przyszlosci nie bedzie w forum zdjec tylko linki, a wprzypadku zmiany tych linkow w przyszlosci, na co nie mamy wplywu, nie bedzie wogole mozliwe przesledzenie dyskusji na temat oznaczania owadow z braku jakichkolwiek ich fotek.
Dlatego bardzo prosze o umieszczanie fotek na Forum i ewentualnie linku do fotki w galerii zrodlowej. Pytania o gatunki z prywatnych galerii bez umieszczania fotek w Forum sa dla samego Forum malo przydatne (no chyba ze macie inne zdanie). Przedyskutujmy to lepiej od razu, bo ja sam mialbym chec takie posty usuwac. Wrzucajcie fotki, wtedy bedzie OK.

(*) - to samo tutaj: https://entomo.pl/forum/viewtopic.php?t=2515
ODPOWIEDZ

Wróć do „STAPHYLINOIDEA”