komary - prośba o pomoc przy filmie

Muchówki
wp123
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 29 czerwca 2018, 10:59
Gender: women

komary - prośba o pomoc przy filmie

Post autor: wp123 »

Dzień dobry,
do filmu fabularnego będziemy potrzebować żywych komarów.
Ponieważ nie bardzo potrafimy je wyhodować, a łapanie ich może być mało efektywne, chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa ma już doświadczenia z hodowaniem komarów?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
Awatar użytkownika
Paweł Bachanek
Posty: 81
Rejestracja: czwartek, 19 sierpnia 2010, 13:18
UTM: EB-29
Lokalizacja: Radom

Re: komary - prośba o pomoc przy filmie

Post autor: Paweł Bachanek »

zbiornik ze stojącą wodą , może być beczka z niezbyt świeżą deszczówką pozostawiona w miejscu gdzie latają komary, gdy woda straci świeżość :P pojawią się niewielkie czarne larwy zawieszone przy powierzchni głową w dół , spłoszone uciekają wężowym ruchem w głąb . Przykryć gęstą siatką i poczekać aż się przepoczwarzą ,potem tylko wyłapać :laugh: :okok:
Andrzej J. Woźnica

Re: komary - prośba o pomoc przy filmie

Post autor: Andrzej J. Woźnica »

jeśli promuje to anonim typu "wirtualna polska", to proszę o umiejscowienie na tym Forum danych imiennych adresata postu i ewentualną kwotę przeznaczoną dla ekspertów....
Każdy z czegoś musi przecież żyć!
Można ewentualnie wysłać info na priv ale ja nie jestem zainteresowany, bo się na hodowli nie znam!
Wspieram za to fachowców, dlatego się odezwałem!
wp123
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 29 czerwca 2018, 10:59
Gender: women

Re: komary - prośba o pomoc przy filmie

Post autor: wp123 »

Dzień dobry,
wracam do Państwa z prośbą o pomoc w hodowli komarów na potrzeby filmu fabularnego (za wynagrodzeniem, wysokość do uzgodnienia).
Potrzebujemy osoby, która podjęłaby się wyhodowania dla nas dużej ilości owadów, na za jakieś 2 tygodnie.
Bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „DIPTERA”