Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Dyskusje na temat funkcjonowania forum w starszej wersji phpBB 3.0.14. Uwaga: mogą już być nieaktualne.
admin
Administrator
Posty: 1610
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Post autor: admin »

Ilość tematow założonych jednego dnia przz xxx (jednego z forumowiczów) dzisiaj wprowadziła mnie w minorowy nastrój. Nie ma żadnego ograniczenia w ilości tematów jednego dnia ale forum przeksztalciło się w oznaczanie owadow, ktore sfotografowal xxxx. Własciwie całe dwie strony recent Topics to tematy zalożone przez xxx w dzialach FOTO-Oznaczanie. Rozpiętośc zainteresowań to niemal wszystkie rzędy owadów. Zdolnośc rozpoznawania znikoma, nawet nastrosz lipowiec, gatunek niezwykle chrakterystyczny został umieszczony do potwierdzenia rozpoznania.

Chciałbym delikatnie poprosić, aby trochę opamiętać się z hurtowym tworzeniem tematow.

A może dział FOTO oznaczanie wyłączyć z Recent Topics? W końcu i tak ktos to kiedys zidentyfikuje a forum przestanie byc ogolnopolską oznaczalnią owadow uchwyconych w obiektywie a będzie "bardziej" forum o problematyce entomologicznej.
admin
Administrator
Posty: 1610
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Post autor: admin »

Tak też zrobiłem, wyłączyłem dział FOTO-Oznaczanie wraz jego wszystkimi poddzialami z Recent Topics, przez co wygląd pierwszej strony zrobił się o wiele ciekawszy.

Mnie się podoba. Mogłoby tak zostać.... :D ?
Awatar użytkownika
Łukasz Buglowski
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek, 6 sierpnia 2009, 10:56
UTM: CA49
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Post autor: Łukasz Buglowski »

Mnie się podoba ;)
Pawel Jaloszynski
Posty: 1887
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2004, 02:00
Lokalizacja: Palearktyka

Re: Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Post autor: Pawel Jaloszynski »

Recent topics to właściwie jedyna rzecz, którą przeglądam, wpadając na forum. Ale być może taka zmiana będzie z korzyścią dla większej liczby osób.

Paweł
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7276
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Post autor: Rafał Celadyn »

... mozna się spodziewać dwóch rzeczy;albo fotografujący będą oznaczać zdjęcia do rodziny i tam lokować zdjęcia ,bo przez ściągnięcie foto-oznaczania z recent- topic będzie mniejsza szansa, że ktoś odwiedzi ten dział wcześniej niż zimą-więc będzie lepiej :wink:... Albo zapanuje taki chaos, że moderatorzy nie będą nadążać z przerzucaniem wątków do właściwych działów... 8) .Wersja optymistyczna zakłada ,że parę osób nie irytujących się zbyt szybko ,będzie oznaczać kilka grup owadów zaglądając do działu foto oznaczanie...wg. mnie , mimo wszystko, to jakaś tam dyskryminacja...
Pozdrawiam Rafał.
edit:...nawiasem mówiąc, bardziej irytujacy jest dział "domowe ugryzienia" :wink: ,a jakoś nikt go nie chce ściągnąć z recent topic...
Awatar użytkownika
Tomasz G.
Posty: 354
Rejestracja: niedziela, 18 lipca 2010, 12:37

Re: Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Post autor: Tomasz G. »

Moim skromnym zdaniem nie jest to jakaś poważna dyskryminacja- zamiast recent topic można używać "nieprzeczytane posty".
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7276
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Post autor: Rafał Celadyn »

Tomasz Grzegorczyk pisze:Moim skromnym zdaniem nie jest to jakaś poważna dyskryminacja- zamiast recent topic można używać "nieprzeczytane posty".
To spróbuj, jeśli nie jesteś zalogowany :wink: .
Jacek Alderski
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2011, 21:58
Lokalizacja: Jura Krakowsko-Wieluńska

Re: Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Post autor: Jacek Alderski »

W mojej ocenie, przedmiotowa zmiana powinna faktycznie usprawnić funkcjonowanie Forum. Osobiście przekonałem się jakie nieprzewidziane konsekwencje może wywołać zbyt swobodne "żeglowanie" po dziale FOTO-OZNACZANIE. Dlatego też zgadzam się, że bardziej merytoryczne dyskusje mają szanse zaistnieć w działach SYSTEMATYCZNIE. Natomiast RECENT TOPICS można byłoby przy tej okazji uzupełnić o dział PRAWO - OCHRONA OWADÓW, który do tej pory w moim subiektywnym odbiorze, zajmował na Forum zbyt peryferyjną pozycję.
Pozdrawiam - Jacek.
admin
Administrator
Posty: 1610
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Post autor: admin »

Rafał Celadyn pisze: edit:...nawiasem mówiąc, bardziej irytujacy jest dział "domowe ugryzienia"  :wink: ,a jakoś nikt go nie chce ściągnąć z recent topic...
Ten dział został już ściągnięty z Recent Topics i od pewnego czasu już się tam nie pojawia :-)

Do Jacka A: trafna uwaga - dział Prawo podpiąłem właśnie do Recent topics, bylem przekonany, że byl cały czas.
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7276
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Ilość tematów jednego dnia na jednego użytkownika

Post autor: Rafał Celadyn »

admin pisze:Ten dział został już ściągnięty z Recent Topics i od pewnego czasu już się tam nie pojawia :-)
...no w końcu ,musiałem mieć jakieś falshbak :P :wink:
..to przez te turkucie :mrgreen:
Pozdrowki Rafał.
Zablokowany

Wróć do „Jak działa FORUM -ARCHIWUM”