Witam serdecznie.

Miejsce na powitania i pożegnania.
Darkmessiahh
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 1 lipca 2010, 11:55
Lokalizacja: Odrowąż/Opole

Witam serdecznie.

Post autor: Darkmessiahh »

Witam wszytskich!
Nazywam się Paweł Kandziora, jestem studentem III roku biologii na Uniwersytecie Opolskim. Entomologią zainteresowałem się już na I roku, a w szczegóły owadziego świata wprowadził mnie Miłosz Mazur, za którego sprawą nakierowałem swoje zainteresowania na rodzinę stonkowatych. Obecnie piszę pracę licencjacką na temat rozmieszczenia Donaciinae Polski. Tak jak już wcześniej wspomniałem, głównie zajmuję się "stonkami", pracuję przy oznaczania zbioru UO, ale zawsze chętnie uczę się oznaczać i poznawać inne rodziny chrząszczy. Miałem okazję i przyjemność pomagać w projekcie Coleoptera Polonie, przy procesie digitalizacji monografii prof. A. Kuśki o omomiłkach Polski, potem brałem udział (z niezwykłą pomocą dra Piotra Tykarskiego) w korekcie tych danych.
Na Uniwersytecie Opolskim jestem przewodniczącym Koła Naukowego Biologów, z którym co roku organizujemy wakacyjne obozy entomologiczne, a w tym również entomologiczny wyjazd do Narwiańskiego PN (po raz drugi, w tamtym roku byliśmy w Kampinoskim).
Forum, które jest doskonałym źródłem wiedzy czytuję już od kilku lat, ale dopiero teraz postanowiłem aktywnie wejść w jego życie :)
Mam nadzieję ciągle czerpać jak najwięcej informacji, a może i podzielić się moją skromną wiedzą.
Pozdrawiam,

Paweł Kandziora.
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Re: Witam serdecznie.

Post autor: Miłosz Mazur »

Witamy, witamy :hi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”