Wycena

Sprzątamy dział... magazyn
Anna95
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 12 października 2019, 10:50
Gender: women

Wycena

Post autor: Anna95 »

Bardzo proszę o pomoc zastanawiam się ile to może być warte bardzo stare 1 motyl jest z 1947 r.
Anna95
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 12 października 2019, 10:50
Gender: women

Bardzo proszę o pomoc

Post autor: Anna95 »

Bardzo proszę o pomoc szukałam w internecie ale nigdzie jie mogę znaleźć pomocy mam gablote z motylami, ale zastanawiam się czy jest to coś warte i jaka to może być wartość :) PS. Nie przepraszam za zdjęcie ale lepszego, ale wyrazniejszego nie mogę wstawić ponieważ wyskakuje błąd ze jest ono za duże.
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Re: Wycena

Post autor: Antek Kwiczala † »

To motyle egzotyczne z różnych stron świata, na ogół pospolite. Gdyby były w bardzo dobrym stanie to cena większości oscylowałaby w granicach kilku - kilkunastu euro. Najdroższy z nich to rusałka z rodzaju Agrias (w bardzo dobrym stanie warta 20-30 euro) ale tak silnie podniszczoną to nikt by nie kupił.
Awatar użytkownika
Rafał SZCZECIN
Posty: 1625
Rejestracja: sobota, 31 stycznia 2009, 21:34
Specjalność: Ogólnie poznawczo
profil zainteresowan: karate oraz gitara klasyczna
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wycena

Post autor: Rafał SZCZECIN »

Gdyby właścicielowi tej gabloty chciało się ( i umiał ) wykonać na przykład poglądowe gablotki z owadami, które mógłby w jakiś sposób sprzedać na aukcji bądź w jakichś szkołach , prywatnych przedszkolach itp to podejrzewam, że mogłoby wyjść z 10 małych gablotek z pojedynczymi okazami, i każda taka gablotka ( opisana, z haczykiem do powieszenia ) mogłaby mieć wartość 20-35zł.
A tak, w takiej całej gablocie, taka ogólna mieszanka może i by znalazła jakiegoś nabywcę za 50-70zł...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda - różne”