Witam

Miejsce na powitania i pożegnania.
yagr
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:35
Lokalizacja: CA57/DA34

Witam

Post autor: yagr »

Witam zacne grono specjalistów od sześcionogów ;) Entomologią zajmowałem się parę ładnych lat temu i obecnie raczej nie mam czasu na wypady z czerpakiem.. :( Jednak wiedza nieużywana marnieje i zacząłem sobie podpatrywać to co dookoła polatuje, poskakuje i biega a czasami udaje się uwiecznić delikwenta na fotce. Dlatego też trafienie na Wasze forum jest dla mnie doskonałą okazją do przypomnienia sobie co nieco o owadach. Liczę że pomimo mojego obecnie zupełnie amatorskiego podejścia do tematu będę mógł korzystać z wiedzy zgromadzonych tu fascynatów, zwłaszcza, że już znalazłem tu znajome osoby z którymi zaczynałem swoja przygodę z entomologią w TL w Brynku. Pozdrawiam serdecznie
G.J.
Piotr Michalik
Posty: 79
Rejestracja: niedziela, 19 października 2008, 22:19
Lokalizacja: Ostrów

Post autor: Piotr Michalik »

Powitać powitać Kolegę, sezon już się zaczął tak ze :obserwować, fotografować i udać się na wypad z "czerpakiem" :smile:
admin
Administrator
Posty: 1597
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Miło powitać Kolegę pasjonata!
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Miłosz Mazur »

yagr pisze:... już znalazłem tu znajome osoby z którymi zaczynałem swoja przygodę z entomologią w TL w Brynku. G.J.
Brynol pozdrawia Brynola :cool:
Andrzej J. Woźnica

Post autor: Andrzej J. Woźnica »

To nie jest Brynek, tylko Tworóg Brynek :-) (wedle podziału parafialnego :mrgreen: )
Ostatnio zmieniony środa, 7 kwietnia 2010, 22:56 przez Andrzej J. Woźnica, łącznie zmieniany 1 raz.
yagr
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:35
Lokalizacja: CA57/DA34

Post autor: yagr »

Eh... tak sobie regularnie włażę na forum i się za głowę łapię: ile ja pozapominałem a ile nigdy nie wiedziałem! Nawet carabide mi sprawiają problemy a przecież ledwie 10 lat temu magisterkę z tego pisałem..... :neutral:
Mam nadzieję że stopniowo trochę sobie poprzypominam ale przy aktywności userów po 150-200postów dziennie to ciężko nadążyć :D
Pozdra dla Brynoli i tych starszych i tych młodszych ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”