Dyskusje ...

Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Dyskusje ...

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Jacek Alderski pisze:Dziękuję bardzo za udzieloną radę i z zapewniam, że niezawodnie z niej skorzystam... :D
Tak bardzo zainteresowała mnie pozycja o kózkowatych Krymu, że nie skorzystałem z alfabetycznej wyszukiwarki... :roll:
W tym miejscu pragnę podziękować także Administratorowi za wyłączenie przedmiotowego wątku, gdyż faktycznie powstał klasyczny off-topic.Pozdrawiam - Jacek Alderski.
Nie żebym się czepiał ale kojarzę ten styl wypowiedzi z jednym z byłych uczestników tego forum... nie mogę sobie tylko przypomnieć nicka/nazwiska. Mam nadzieję, że nie jest to great camouflaged return...
Jacek Alderski
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2011, 21:58
Lokalizacja: Jura Krakowsko-Wieluńska

Re: sporo pdf-ów o Cerambycidae

Post autor: Jacek Alderski »

Grzegorz Banasiak pisze: Nie żebym się czepiał ale kojarzę ten styl wypowiedzi z jednym z byłych uczestników tego forum... nie mogę sobie tylko przypomnieć nicka/nazwiska. Mam nadzieję, że nie jest to great camouflaged return...
Pragnę Pana zmartwić (?), ale nie jestem "jednym z byłych uczestników tego forum", ale aktualnym użytkownikiem, który po dłuższej przerwie powrócił na forum entomo.pl...
Nie musi Pan sobie przypominać nicka, gdyż nadal piszę pod tym samym. Nie jest to więc, jak Pan miał nadzieję - "great camouflaged return".
Jeśli ma Pan w związku z tym nadal chęć do wypowiadania się w przedmiotowym temacie, to zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Pozdrawiam - Jacek Alderski.
admin
Administrator
Posty: 1596
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Wyjazd na Krym w 2015?

Post autor: admin »

Takie dyskusje z miejsca trafiają do Hydeparku i/lub do kosza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „*** HYDEPARK ***”