Polskie Forum Entomologiczne
https://www.entomo.pl/forum/

Giełda w Częstochowie powróci?
https://www.entomo.pl/forum/viewtopic.php?f=900&t=46383
Strona 1 z 1

Autor:  Jakubbeetle [ poniedziałek, 5 września 2022, 21:03 ]
Tytuł:  Giełda w Częstochowie powróci?

Z prośbą zwracam się o informację czy jest nadzieja kiedykolwiek na "tradycyjną" giełdę w Częstochowie? Jestem również zdziwiony zawieszeniem działalności Pana Pawła z Kochanowic.

Autor:  carabus1 [ środa, 7 września 2022, 16:03 ]
Tytuł:  Re: Giełda w Częstochowie powróci?

Nadzieja jest...Będziemy namawiać organizatorów i dobrze aby więcej osób to zrobiło.
Obiekcje są następujące: w przeddzień giełdy-wystawy jest wielu chętnych, już pakują pudła, tankują samochody a później na sali pustki. Większość uczestników przyjeżdża tylko z oczami(dobre i to). Jeżeli nie mają nic na wymianę czy sprzedaż, niech przywiozą cokolwiek do pokazania. Wtedy publiczność przyjdzie, kupi bilety i organizatorzy (szkoła) będą bardziej skorzy do montowania następnej imprezy. Zapał jest, szkoda tylko że słomiany.
Może Praga?

Autor:  karol123mol [ poniedziałek, 26 września 2022, 11:58 ]
Tytuł:  Re: Giełda w Częstochowie powróci?

Jeśli mowa o nadziejach. Kiedy potencjalnie można realnie spodziewać się powrotu giełdy w tym roku czy może w kolejnym. Jak wygląda sytuacja?

Autor:  carabus1 [ poniedziałek, 26 września 2022, 16:00 ]
Tytuł:  Re: Giełda w Częstochowie powróci?

Nie jestem organizatorem giełdy i nie mogę nic wiążącego odpowiedzieć. Mam jednak po raz kolejny apel do wszystkich, którym zależy na tej imprezie: przekonajcie Pawła. Jak pisałem wcześniej, tak śladowa frekwencja nie zachęca organizatora. Losy giełdy leżą w rękach potencjalnych uczestników.

W związku z powyższym, spotkajmy się się na giełdzie w Pradze 1-2 października.  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/