plastik

AJW
Posty: 562
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2019, 17:49
UTM: XS46
Specjalność: Diptera
profil zainteresowan: rymy pogodne i niewygodne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

plastik

Post autor: AJW »

Nie o owadach ale o życiu: https://fakty.interia.pl/deutsche-welle ... Id,3204527.
Można to skojarzyć z innym: https://wiadomosci.onet.pl/nauka/pszczo ... ci/zthv1yt.

Niezależnie od poglądów i przedstawianych "hipotez" wiemy, ze plastik jest szkodliwy.
AJW
Posty: 562
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2019, 17:49
UTM: XS46
Specjalność: Diptera
profil zainteresowan: rymy pogodne i niewygodne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: plastik

Post autor: AJW »

"Automat" wyrzucił mi wątek z działu chemii, gdzie poruszyłem zagadnienia związane jednak z owadami do Hydeparku.
Czyżby to była jakaś kolejna wrześniowa prowokacja? :zg:
A może jednak ten plastik wżera się w różne organy, w tym i mózg :mrgreen: .
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 16261
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2004, 12:14
UTM: CC88
Lokalizacja: Kutno

Re: plastik

Post autor: Aneta »

Nie automat, tylko moderator, w sensie ja. Nie widzę związku zamieszczonych wyżej linków z preparowaniem owadów i chemią do preparacji.
AJW
Posty: 562
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2019, 17:49
UTM: XS46
Specjalność: Diptera
profil zainteresowan: rymy pogodne i niewygodne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: plastik

Post autor: AJW »

Ok!

dzięki za info.
"Plastik "uczestnicy też w preparowaniu owadów, w której to stosowaniu i przechowywaniu ma czynny udział taka typowa chemia, o której wspominasz :tiaa: .
Jak już się w Hydeparku wypowiadam, to tak przy okazji naszła mnie taka myśl:
może dobrze byłoby, aby w przypadku moderowania określonego wątku zaistniał inicjał moderatora?
Zapewne w wielu przypadkach taka informacja będzie cenna, bo część ludzi jest trochę "skażona" niektórymi moderacjami z przeszłości...

miłej niedzieli,
Andrzej
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: plastik

Post autor: Jacek Kurzawa »

AndrzejJW pisze:Czyżby to była jakaś kolejna wrześniowa prowokacja?  :zg:
Jak tylko coś się dzieje nie po myśli to zaraz padają podejrzenia i formułowane są bezpodstawne oskarżenia o prowokacje, usuwanie wątków i złośliwe działania pod adresem Moderatorów, w tym zazwyczaj głownie moim. Uzbierało się tego już dużo a ja zdążyłem się już do tego przyzwyczaić. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na pewną rzecz: najpierw lepiej jest spytać "co się stało" i powstrzymać się od formułowania jakichkolwiek bezpodstawnych oskarżeń o zabarwieniu negatywnym. Wszystkim żyło by się łatwiej a na pewno milej spędzało czas na przeglądaniu treści internetowych.
AndrzejJW pisze:A może jednak ten plastik wżera się w różne organy, w tym i mózg  :mrgreen: .
:mysl: Czy to jest na temat treści artykułów czy sformułowanie pod kątem Moderatorów?
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 16261
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2004, 12:14
UTM: CC88
Lokalizacja: Kutno

Re: plastik

Post autor: Aneta »

AndrzejJW pisze:"Plastik "uczestnicy też w preparowaniu owadów, w której to stosowaniu i  przechowywaniu ma czynny udział taka typowa chemia, o której wspominasz  :tiaa: .
Na takiej zasadzie w wątku o brudnicy mniszce można by zacząć dyskusję o niedźwiedziu brunatnym, bo jedno i drugie żyje w lesie 8)
Po prostu w konkretnych działach trzymajmy się konkretnej tematyki, i tyle.
może dobrze byłoby, aby w przypadku moderowania określonego wątku zaistniał inicjał moderatora?
Zapewne w wielu przypadkach taka informacja będzie cenna, bo część ludzi jest trochę "skażona" niektórymi moderacjami z przeszłości...
Żeby wiedzieć w czyją laleczkę voodoo wbić o północy szpilkę? :mrgreen:
A serio, jeśli tak zostałoby gremialnie ustalone, to nie ma problemu, ja osobiście mogę się podpisywać przy wprowadzanych zmianach.
AJW
Posty: 562
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2019, 17:49
UTM: XS46
Specjalność: Diptera
profil zainteresowan: rymy pogodne i niewygodne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: plastik

Post autor: AJW »

A co to? Pożartować nie wolno?
Hydepark jednak temu wątkowi rzeczywiście odpowiada.
Oj co to będzie po twardym "Brexit-cie" - tego nie przewidzi nikt z Nas.
Dziwnym trafem po moim ostatnim powiadomieniu "algorytm" strony i logowania przestał prawidłowo działać...
Nawet źle policzono mi błędne loginy (ba, takowych wcale nie było).
I musiałem jeszcze zmieniać hasło...
Załączniki
g01prawda.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (129.22 KiB)
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: plastik

Post autor: Jacek Kurzawa »

AndrzejJW pisze:....
Dziwnym trafem ...
To nie traf i nie jest dziwny i miał być to oczywiście kolejny żarcik, że zdarzają się tu jakieś "dziwne niewytłumaczalne trafy". Wielokrotnie już było to tłumaczone na Forum, jak działa Forum i jak działają przeglądarki. Może ten dziwny traf to po prostu kwestia percepcji a wszystko działa po prostu poprawnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „*** HYDEPARK ***”