Problemy z EntomoLabels

Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Problemy z EntomoLabels

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Na ukończeniu jest nowa wersja EntomoLabels, wiem, że z poprzednią kilka osób miało problem z "ucinaniem" ostatniej linijki tekstu. Chciałbym wyjaśnić i wyeliminować ten problem w związku z tym miałbym prośbę do tych, którzy mieli takie problemy o przesłanie spakowanej bazy na mój email: bangr@ld.onet.pl
Wszystko wskazuje na to, że problem tkwi w ustawieniach MSOffice, ale muszę to dokładnie zdiagnozować. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Zbik
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:33
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Zbik »

Takie małe pytanko związane z EntomoLabes, a mianowicie kiedy można się spodziewać nowej wersji programu??? :)
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Wersja testowa już jest gotowa. Przygotowuję szablony etykiet. Oczywiście dla zainteresowanych obejrzeniem i potestowaniem - w każdej chwili mogę wysłać obecną wersję. Szablony nowych etykiet można w każdej chwili wczytać samodzielnie. Sądzę, że użytkownicy poprzedniej wersji będą zadowoleni.
Awatar użytkownika
Zbik
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:33
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Zbik »

Chętnie zobaczyłbym tą wersję testową i jesli nie jest to problemem to prosił bym o podesłanie na maila zbikq@o2.pl a i małe pytanko da się jakoś zmienić wielkość czcionki ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „EntomoLabels”