Bursztyn Bałtycki - Inkluzje na sprzedaż

Owady kopalne, inkluzje w bursztynie.
vermiculosis
Posty: 59
Rejestracja: sobota, 11 sierpnia 2012, 11:45
Lokalizacja: Wrocław

Bursztyn Bałtycki - Inkluzje na sprzedaż

Post autor: vermiculosis »

Witam Szanownych Użytkowników.
Chciałbym zaprezentować kilka inkluzji, które mam na sprzedaż - link znajdziecie poniżej.
Jestem bardzo mocno zmotywowany, zdeterminowany i mam ambicję rozpocząć handel inkluzjami i w niedługim czasie porzucić pracę w "korporacji", co z tym idzie - próbować utrzymać się z pasji do bursztynu oraz inkluzji. Wiem, że cel jest do osiągnięcia ale potrzebuję zainwestować w to masę czasu, sił, pieniążków i nauki.
Moją ambicją jest choć znikome opisywanie owadów w bursztynie, a nie wystawianie aukcji typu "mucha" "owad", myślę, że znacznie lepiej wygląda "Brachycera" czy "Chironomidae" etc.
Poszukuję wszelakich kontaktów, kolekcjonerów, pasjonatów, bursztynników.
Zdobywam i staram się nabyć tani surowiec z inkluzjami i jeśli Jesteście w stanie mi jakkolwiek pomóc, to będę niezmiernie wdzięczny i zobowiązany.
Muszę coś zrobić ze swoim życiem ponieważ nie chcę do jego końca pracować dla kogoś. Wolę tą energię poświęcić pasji, a przy okazji się z tego utrzymać.

zapraszam do oglądania pierwszych okazów na sprzedaż - https://picasaweb.google.com/1046127478 ... 116ForSale

Wybaczcie mi jakość ale sprzętu się jeszcze nie dorobiłem.

Znajdziecie tam : Pająki, Muchówki długorogie i krótkorogie, skoczogonka, pajęczynę, nicienie, pająki, roztocza i inne.

Być może komuś coś się spodoba i się dogadamy ( najchętniej przyjmę oferty ) zanim wystawię to na aukcjach.

Pozdrawiam serdecznie.

Artur
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Bursztyn Bałtycki - Inkluzje na sprzedaż

Post autor: Brachytron »

500 INTERNAL_SERVER_ERROR
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paleoentomologia”