Usuwanie postów z wątków - administracja

Książka skarg i zażaleń.
Miejsce do zgłaszania nieprawidłowości, problemy znalezione przez użytkowników.
Awatar użytkownika
Marek Wanat
Posty: 547
Rejestracja: piątek, 5 października 2007, 10:59
UTM: XS36
Specjalność: ryjkowce
Lokalizacja: Wrocław
Podziękowano: 1 time

Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: Marek Wanat »

A gdzie się podziało to, co wczoraj tu można było przeczytać i się pośmiać??? :shock:

Temat wydzielony z viewtopic.php?p=257830#p257830 [admin]
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Muszki owocówki na szybie .... [zagadka]

Post autor: Jacek Kurzawa »

W koszu.
Andrzej J. Woźnica

Re: Muszki owocówki na szybie .... [zagadka]

Post autor: Andrzej J. Woźnica »

No nieładnie. Jeśli termin zgnilizna https://pl.wikipedia.org/wiki/Zgnilizna jest usuwany, to uważam, to za skandaliczne i celowe działanie admina...
:bravo: admin, :bravo: admin, :bravo: admin!
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Muszki owocówki na szybie .... [zagadka]

Post autor: admin »

Regulamin Forum - pkt 9 i 10. Proszę się zapoznać.
viewtopic.php?f=879&t=11085

9. Administracja ma prawo do usuwania, zmiany, przeniesienia lub zamykania dowolnego tematu bez podania przyczyny.

10. Administrator bądź działający z jego upoważnienia moderatorzy mogą usuwać bądź modyfikować posty, o których mowa w pkt. 5-8 niniejszego regulaminu.
10.1. W razie usunięcia bądź zmodyfikowania postu administrator bądź moderator może przesłać użytkownikowi wiadomość z podaniem motywów usunięcia bądź zmodyfikowania postu.
Temat wydzielam do dalszej dyskusji na temat regulaminu, moderacji postów i oceny działania Administracji Forum.
sagit
Posty: 136
Rejestracja: piątek, 7 kwietnia 2017, 09:00
Gender: women
UTM: DC98

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: sagit »

Nie ma w koszu, a fajne było, też się uśmiałam...
Andrzej J. Woźnica

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: Andrzej J. Woźnica »

Szanowni Państwo,

z przykrością informuję, że wypisałem się w dniu dzisiejszym z Forum. Jeśli ktoś będzie zainteresowany moją pomocą to służę (o ile i czas i zdrowie pozwoli) kontaktem na mail: heleo@interia.pl
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: admin »

sagit pisze:Nie ma w koszu, a fajne było, też się uśmiałam...
W administracyjnym koszu widocznym dla Moderacji. Posty są archiwizowane i usuwane dopiero po jakimś czasie.
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: admin »

Po prostu brak mi słów....
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: admin »

Nieakceptowanie postanowień regulaminu jest niezbędne, by przejść rejestrację jak również by być tu zarejestrowanym. Przy braku akceptacji regulaminu i prośbie o usunięcie z Forum zmuszony jestem to uczynić.
Awatar użytkownika
Wujek Adam [†]
Posty: 3305
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 20:17
UTM: DC98
Specjalność: Cerambycidae
Lokalizacja: Warszawa

o andrzeju

Post autor: Wujek Adam [†] »

wydzielone z wątku https://entomo.pl/forum/viewtopic.php?f=52&t=39294

Nie wiem tylko czy warto było wymienić go za Andrzeja, który po Twojej alergicznej tegowątkowej reakcji na niewinne żarty i bezsensownej, nadgorliwej cenzurze zrezygnował z forum.
Wielka szkoda! :cry:
Awatar użytkownika
Wujek Adam [†]
Posty: 3305
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 20:17
UTM: DC98
Specjalność: Cerambycidae
Lokalizacja: Warszawa

Re: Muszki owocówki na szybie .... [zagadka]

Post autor: Wujek Adam [†] »

Nathrius - :okok:
Potraktowanie Andrzeja - :dobani:
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: admin »

Usunięcie jednego postu "o niczym", niezwiązanym z tematem wątku nie powinno być dla nikogo podstawą do żądania usuniecia z Forum. Jeśli jednak forumowicz żąda usunięcia swojego profilu a jego prośba zostaje wykonana po kilku godzinach (plus PW korespondencja, która w niczym nie była w stanie pomóc obrażonemu Andrzejowi a wszelkie tłumaczenia okazały się na nic) to nie widzę powodu, aby krytykować administrację za "potraktowanie Andrzeja", który potraktował się tak dokładnie sam.

Porównując działania moderacyjne innych for zagranicznych administracja tego Forum niemal nie moderuje niczego. ALE TO SIĘ ZMIENI a na forum zapanuje ład i porządek. Trolling, kłótnie i wygłupy będą bezwzględnie tępione a posty nie na temat będą zwyczajnie usuwane. Administracja będzie moderować wątki w takim stopniu aby z bełkotu trolli i nawiedzonych pieniaczy pozostawała tylko treść merytoryczna. Reszta będzie lądować w koszu. Bdzie to trwało do momentu usunięcia z Forum trolli i pieniaczy i wszystkich którzy nie znoszą dyscypliny i porządku a swoją energię pożytkują głównie na sianie zamętu i zabieranie czasu innym.
Jeszcze jakieś pytania masz Adamie w tym temacie? (bo trolling, jaki próbowałeś uprawiać teraz w wątku o Nathriusie już został ujarzmiony i dyskusja o pracy administracji jest tylko we właściwym, w tym wątku). W zagadce o muszkach owocówkach jest tylko sama treść i choćby się pojawiło 100 postów, który są niby o tym ale zmierzają do rozpętania jakiejś zadymy będą skrzętnie usuwane i moderowane. I musisz się z tym zgodzić albo możesz nie zaakceptować regulaminu i porządku jaki tu panuje i demonstracyjnie będąc obrażonym opuścić to miejsce, jeśli Ci tu nie będzie odpowiadało - w każdej chwili była i jest taka możliwość. Oczywiście dotyczy to każdego, komu tu nie odpowiada - niech nie czyta nie loguje się, nie zagląda a z pewnością zapanuje tu cisza i spokój.
Awatar użytkownika
Marek Wanat
Posty: 547
Rejestracja: piątek, 5 października 2007, 10:59
UTM: XS36
Specjalność: ryjkowce
Lokalizacja: Wrocław
Podziękowano: 1 time

Muszki owocówki na szybie .... [zagadka - Nathrius brevipennis]M

Post autor: Marek Wanat »

A ja jestem zniesmaczony. Niektórym dane było zobaczyć, dlaczego.

edit admin: post przeniesiony z viewtopic.php?f=52&t=39294
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: admin »

I to znów kolejny post w wątku viewtopic.php?f=52&t=39294 który przeniosłem do właściwego tematu. Zapewniacie mi tym samym dużo pracy więc wątek o Nathriusie zamykam aby nie dopuścić do dalszego zasypywania wątku postami nie związanymi z Nathriusem.
Ponieważ może sie wydawać, że z forum zniknęlo coś cennego, dwa usunięte z wątku o Nathriusie posty przywracam do ogólnego wglądu viewtopic.php?f=15&t=39302 , jakie to ciekawe i śmieszne zarazem posty admin śmiał usunąć z zagadki viewtopic.php?f=52&t=39294
sagit
Posty: 136
Rejestracja: piątek, 7 kwietnia 2017, 09:00
Gender: women
UTM: DC98

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: sagit »

Nie rozumiem. Zagadka brzmiała, dlaczego kogoś ucieszyły muszki owocówki i obie odpowiedzi były na temat.
Awatar użytkownika
Wujek Adam [†]
Posty: 3305
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 20:17
UTM: DC98
Specjalność: Cerambycidae
Lokalizacja: Warszawa

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: Wujek Adam [†] »

Mam zasadniczo jedno pytanie Jacku, ale nie do Ciebie, lecz do wszystkich czytających ten wątek:
Czy podoba Wam się rodzaj cenzury, który ma zamiar wprowadzać Admin?

Dla Ciebie Jacku mam za to piosenkę:
https://www.youtube.com/watch?v=ihMrZfcd2Ys

:hi:
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: admin »

Rzeczywiście, gdybym nie znał poprzednich stu postów grzegorzab i jego zajadłych ataków na niemal każdy mój post (i nie tylko na moje) to nawet bym to odebrał jako odpowiedź na temat. Niestety, nie wpadłem na to, ale przyznaję, że można przy odrobinie wyobraźni tak sobie pomyśleć:
zakładam zagadkę na Forum Entomologicznym ze zdjeciem muszek a prawidłową odpowiedzią jest "Zacier ruszył"??? Kolejna prowokacja grzegorzab tym razem udana. Nic tylko pogratulować.
Swojądrogą byłem niemal pewien na 100%, ze w tej zagadce pojawi się właśnie taki wpis grzegorzab który nic do niego nie wnosi, ale będzie tak napisany, żeby nie można się było doczepić. Klasyczny trolling!

I przychodzi tak refleksja - jak waszym zdaniem powinien wyglądać ten wątek o NOCY CIEM i ile z niego mogłoby zostać, aby czytający za 1-2 lata mieli podaną informację, że odbyła sie impreza. Czy z niego coś ubyło? Nie. Taka jakość Forum Wam odpowiada? Bo mnie nie. Żale, pretensje, doszukiwanie się problemów tam gdzie ich nie ma zaciemnia temat postu. Takich zarzynanych wątków jest tutaj bardzo dużo. I ja mam już powoli serdecznie dość moderowania Forum na takim poziomie.
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: admin »

Jesteś Adamie bardzo złośliwy. Przed chwilą kilkukrotnie na PW pisałem i prosiłem Ciebie, żebyś do mnie nie pisał. Wyraźnie i dobitnie o tym napisałem. Robisz więc to specjalnie teraz na Forum, żeby jednak do mnie napisać a nawet dedykujesz mi jakąś piosenkę, której nie chcę słuchać ani czytać postu. Piszesz post z pytaniem do ludzi, ale piszesz formie do mnie. A teraz pewnie się śmiejesz, że udało Ci się jednak sprowokować mnie do odpisania bo na takim trollingu Ci właśnie zależy. Powtarzam - jesteś złośliwy i robisz to z pełną świadomością i premedytacją.
Awatar użytkownika
Marek Wanat
Posty: 547
Rejestracja: piątek, 5 października 2007, 10:59
UTM: XS36
Specjalność: ryjkowce
Lokalizacja: Wrocław
Podziękowano: 1 time

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: Marek Wanat »

Widzę, że swoim niewinnym pytaniem niechcący zainicjowałem największy kryzys w dziejach tego forum. Ale bynajmniej nie czuję się winny, bo sytuacja do tego dojrzewała i bez mojego udziału. I proszę Jacku nie zwalaj winy za to na innych. Mało piszę, ale na forum zaglądam prawie codziennie i od jakiegoś czasu obserwowałem Jacku stopniowy wzrost Twojej skłonności do traktowania jako personalne ataki wypowiedzi niezgodnych z Twoim tokiem myślenia oraz alergii na przejawy poczucia humoru, którego Tobie "Bozia" zdecydowanie poskąpiła. Towarzyszyła temu stopniowa ewolucja Twojego stylu moderowania w kierunku bardziej "autorskiego". To, że regulamin forum pozwala ci na wszystko nie znaczy, że wszystko co robisz, jest słuszne. Najwyraźniej wczoraj przekroczyłeś jakiś rubikon, bo poniższa szokująca deklaracja, w połączeniu z uznaniem jako trolling wpisów Grzegorza czy Adama, już na poważnie pachnie Orwellem.
admin pisze:Porównując działania moderacyjne innych for zagranicznych administracja tego Forum niemal nie moderuje niczego. ALE TO SIĘ ZMIENI a na forum zapanuje ład i porządek. Trolling, kłótnie i wygłupy będą bezwzględnie tępione a posty nie na temat będą zwyczajnie usuwane. Administracja będzie moderować wątki w takim stopniu aby z bełkotu trolli i nawiedzonych pieniaczy pozostawała tylko treść merytoryczna. Reszta będzie lądować w koszu. Bdzie to trwało do momentu usunięcia z Forum trolli i pieniaczy i wszystkich którzy nie znoszą dyscypliny i porządku a swoją energię pożytkują głównie na sianie zamętu i zabieranie czasu innym.
Jeszcze jakieś pytania masz Adamie w tym temacie? (bo trolling, jaki próbowałeś uprawiać teraz w wątku o Nathriusie już został ujarzmiony i dyskusja o pracy administracji jest tylko we właściwym, w tym wątku). W zagadce o muszkach owocówkach jest tylko sama treść i choćby się pojawiło 100 postów, który są niby o tym ale zmierzają do rozpętania jakiejś zadymy będą skrzętnie usuwane i moderowane. I musisz się z tym zgodzić albo możesz nie zaakceptować regulaminu i porządku jaki tu panuje i demonstracyjnie będąc obrażonym opuścić to miejsce, jeśli Ci tu nie będzie odpowiadało - w każdej chwili była i jest taka możliwość. Oczywiście dotyczy to każdego, komu tu nie odpowiada - niech nie czyta nie loguje się, nie zagląda a z pewnością zapanuje tu cisza i spokój.
Przemyśl to sobie proszę na spokojnie, bo chyba się trochę pogubiłeś. Ludzie lubią się pośmiać, wetknąć szpilkę, chwytać za słówka i co? Wszystkich wyeliminujesz? A przede wszystkim są różni, a Tobie marzy się najwyraźniej jakiś forumowicz idealny z Twoich wyobrażeń. Smutny i prawilny, jak jest zagadka o muszkach, to odpowiada o kózkach. Forum raczej takich "porządków" nie przetrwa. A szkoda by było zniszczyć to, co przez lata zbudowałeś i fajnie funkcjonowało. :ok: I dalej może tak funkcjonować, jeśli trochę wyluzujesz z tym moderowaniem :okok:
bartek.g
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 29 listopada 2011, 12:17

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: bartek.g »

@Jacek Kurzawa aka admin.

1.
Zobacz czy masz mozliwosc ukrywania a nie usuwania postow na forum. Moze jest taki plugin. Osoba, ktorej posty zostaja ukryte nie wie tego, wiec zachowuje sie jakby nic sie nie stalo. Pozostali (poza administracja i moderacja) nie widza takich postow. Dodatkowo ukrywanie postow powoduje, ze osoba, ktorej posty sa ukrywane mysli, ze mowi sama do siebie, taki ostracyzm. To bardzo podcina skrzydla. No i nikt nie przypieprzy sie, ze jest cenzura.

2.
Druga rzecz to to, że ze spolecznoscia nie mozesz isc na noze dostosowujac ich do siebie. Nie wygrasz, rozwalisz spolecznosc. Osoba, ktora Cie irytuje co najwyzej omijasz i starasz sie chronic przed nia pozostalych (zyskujac w oczach tych pozostalych). Gówna sie nie smakuje, tylko omija i cieszy, ze sie nie wdepnelo.

3.
Widac, ze ilosc pracy z forum jest momentami przytlaczajaca no i dodatkowo jest to wolontariat. Nikt kto tego nie robil na taka skale nie zrozumie. Ale. I tutaj powinienem napisac to co napisal Marek Wanat, wiec nie bede pisal nic.
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: admin »

Dziękuję za Twoją opinię, Marku, wezmę sobie ją do serca. Kryzys tego Forum polega moim zdaniem nie na moderacji, chociaż masz bardzo dużo racji w tym co napisałeś, ale w tym, że użytkownicy przyzwyczaili się do bezkarności, ględzenia, atakowania siebie nawzajem i przejaw moderacji nie po ich myśli odbierają jak atak na siebie. Wykasowanie dwóch postów w celu utrzymania porządku w wątku nie jest moim zdaniem kryzysem forum lecz jakąś histerią na przejawy moderacji. Niektórzy od dłuższego już czasu urządzili sobie tu piaskownicę i mają sporą rozrywkę z wypisywania tu przeróżnej maści postów. Jeśli usuwanie postów, czyszczenie forum ze śmiecia, którego jest tutaj dużo będzie spotykało się odejściem użytkowników z Forum, to przewiduję, że zrobi się trochę mniej użytkowników i nastąpi to, o czym piszemy od lat - podniesie się kultura wypowiedzi i poziom.

Z pewnością z moderowaniem wyluzuję gdy się tu uspokoi a forumowicze zaakceptują to, że tu jest regulamin i moderatorzy, którzy dla utrzymania porządku będą moderować wątki. Tym bardziej, że jest tu sporo treści i wiele do sprzątania. Forum właśnie dlatego że jest duże i chętnie czytane wymaga większej troski ze strony moderacji. A jest jej tak niewiele, że nie znam takiego drugiego Forum, gdzie użytkownicy mogą sobie na tyle pozwolić, natomiast znam wiele takich, gdzie nie ma żadnej dyskusji z Administracją i nie jest to Orwell tylko zwyczajne zasady, które piszący muszą przestrzegać.

Moja jak to nazwałeś "szokująca" deklaracja jest adresowana do Adama oraz do trolli i pieniaczy, aby ich przygotować do tego, że tu się skończy dla nich eldorado. Mają się przestraszyć i zniechęcić. Nie ma żadnego planu totalnej recenzji Forum i może tyle się zmienić, że zapanuje tu większy spokój. Życie pokaże co z tego jednodniowego kryzysu wyniknie.
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: admin »

W międzyczasie pojawił się post, świetnie. Dzięki, masz rację #2. Właśnie dzięki takim wskazówkom pomagacie mi zrozumieć i ogarnąć to, co się tu dzieje.

Pomysł z ukrywaniem postów to byłby środek częściowo skuteczny. Autor postu i tak miałby pretensje, że jego post stał niewidoczny, bo wystarczy, że sprawdziłby to będąc niezalogowanym. Niektórzy tutaj mają pretensje do administracji, że wątki są przesuwane lub znikają z Recent Posts! Te pretensje kilku forumowiczów przerabiam już od kilku lat i wszystko co tylko się da skrytykować jest przez nich krytykowane dla zasady. To jest taka sytuacja, gdzie forumowicz tu jest po to, żeby powalczyć z administracją i doprowadzić prędzej czy później do czegoś, co można poddać szerokiej krytyce. Taktyka wydaje się na dłuższą metę bardzo dobra, bo bilans wychodzi zawsze na minus dla Forum a to w tym chodzi.

Pomyślę jaką metodą omijać trolli i kanalizować ich posty. Na Forum jest wiele narzędzi i metod które są używane do czyszczenia, ale nie da się nad wszystkim zapanować. A jak się nie da zapanować to już są pretensje, że admin (nie administracja) nie czyta wątków, nie moderuje, nie reaguje. Jak zareaguje to jest z kolei powód do narzekania, że moderuje. Zawsze znajdzie się powód, żeby pisać, trollować, narzekać i toczyć swoją grę.

Proszę swoich Kolegów o napisanie do mnie prywatnego maila z Waszymi uwagami, którymi chcielibyście mi pomóc w tej sytuacji. Wasze głosy i rady są mi teraz właśnie bardzo potrzebne.
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: admin »

Marek Wanat pisze:Przemyśl to sobie proszę na spokojnie, bo chyba się trochę pogubiłeś. Ludzie lubią się pośmiać, wetknąć szpilkę, chwytać za słówka i co? Wszystkich wyeliminujesz? A przede wszystkim są różni, a Tobie marzy się najwyraźniej jakiś forumowicz idealny z Twoich wyobrażeń. Smutny i prawilny, jak jest zagadka o muszkach, to odpowiada o kózkach. Forum raczej takich "porządków" nie przetrwa. A szkoda by było zniszczyć to, co przez lata zbudowałeś i fajnie funkcjonowało. :ok:  I dalej może tak funkcjonować, jeśli trochę wyluzujesz z tym moderowaniem :okok:
Dokładnie, tak zrobię jak piszesz. Po kilku dniach przemyśleń nad sobą i Forum doszedłem do kilku wniosków. Są mniej więcej takie, jak piszesz - wyluzować, uunąć się w cień, nie ingerować w rozmaitość styli, charakterów, dyskusji i treści. Forum nie jest warte niczyjego zdrowia.

Cieszę się z kilku rozmów z kilkoma osobami w tym również z przeprosinami jakie mnie dzisiaj spotkały. Ja w tym wszystkim też się gubię i nie jestem tu bez winy, niejednokrotnie sam wzniecam problemy, ale też z drugiej strony dość często padam ofiarą ataków (bo któżby inny), co znoszę niestety coraz gorzej. Na tym polu odpuszczę sobie walkę, więc zajadli wrogowie moi iForum, a tacy są, będą mogli odtrąbić wygraną. Ustąpię w walce z trollami (zgodnie też z sugestią bartka.g). Czasy są takie, że coraz mniej ludzi jest chętnych do pisania i trzeba się raczej skupić na aktywizowaniu entomologów niż ich na gaszeniu. Czy tu się uspokoi to czas pokaże. Ważne żeby przyjąć jakiś określony kierunek działań.

Dla osób które mnie nie znoszą mam dobrą wiadomość - będę tu znacznie mniej pisał w najbliższej przyszłości, obiecuję. W ten sposób zostanie więcej miejsca - mam nadzieję - na ciekawe i konstruktywne dyskusje bez zbytniego wnikania w szczegóły, co niestety mi się nagminnie zdarza.

Forum działa od prawie 17 lat >>>> - to szmat czasu i powinniśmy zadbać wszyscy o to, żeby to się dalej kręciło.
sagit
Posty: 136
Rejestracja: piątek, 7 kwietnia 2017, 09:00
Gender: women
UTM: DC98

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: sagit »

Drogi Adminie!
Bardzo dziękuję za ostatni post. Trafiłam na to forum, tak jak i na wiele innych, szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. I od samego początku to forum mnie urzekło. Po pierwsze tym, że nie jest matrwe (nigdy nie czekałam na odpowiedź dłużej niż jeden dzień, na innych forach zdarza się czekać miesiącami). Po drugie, że ma bardzo silne zaplecze naukowe. I po trzecie, że uczestnicy forum są utrzymują kontakty w realu. Często zaglądam tu, odkrywając fascynujący świat owadów i dziwiąc się sama sobie, że wcześniej traktowałam je jako niewarte uwagi robactwo. Dla mnie fakt, że niektóre odpowiedzi nie są ściśle merytoryczne i nawet wywołują uśmiech na twarzy powoduje, że czyta się je z przyjemnością. Moderacja jest jednak potrzebna, to nie ulega dyskusji, ale w rozsądnych granicach. W życiu mamy wszak do wyboru: być szczęśliwym albo mieć zawsze rację.
Serdecznie pozdrawiam
Sagit
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: Antek Kwiczala † »

W życiu mamy wszak do wyboru: być szczęśliwym albo mieć zawsze rację.
Trafna uwaga. Masz zapewne spore doświadczenie życiowe.
sagit
Posty: 136
Rejestracja: piątek, 7 kwietnia 2017, 09:00
Gender: women
UTM: DC98

Re: Usuwanie postów z wątków - administracja

Post autor: sagit »

Tak, dlatego nie podaję wieku - żeby nie straszyć :rotfl:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Reklamacje, zgłaszanie problemów”