Access i EntomoLabels

Awatar użytkownika
Kiepo
Posty: 69
Rejestracja: niedziela, 16 listopada 2008, 09:42
Lokalizacja: Małopolska

Access i EntomoLabels

Post autor: Kiepo »

Witam wszystkich kolegów, forumowiczów! Mam wielki problem związany z Accessem. Otóż dość niedawno nabyłem drogą kupna nowy komputer wraz z Officem i Vistą Home Premium, przez co nie mam dostępu do Accessa. Wie ktoś w jaki sposób mogę załatwić wersję owego programiku, na którym pójdzie Entomo Labels?

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Re: Access i EntomoLabels

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Kiepo pisze:Witam wszystkich kolegów, forumowiczów! Mam wielki problem związany z Accessem. Otóż dość niedawno nabyłem drogą kupna nowy komputer wraz z Officem i Vistą Home Premium, przez co nie mam dostępu do Accessa. Wie ktoś w jaki sposób mogę załatwić wersję owego programiku, na którym pójdzie Entomo Labels?
Pozdrawiam!!!
Teoria jest taka: musisz kupić pakiet Office Professional, którego składnikiem jest Access. Nie jest to pakiet tani, jego cena przekracza 1000 zł., z tego powodu większość użytkowników komputerów z teorii nie korzysta, ale oddaje się w wir praktyki, o której nie mogę tu pisać ;-)

Muszę udostępnić najnowszą (chociaż już ponad roczną) wersję EntomoLabels, gdzie poprawiłem parę funkcjonalności i pozwala ona pracować z najnowszą wersją Access'a 2007.
Jak tylko czas pozwoli, to wyślę do Jacka, żeby umieścił w dziale "Download".
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Grzegorzu czy Office 2007 to minimalne wymagania dla nowego Entomo Labels???
Ze starszymi też będzie współpracował?
pozdr
P.
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Przemek Zięba pisze:Grzegorzu czy Office 2007 to minimalne wymagania dla nowego Entomo Labels???
Ze starszymi też będzie współpracował?
pozdr
P.
Ze starszymi też, począwszy od wersji 2000 poprzez XP, 2003 i skończywszy na 2007. Wersja 97 niestety już jest za stara i niekompatybilna.
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

ok super!!
Awatar użytkownika
mysz lesna
Posty: 92
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 12:05
UTM: 34U EC 0 8
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Access i EntomoLabels

Post autor: mysz lesna »

Kiepo pisze:niedawno nabyłem drogą kupna nowy komputer wraz z Officem i Vistą Home Premium, przez co nie mam dostępu do Accessa. Wie ktoś w jaki sposób mogę załatwić wersję owego programiku, na którym pójdzie Entomo Labels?
Niewykluczone, że zadziałałoby na Access Runtime 2007:
http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=pl (56.2 MB)
ewentualnie 2010:
http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en (173.5 MB)

używając odpowiednio poleceń typu:
"C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE12\MSACCESS.EXE" /runtime "C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\EntomoLabels 2k.mde"
lub:
"C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\MSACCESS.EXE" /runtime "C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\EntomoLabels 2k.mde"
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Re: Access i EntomoLabels

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Wersja EntomoLabels 2k nie działa dobrze na Runtime wersji 2007 lub 2010. Jeśli potrzebujesz na nowsze wersje - daj znać przekonwertuję bazę na odpowiednią wersję i Ci podeślę.
Przygotowuję nową wersję EL z nowymi możliwościami ale z braku czasu sądzę że będzie gotowa "na gwiazdkę" :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „EntomoLabels”