Dzień dobry :)

Miejsce na powitania i pożegnania.
John Falcon
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 2 lipca 2022, 21:24
UTM: 32

Dzień dobry :)

Post autor: John Falcon »

Spieszę powitać całą społeczność tego forum, na 40 urodziny postanowiłem zrobić sobie prezent inwestując w sprzęt foto, jako że świat w powiększeniu zawsze mnie fascynował to bedę próbował powrócić do ultramacro z uzyciem obiektywów mikroskopowych (kończę budować mini studio).

Od zawsze fascynował mnie stopień róznorodności budowy, kolorów i ogólne "zaglądnięcie" w świat owadów które potrafią być ekstremalnie piękne w dużym powiększeniu ukazując te wszystkie szczegóły niewidoczne gołym okiem. Nigdy nie zgłębiłem jednak wiedzy encyklopedycznej na ich temat, mój poziom wiedzy jest taki że umiem odróżnić mrówkę od muchy. :mrgreen:

Po przeczytaniu kilku wątków na tym forum stwierdziłem że jest to idealne miejsce z wieloma mądrymi głowami w temacie Entomo więc zalogowałem się tu jako totalny laik z nadzieją na uzyskanie pomocy w identyfikacji na podstawie przyszłych zdjęć.
Myslę że jeśli wrócę do formy fotograficznej z przed lat to naprawdę będzie na co popatrzeć. :foto:

Mieszkam na terenie UTM32 a dokładnie w Bergen
Awatar użytkownika
Rafał SZCZECIN
Posty: 1625
Rejestracja: sobota, 31 stycznia 2009, 21:34
Specjalność: Ogólnie poznawczo
profil zainteresowan: karate oraz gitara klasyczna
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Rafał SZCZECIN »

Witamy nowego Forumowicza, życzymy satysfakcji i czekamy na nowe zdjęcia makro :tak:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”