Giełda

Międzynarodowe wystawy owadów. Giełdy Entomologiczne.
International insect exhibitions. Entomological Exchanges.
Internationaler Insektenbörse.
Awatar użytkownika
Jacek Kalisiak
Posty: 3268
Rejestracja: wtorek, 24 sierpnia 2004, 14:50
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(-a): 4 times

Giełda

Post autor: Jacek Kalisiak »

Jak myślicie, czy dojrzała już sprawa giełdy wymiennej w Polsce? Nie byłoby to na pewno na miarę giełd czeskich na początek, ale jak to widzicie?
pablo.d
Posty: 69
Rejestracja: sobota, 28 listopada 2009, 00:13
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: pablo.d »

Mnie też marzy się taka giełda w Polsce. Wraz ze Szkołą Podstawową nr 32 w Częstochowie przy ulicy Tetmajera 40 chcemy zorganizować giełdę połączoną z wystawą.Może nam się uda ,trzymaj kciuki.Planujemy wszystko na 27 lutego i 28 lutego 2010 , w godz.10-17.
Mają być ludzie ze Śląska.Reklamowałem też na giełdzie w Czeskich Budziejowicach i zobaczymy. ZAPRASZAMY!
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Post autor: Malko »

pablo.d pisze:Mnie też marzy się taka giełda w Polsce.
Każdemu entomologowi się coś takiego marzy myślę, że kluczem było by połączenie zarówno profesjonalistów jaki amatorów i dostawców sprzętu entomo. Kibicuje tej inicjatywie w częstochowie powiem Moim znajomym. Uważam, że na początku trzeba zadbać o rozgłos a później tak jak giełda w pradze inicjatywa obroni się co roku sama.
pablo.d
Posty: 69
Rejestracja: sobota, 28 listopada 2009, 00:13
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: pablo.d »

Z rozgłosem jest najgorzej , bo na wszystko trzeba kasę. Liczę na takich jak Ty. Początki są trudne. Sam ściągam znajomych i może się uda . od niedawna jeżdżę na czeskie giełdy i zazdroszczę im . Jeszcze raz zapraszam i liczę na rozpropagowanie wśród znajomych.
Mnie głownie interesują kózki , ale pokażę też egzoty chrząszczy i motyli. Przyjechałbyś też z okazami, czy tylko kibicujesz?


Podaję adres i telefon , aby ewentualnie zarezerwować stolik ( pablo.d@vp.pl , +48 692 000 205 ).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Giełdy Entomologiczne”