książki na sprzedaż

brakkonta

książki na sprzedaż

Post autor: brakkonta »

tutaj http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=236149 jest kilka fajnych pozycji do kupienia dla chrząszczarzy.
Mazep
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: książki na sprzedaż

Post autor: Malko »

A to nie ktoś od nas sprzedaje? Znalazłem na allegro wczoraj "legendarną brązową książkę" http://allegro.pl/motyle-atlas-motyli-p ... 61628.html Jestem ciekaw jaką osiągnie cenę ostatnio poszła taka za ponad 240zł ...
brakkonta

Re: książki na sprzedaża

Post autor: brakkonta »

Kto sprzedaje, to nie wiem. Żona ma (zapalona allegro-surferka) trafiła na tę licytację i stąd ją znam. Co do atlasu ciem to jakaś nisza bajka, też mi nieznana. Swoją drogą piszesz ponad dwie stówy ???? Masz tę książkę Dawidzie?
Mazep
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: książki na sprzedaż

Post autor: Malko »

Niestety nie mam :( . Liczę na to, że jak wyjdzie nowy atlas to ludzie zaczną sprzedawać właśnie ten stary i wtedy może ceny spadną :/ .
sniper
Posty: 52
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 18:48
Specjalność: kambio- i ksylofagi
Lokalizacja: CB89

Re: książki na sprzedaż

Post autor: sniper »

Pewne książki dośc szybko stają się klasykami. Podam przykład nie związany z entomologią. Pod koniec 2008 roku kupiłem świeże wtedy (2006) wydanie "Ptaki Europy i obszaru środziemnomorskiego" L. Jonssona. W księgarni kosztowało 69.99 zł. W zeszlym roku nakład się już rozszedł i na allegro ceny tej książki dochodzą do 200 zł. Do tej pory nic lepszego po polsku chyba nie wydano.
A książki prezentowane przez Mp sprzedaje chyba Przemek Zięba?
brakkonta

Re: książki na sprzedaż

Post autor: brakkonta »

Dawidzie odbierz maila, gdyż ja potrzebuje Twego, rzekł Mazep
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: książki na sprzedaż

Post autor: Malko »

sniper pisze: A książki prezentowane przez Mp sprzedaje chyba Przemek Zięba?
Też myślałem o nim ;). Już mail poszedł
Gacol
Posty: 47
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 20:38
Lokalizacja: Osterdam

Re: książki na sprzedaż

Post autor: Gacol »

Witam.
Odnośnie legendarnej brązowej książki. Ja takową nabyłem na allegro kilka miesięcy temu. Miałem szczęście - sprzedający tyle co wrzucił aukcję na serwis, a ja byłem jednym z pierwszych, którzy to wyczaili. Napisałem maila do sprzedawcy, że wezmę ją od ręki za 150, ale, co akurat mnie nie zdziwiło, sprzedawca wolał żebym dał 200, hehe. Z uwagi na to, że tomu drugiego w księgarni już nie dostanę oraz mając w pamięci częstotliwość z jaką oferowana pozycja pojawiała się na allegro (max. trzy razy w roku), kupiłem drugi tom Atlasu za 209,50 wraz z przesyłką. Nie żałuję, w środku był nawet dodatek o szkodnikach.
Pierwszy raz licytowałem na allegro tą legendarną knigę jakieś 6 lat temu. Licytacji oczywiście nie wygrałem, bo jeśli dobrze pamiętam atlas zszedł za około 350 złociszy. Tak prawdę mówiąc owych atlasów ostatnimi czasy tak jakby więcej na allegro - w tym roku to już chyba trzeci. Poza tym wydaje mi się, że trochę staniały ze względu na zbliżającą się (małymi krokami, hehe) premierę nowego atlasu autorstwa pewnych dwóch panów... Czy ktoś z Was wie co w tym temacie i temacie Atlasu rozmieszczenia motyli słychać?
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: książki na sprzedaż

Post autor: Malko »

Gacol
Posty: 47
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 20:38
Lokalizacja: Osterdam

Re: książki na sprzedaż

Post autor: Gacol »

Hehe, myślałem, że wiecie coś więcej...
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: książki na sprzedaż

Post autor: Malko »

Na razie cisza w eterze, trudno się dziwić w końcu środek sezonu :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „LITERATURA”