Co to za owady????

Owady żyjące w mieszkaniach czyli "coś mi chodzi po domu". Owady synantropijne.
Regulamin forum
Przy zamieszczaniu zdjęć wymagane jest podanie daty oraz miejsca wykonania zdjęcia.
Posty ze zdjęciami bez danych jak również linkowanych spoza serwisu mogą być usuwane.

Linkowanie do zdjęć spoza Forum jest nieregulaminowe (§ 2.1)
joannatitka
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 19 maja 2013, 14:10
Gender: women

Co to za owady????

Post autor: joannatitka »

Od jakiegoś czasu na naszym bloku zamieszkały takie owady. Nie wiem czy to mucha czy osa? Czy żądli czy jest niegroźny? Czy już się bać? Napiszę, że są ich setki. Przeszukałam internet i nie znalazłam niczego podobnego. Przyznam, że kompletnie się nie znam na owadach, poza tym boję się każdego możliwego rodzaju owadów.
Proszę o pomoc!
Załączniki
IMG_20130519_135135.jpg
IMG_20130519_135135.jpg (33.73 KiB) Przejrzano 1318 razy
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co to za owady????

Post autor: Brachytron »

Nie wiem jak dożyłaś do tej pory, skoro we własnym mieszkaniu masz owady na co dzień. Każdy ma. Badania naukowe wskazują, że średnio, człowiek zjada pół kilo stawonogów w ciągu życia. Pająki przez sen, muchy podczas jazdy rowerowej, mszyce przyklejone do lodów, gąsienice w kapuśniaku...Ta ze zdjęcia to jętka, przyleciały z nad wody i za kilka dni ich nie będzie. Są niegroźne, w ogóle nie potrafią i nie mają czym jeść. W tym sensie możesz odetchnąć z ulgą.
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7252
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Co to za owady????

Post autor: Rafał Celadyn »

Brachytron pisze:Pająki przez sen, muchy podczas jazdy rowerowej, mszyce przyklejone do lodów, gąsienice w kapuśniaku...
:ok:

...zapomniałeś o osach w piwie :birra:
:hi:
joannatitka
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 19 maja 2013, 14:10
Gender: women

Re: Co to za owady????

Post autor: joannatitka »

Dzięki bardzo. Już je polubiłam i nie będę ich wyganiać. Nawet zaczęły mi się podobać:)) Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Domowe robaczki.”