Witajcie!

Miejsce na powitania i pożegnania.
Skorpion20
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 21 stycznia 2010, 21:27
UTM: DE65
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Witajcie!

Post autor: Skorpion20 »

Witam. Już nie raz zdarzało mi się zaglądać na forum entomologiczne, jednak dopiero niedawno skusiłem się, by zarejestrować się i móc zacząć aktywnie uczestniczyć w jego funkcjonowaniu. Ale nim do tego dojdzie, wypada aby wszystkim móc się przedstawić. Nazywam się Mateusz Sowiński, mam 18 lat (maturka przede mną :mrgreen:) i pochodzę z serca Warmii oraz Mazur, czyli z Olsztyna. Jednak sporą część życia spędziłem (i nadal często tam bywam), mieszkając w malowniczej mazurskiej miejscowości Spychowo. To właśnie tam zgłębiałem, nabytą jeszcze w przedszkolu, pasję dotyczącą owadów i innych zwierząt. A odbywało się to na wiele różnych sposobów: czytanie książek i oglądanie programów przyrodniczych, hodowanie różnych ciekawych okazów, zarówno krajowych [ Larwa ważki Aeshna sp., płoszczyca szara (Nepa cinerea)], jak i zagranicznych [modliszka Sphodromantis viridis i gastrica]. Jednak żadna z tych czynności, nie jest wstanie równać się z obserwacją owadów w ich naturalnym środowisku. Często wiele godzin zdarza mi się spędzać, obserwując krzątające się wśród kwiatów motyle i chrząszcze. Od niedawna, bo od zaledwie jednego roku jestem szczęśliwym posiadaczem cyfrowego aparatu, dzięki któremu mogę te wszystkie chwilę trwale uwieczniać (i mam nadzieję że uda mi się wam je pokazać :grin:).Cóż, nie będę się już dłużej rozpisywał, mam tylko nadzieję, że uda mi się stać cennym uzupełnieniem waszej entomologicznej załogi.
Ostatnio zmieniony środa, 27 stycznia 2010, 22:00 przez Skorpion20, łącznie zmieniany 1 raz.
jon

Post autor: jon »

Witaj! Oby do wiosny! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”