Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Filip P.
Posty: 172
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2012, 13:18
UTM: EA94
Lokalizacja: Rogóżno

Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Post autor: Filip P. »

Cześć wszystkim,
niedawno pisałem wniosek o stypendium U. Marszałk. i zadeklarowałem udział w zjazdach, zebraniach czy czymś w tym stylu. Szczerze mówiąc to nie dobierałem sobie tego do serca, ale jak sobie o tym myślę, to nic nie szkodzi czegoś poszukać. Członkiem PTE oczywiście nie jestem, chciałbym wyjechać na jakiś zjazd, gdzie wielu ciekawych ludzi mógłbym poznać osobiście, a kontakty z autorytetami naukowymi również zadeklarowałem- czego to się nie robi...
Proszę o podanie informacji o jakimś zjeździe, gdzie na młodzież nie patrzono by krzywym okiem.
Pozdrawiam
Filip
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Informacji o zjazdach szukaj tu na forum oraz na stronie PTE.
Awatar użytkownika
Dispar
Posty: 1391
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:55
UTM: FC18
Specjalność: Geometridae
Lokalizacja: Łosice

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Dispar »

Najbliższy zjazd gdzie na Ciebie popatrzą bardzo łaskawym okiem masz tutaj:
http://www.katowice.ksm.org.pl/
Piątek Wojciech
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Piątek Wojciech »

Dispar pisze:Najbliższy zjazd gdzie na Ciebie popatrzą bardzo łaskawym okiem masz tutaj:
http://www.katowice.ksm.org.pl/
:brawo:
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Brachytron »

Wciskacie Kolegę w błoto i niestety słusznie. Filip, sposób w jaki napisałeś swojego posta jest skandalicznie lekceważący i podważa jakikolwiek jego sens. Bardzo poważnie zastanów się nad sobą.
Filip P.
Posty: 172
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2012, 13:18
UTM: EA94
Lokalizacja: Rogóżno

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Filip P. »

Absolutnie nie miałem zamiaru napisać czegoś lekceważącego i nie rozumiem o co chodzi. Chcę spełnić to, co napisał mój nauczyciel prowadzący. Proszę o radę. Co to ma wspólnego z jakimkolwiek lekceważeniem? W każdym razie nie miałem takiego zamiaru.
Co do postu Jacka: w mojej opinii wciskanie kogoś w błoto nigdy nie jest słuszne. Czy nie można było tak od razu? Łatwo to komuś powiedzić, że ma być zwięzły.
Tym bardziej nie rozumiem co się komu nie podoba w KSMie, chyba, że to jest nienawiść do Kościoła i wszystkiego co jest z nim związane: jesteś młody i głupi, to idź do KSMu, bo entomologia nie jest dla młodych i niepoważnych.
Jeśli młodzieży poleca się zaangażowanie w specjalistycznych środowiskach, to jak inaczej mam się za to zabrać i jak wytłumaczyć motywację?
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Przede wszystkim pracować i uczyć się, rozwijać zainteresowania, unikać niedwuznacznych sytuacji, niedomówień w kwestiach entomologicznych, zbierać literaturę, kompletować sprzęt, jeździć na sympozja - to dużo daje.
Filip P.
Posty: 172
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2012, 13:18
UTM: EA94
Lokalizacja: Rogóżno

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Filip P. »

No właśnie do tego zmierzałem: jeździć na sympozja. Tylko że nie wiem jak się za to zabrać. Ale chyba wolę dojść do tego sam po odpowiedziach jakie otrzymałem.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Jacek Kurzawa »

Na Sympozja organizowane przez PTE jest wstęp wolny - KAŻDY może w nich brać udział. Wystarczy tylko zgłosić swoj udział, opłacić składkę uczestnictwa i przyjechać. Sympozja są anonsowane na Forum a także na stronach PTE. Najlepsze byłoby dla Ciebie Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE. Najbliższe odbędzie się w 2013. Dokładny termin będzie podany na stronie http://pte.au.poznan.pl/index.html w sekcji komunikaty i tutaj:
viewforum.php?f=134

Inne zjazdy giełdy i wystawy anonsowane są tutaj: viewforum.php?f=38

Możesz też przyjść na spotkanie oddziału PTE, w zależności od regionu w którym mieszkasz. Tu widać, gdzie i kiedy były organizowane
viewforum.php?f=134
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Brachytron »

...zadeklarowałem udział w zjazdach, zebraniach czy czymś w tym stylu... ... nie dobierałem sobie tego do serca, ale jak sobie o tym myślę, to nic nie szkodzi czegoś poszukać.... ... wyjechać na jakiś zjazd... ...kontakty z autorytetami naukowymi również zadeklarowałem- czego to się nie robi...

Filip, to są elementy świadczące o tym, że w sumie coś byś chciał ale ogólnie masz to gdzieś. Bardzo niefortunnie dobierasz słowa o wydźwięku lekceważącym. Dzięki temu, jest to kolejny wątek z Twoim udziałem, który najprawdopodobniej wyląduje w "Hydeparku".

A teraz przyjacielska rada. Kiedyś, nie wiem już gdzie, słyszałem coś co leciało mniej więcej tak: "Jeśli ktoś Cię nazwie koniem, to możesz mu powiedzieć, że jest głupi. Jeśli druga osoba nazwie Cię koniem, to już powinieneś się nad tym zastanowić. Jeśli trzecia osoba nazwie Cię koniem, to powinieneś iść założyć siodło". Jakiś czas temu Rafał napisał byś się ogarnął, ja dziś napisałem byś się nad sobą zastanowił. A ty ciągle podgrzewasz atmosferę swoją osobą. Takie zachowanie nazywa się trollowaniem, co rozumiem przez pisanie postów niby na temat forum ale w taki sposób by uwaga skupiona była na osobie trolla. Ostatnie wątki z Twoim udziałem tak właśnie wyglądają, choć mam nadzieję, że trollem nie jesteś i zainteresowania są prawdziwe. Proponuję byś świadomie się wyciszył, przeanalizował swoje zainteresowania, odpowiedział sobie na pytanie czy chcesz być na Forum i przede wszystkim po co? Bo chyba nie po to by pisać posty w Hydeparku. Atmosfera wokół Ciebie jest gorąca, kilka miesięcy spowoduje, że ostygnie. Gdy po tym czasie zaczniesz pisać w sposób bardziej przemyślany, myślę że otrzymasz od Forumowiczów kredyt zaufania, bo teraz nie masz go za grosz. Nie odpisuj od razu, idź na spacer.
Filip P.
Posty: 172
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2012, 13:18
UTM: EA94
Lokalizacja: Rogóżno

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Filip P. »

Nie widzę podstaw do wyciągania takich wniosków.
Wniosek wypełnia nauczyciel, nie ja. Pisze co chce, żeby trochę punktów skubnąć. Nie myślałem o tym wcześniej, ale obecnie się nad tym zastanawiam. nie ma tu nic niezrozumiałego.
Na Actias dostałem wiadomość od innego użytkownika, zarejestrowanego również i tutaj: czy jestem ten sam Filip, który miał problem "ze starymi dziadami z entomo". nie popieram do końca jego stanowiska, niemniej jednak na miejscu niektórych obecnie też pomyślałbym o swojej roli.
Wątek, Jacku W., niech sobie ląduje gdzie chce, mi to wisi, mam wszystkie niezbędne informacje i niczyje wynurzenia mnie nie ruszają.
Pozdrawiam
Filip
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Jacek Kurzawa »

Filipe, ja Ciebie nie rozumiem. Czy ty piszesz o jakimś swoim "wniosku do Urzędu Marszałkowskiego" który "wypełnia Ci nauczyciel", w którym deklarujesz udział w jakichś zebraniach.... :shock:

Pisałeś:
niedawno pisałem wniosek o stypendium U. Marszałk. i zadeklarowałem udział w zjazdach, zebraniach czy czymś w tym stylu
Chcę spełnić to, co napisał mój nauczyciel prowadzący. Proszę o radę.
- no więc spytaj się nauczyciela!
Wniosek wypełnia nauczyciel, nie ja. Pisze co chce, żeby trochę punktów skubnąć.
Ja Ci odpisałem na coś zupełnie innego - jak brać udział w Sympozjach PTE, bo tego dotyczyła druga czesc Twojego postu. W sprawach związanych z Twoim wnioskiem udaj się z zapytaniem do nauczyciela lub do organu przyjmującego Twoje wnioski (w tym miejscu do Urzedu Marszałkowskiego o regulamin do wzięcia udziału w jakimś konkursie dotacji etc.

Mam wrazenie, jak Brachytron (co generalnie Ci wisi, to juz wiemy) że piszesz o swoim wniosku do Urzedu Marszałowskiego i tym chciałeś się chyba pochwalić, bo poza tym nie znajduję sensu.

Na Actias możesz znalezc wiecej "przyjaznych dusz" , bo z tego Forum juz kilkanascie osob sie wypisalo, nie znajdując tu poparcia dla swojego pisania. Jakoś im było tu ciężko. Ale nie tylko im tu było ciężko, bo setkom innych ludzi od ich postów odechciewało się czytania Forum! Tak więć odejście wielu trolli to była prawdziwa ulga dla Forumowiczów.

Nawet Cie juz nie pytam o co Ci chodziło w pierwszym poscie bo raz że przestaje mnie to generalnie interesowac (vice versa Twojego ostatniego postu) a dwa że wygląda na to, że sam nie bardzo wiesz.
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Rafał Celadyn »

...ja cały czas zastanawiam się, po co te przekomarzania...to ewidentne trolowanie, za to dostaje sie bana i po krzyku...
było tu przecież paru kolesi, którzy dostali trzymiesięczny termin na odreagowanie :wink: i był spokój ... a tu gość robi co chce i jeszcze myśli, że każdego jest w stanie zrobić w ... hej !wake up! :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=7JOicCzaqio
:ok:

Pozdrawiam
Rafał
Filip P.
Posty: 172
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2012, 13:18
UTM: EA94
Lokalizacja: Rogóżno

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Filip P. »

Teraz to już ewidentnie zgadzam się z tym gościem. Nie ma co, zachowujecie się jak stare dziady. Należy napisać wszystko w sposób nieskalany, żeby się któryś nie przyczepił. Pochwalacie wdeptywnie w błoto, bo to słuszne, ale jeśli napiszę komuś że się czepia, to mam się oganąć. To sięga idiotyzmu. Jeśli chcę uczestniczyć w czymś, i tak jest napisane, to czego się tam doszukiwać??? Chcę otrzymać zwięzłą odpowiedź, a dostaję stertę uwag.
Czy tak postępują ludzie którzy chcą komuś pomóc?
Chciałem korzystać z innego forum, ale szybko obczaiłem, że to jest na najwyższym poziomie ze wszystkich, jakie znalazłem. Mam na myśli poziom, na jakim stoi wasza wiedza w dziedzinie entomologii, ale poziom rozmów jest niższy niż przeciętnie.
Jak przeglądam grono tych, co się chcieli pochwalić, to każdy zaszpanował nędznym kłamstwem, które zaraz wykryto. A ja w żadnym przypadku nie kłamałem. A z pewnością po tym, jak wrzuciłem zdjęcia poczwarek, kilkanaście osób usiłowało je znaleźć w sieci. Ludzie, czego wam brakuje? Satysfakcji, że wywaliliście za burtę kolejnego?
Kiedy spytałem jednego z moderatorów, jak wykończyć ten wątek, dostałem odpowiedź: "olej to sikiem prostym".
Wcześniej nie miałem zamiaru tego pisać, ale świadczy to, że ktoś poniekąd popiera moje poglądy.
I kto ma rację? Czternastolatek, czy zgraja, cytuję, "wyjadaczy"?
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Rafał Celadyn »

Filip P. pisze:Jakoś tak wypadło, że się do końca nie pożegnałem, tak mi zostało, i w zasadzie nie wiem, na jakiej zasadzie obecnie istnieję.(...)

Filip
...ja też :ap:
Filip P. pisze:Kiedy spytałem jednego z moderatorów, jak wykończyć ten wątek, dostałem odpowiedź: "olej to sikiem prostym".
...ale, ty go już wykończyłeś 8) ,ale jeśli uważasz inaczej to zrobie to za ciebie :okok:

http://www.youtube.com/watch?v=4w3gq0bWC_s
Radosław Mroczyński
Posty: 193
Rejestracja: sobota, 25 lipca 2009, 14:20
UTM: DE03
Lokalizacja: Iława

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Radosław Mroczyński »

Zazwyczaj sie nie udzielam w takich dyskusjach. Poruszył mnie fakt, że 14-latek dostaje stypendium za wymyslanie jakiemus marszałkowi bredni o konferencjach, na których w sumie nie za bardzo chciał być...a doktoranci na wyższych uczelniach za porzadną prace naukową nie dostają ani grosza :wow: osłabiło mnie to zupełnie
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Kamil Mazur »

Filip P. pisze:Kiedy spytałem jednego z moderatorów, jak wykończyć ten wątek, dostałem odpowiedź: "olej to sikiem prostym".
no, no cudne :brawo: z 10 moderatorów podejrzewałbym o to w zasadzie któregoś z trzech, ale to nie jest teraz istotne.
Od jakiegoś czasu przysłuchuję się biernie różnym dyskusjom i nie zabieram głosu bo zwyczajnie mnie śmieszą przekomarzania, które nie wnoszą nic do tematu. Od tego jest forum żeby gadał ten kto chce coś powiedzieć, ale niestety zwykle jest tak że gada niekoniecznie ten kto ma coś mądrego do powiedzenia. Ale to też nie jest teraz istotne. Zabiorę tutaj głos wyrażając swoją opinię, pod którą podejrzewam wielu by się podpisało.

Filip, jesteś zdumiewającym gościem, bo raz mnie wk...sz, a innym razem Ci współczuję jak po Tobie inni jadą. Teraz akurat to drugie. Myślę też że jesteś idealnym przykładem jak sobie zepsuć reputację ale też idealnym przykładem że tu nie ma szans na rehabilitację. Mam wrażenie że gimnastykujesz się nadzwyczajnie bo chciałbyś żeby Cię normalnie tutaj postrzegano, ale za każdym (prawie) razem dostajesz kopa i leżysz. Ja tej Twojej wypowiedzi w tym wątku jakoś nie odebrałem lekceważąco, ale to moje odczucie, ktoś miał inne. No chcesz się gdzieś zapisać i już. Na pytanie w zasadzie odpowiedź otrzymałeś od Jacka Kurzawy, który podał Ci parę linków gdzie co jest, a więc masz to co chciałeś. Myślę że możesz poprzestać na tym i zakończyć dyskusję bo kontynuując dalej będzie już chyba tylko mat w trzech ruchach - zarzut, Twoja riposta, zarzut, Twoja agonia, zarzut, Twoja śmierć :)
Filip P.
Posty: 172
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2012, 13:18
UTM: EA94
Lokalizacja: Rogóżno

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Filip P. »

Kamil totalnie masz rację. Ja tu już chyba nie mam nic do zrobienia. Odbieracie mi prawo do rozwoju zainteresowań, bo ztym to się wiąże. Może w przyszłości znajdę okazję do wykazania się- o ile mnie admin nie zbanuje, a ma na to wielką chęć.
Radek, zastanów się czasem co piszesz. Ja o urzędnikach swoje wiem, nie zgrywaj się, że im współczujesz. Ciekawe czy będziesz im współczuł, jak przyjdziesz po swoją emeryturę.
Marek Hołowiński
Posty: 5054
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 13:09
UTM: FB68
Specjalność: Sesiidae
Lokalizacja: Hańsk
Podziękowano: 2 times

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Marek Hołowiński »

Podzielam zdanie Kamila.
Styl pisania Filipa P jest irytujący, ale koleś ma 14 lat. Może postara się nad tym pracować. Ja widzę jego pasję i mam wrażenie że będzie się rozwijał.
Dajcie mu szansę
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Rafał Celadyn »

Kamil, Marek nie dajcie się omamić :wink:.Jaki czternastolatek? Jaki entomolog? Poczytajcie sobie wszystkie teksty gościa ,to może łatwiej będzie wam zrozumieć...to jest ostatnia faza trolowania :wyciąganie info ze swoich pw i próba ośmieszenia, lub skłócenia użytkowników,to samo robił ten obłakany kreacjonista jakiś czas temu i (ponoć) rozwalił w ten sposób jakieś forum ...ale to nie ten kaliber,tak więc pozbądźcie się żalu i wyrzutów sumienia :P ...ech i tak wszystko wyląduje w hadeparku, albo w koszu,a tu tyle dobrej muzy.... 8)
:birra:
Pozdrawiam
Rafał
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Brachytron »

Filip, ile naprawdę masz lat?

Od kilku dni podsuwam Twoje poty prawdziwym 14-latkom i żaden ani z jego otoczenia nie używa Twojego języka. Jaki 14 latek ma wiedzę o urzędnikach albo myśli o emeryturze?

Rafał, przez Ciebie znowu się poryczałem przy Spiętym :o
Filip P.
Posty: 172
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2012, 13:18
UTM: EA94
Lokalizacja: Rogóżno

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Filip P. »

Jestem 14latkiem. Mam nauczyciela WOSu który robi nam wykłady o polityce i wyraża swoje subiektywne poglądy. Robimy prasówki, jestem obeznany w aktualnych wydarzeniach ze świata polityki i gospodarki. Podoba mi się to co mówi nauczyciel i całkowicie to popieram. Poza tym w rodzinie mam handlowców, którzy często rozmawiają o podatkach itp. Co do mojego stylu: może jestem niezwykły. Ale z polskiego to ja zawsze byłem dobry i naukę stawiałem na pierwszym mscu. Przeczytałem wszystkie dzieła Sienkiewicza, Mickiewicza i Verne'a. Tak mi już zostało. Po wklepaniu mojego nazwiska wylatuje kilkanaście małych konkursów, moja dawna dyrektorka cisnęła mnie do ostatniego tchnienia.
No i to byłoby na tyle. Nie potrafię pisać inaczej, ale postaram się wziąć za siebie. Proszę o pobłażliwość wobec niektórych niedorzeczności, które czasem wypisuję. W ogóle to nie chciałem, żeby to wszystko tak się potoczyło.
Pozdrawiam
Filip
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Rafał Celadyn »

...bzdury i bzdety ,podszywanie się pod kogoś w internecie o czym bardzo dobrze wiesz jest łatwe
Filip P. pisze:może jestem niezwykły.
...wcale nie jesteś niezwykły ...a do tego przewidywalny...
8)
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Brachytron »

Parafrazując Mistrza Ugweia: "Chciałeś, nie chciałeś, przeciągasz, nie przeciągasz, cokolwiek byś zrobił kajaniem złego wrażenia nie zatrzesz". Googlarka pokazuje także, że Filipów Paluchów paru w tym kraju jest i teraz traf w odpowiedniego. Moja, jak ją nazwałem, "przyjacielska rada", została przez Ciebie totalnie olana na granicy obrażenia mojej osoby. Teraz, czując ostatnie chwile na tym forum, próbujesz odwlec nieodwlekalne.

A teraz, jako dobry polonista, przeczytaj swój pierwszy post w tym wątku i potwierdź, że to zostało napisane przez znawcę naszego ojczystego :tak:

Rafał - celnie :gun:





.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Jacek Kurzawa »

A wątek wedruje na Hydeparku, bo znow tak sie stało, że ma mniej wspolego z tematem a wiecej z osobą Filipa po raz którys z kolei. Z Forum zrobil sie jakis pedelek.pl babol.pl albo totalnie jakis szajs.... Szkoda czasu... ENTOMOLOGIA czeka na entomolgów! Zostawiam ten wątek Filipowi - niech go zamknie jakims dobrym postem. :gl: :gun:
Awatar użytkownika
Dispar
Posty: 1391
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:55
UTM: FC18
Specjalność: Geometridae
Lokalizacja: Łosice

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Dispar »

Przed chwilą poczytałem sobie pierwsze posty naszego forumowego kolegi Tawulca - są z roku 2007.
Też miał wtedy coś około 14lat - duża kultura, duża skromność, duża wiedza - pamiętam, że jego niektóre wypowiedzi czytałem żonie która niewierzyła, że pisał to 14latek.
Xawery - pozdrawiam gdziekolwiek jesteś :hp: .
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Kamil Mazur »

Brachytron pisze:Googlarka pokazuje także, że Filipów Paluchów paru w tym kraju jest i teraz traf w odpowiedniego.
hmm, a co miał być tylko jeden na świecie i wówczas dopiero byłby wiarygodny ?
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Kamil Mazur »

Dispar pisze:Przed chwilą poczytałem sobie pierwsze posty naszego forumowego kolegi Tawulca - są z roku 2007.
Też miał wtedy coś około 14lat - duża kultura, duża skromność, duża wiedza - pamiętam, że jego niektóre wypowiedzi czytałem żonie która niewierzyła, że pisał to 14latek.
Xawery - pozdrawiam gdziekolwiek jesteś :hp: .
Darek dokładnie o tym samym pomyślałem 5 minut temu.
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Post autor: Brachytron »

... duża kultura, duża skromność, duża wiedza ...

Widzisz to u Filipa? Przeanalizujcie to z Kamilem.
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy

Post autor: Brachytron »

A zanim odpiszecie to podsuwam to
Rafał Celadyn pisze:...to jest ostatnia faza trolowania :wyciąganie info ze swoich pw i próba ośmieszenia, lub skłócenia  użytkowników...
Filip P.
Posty: 172
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2012, 13:18
UTM: EA94
Lokalizacja: Rogóżno

Re: Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Post autor: Filip P. »

Nie słyszałem jeszcze czegoś takiego jak podszywanie się pod samego siebie. Bez żadnych dowodów, bez podstaw. Chętnie mogę spotkać się z każdym kto zechce na terenie Rzeszowa.
Ale wiem że po napisaniu mi że nie jestem sobą nikt nie znajdzie czasu, albo jemu jego wnioski wystarczą i oczywiście się nie spotka.
Uważam, że jest to jedyne poważne wyjście z sytuacji i tłumaczenie się brakiem czasu jest przyznaniem się do tego całego blefu, który wypisaliście powyżej. Ja z mojej strony jestem otwarty.
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Post autor: Rafał Celadyn »

Filip P. pisze:Ale wiem że po napisaniu mi że nie jestem sobą nikt nie znajdzie czasu, albo jemu jego wnioski wystarczą i oczywiście się nie spotka.
Uważam, że jest to jedyne poważne wyjście z sytuacji i tłumaczenie się brakiem czasu jest przyznaniem się do tego całego blefu, który wypisaliście powyżej.
...jeszcze cie nie zbanowali ? :ap:
Filip P.
Posty: 172
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2012, 13:18
UTM: EA94
Lokalizacja: Rogóżno

Re: Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Post autor: Filip P. »

Nie mylisz się, zaiste JESZCZE mnie nie zbanowali.
Fajnie się pisze co się chce, ale jak przyjdzie co do czego to nikogo nie ma, z wyjątkiem Rafała, który czuje się jak administrator. W tym momencie jest mi wszystko jedno, możecie sobie banować i bananować kogo i co chcecie. Zaproponowałem dobre moim zdaniem wyjście z sytuacji, a wyjeżdża się do mnie ze złośliwymi uwagami, które nie wiadomo do czego są.
Rafał Celadyn pisze:...bzdury i bzdety ,podszywanie się pod kogoś w internecie o czym bardzo dobrze wiesz jest łatwe
8)
Nie ma co, jest to wysoki poziom kultury. Uważam, że to również jest w granicach obrażania mojej osoby. Przyznałem się do błędu, wyraziłem chęć poprawy, to co ci gościu nie pasuje??? Zbanowaniem to wymiatasz wobec mnie w którymś z kolei wątku.
Jak mam wyrażać poszanowanie dla twojej wiedzy, której nie kwestionuję, kiedy ty wypisujesz takie bzdury i bzdety pod adresem nawet nie wiedzy, ale mojej osoby?
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Post autor: Rafał Celadyn »

Filip P. pisze:Nie mylisz się, zaiste JESZCZE mnie nie zbanowali.
Fajnie się pisze co się chce, ale jak przyjdzie co do czego to nikogo nie ma, z wyjątkiem Rafała, który czuje się jak administrator. W tym momencie jest mi wszystko jedno, możecie sobie banować i bananować kogo i co chcecie. Zaproponowałem dobre moim zdaniem wyjście z sytuacji, a wyjeżdża się do mnie ze złośliwymi uwagami, które nie wiadomo do czego są.
...misiu ,dla mnie jesteś troll -patentowany o skłonnościach narcystycznych i masochistycznych ...
i wyrażam tylko moje zdziwienie dlaczego admin cię jeszcze toleruje .Sprawa twojego istnienia ,czy nie istnienia w ogóle mnie nie interesuje .
Filip P. pisze:Nie ma co, jest to wysoki poziom kultury. Uważam, że to również jest w granicach obrażania mojej osoby. Przyznałem się do błędu, wyraziłem chęć poprawy, to co ci gościu nie pasuje???
... jak jeszcze raz w ten sposób się do mnie odezwiesz ,to napiszę do siostry przełożonej żeby zaczęła się o ciebie modlić :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dispar
Posty: 1391
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:55
UTM: FC18
Specjalność: Geometridae
Lokalizacja: Łosice

Re: Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Post autor: Dispar »

Znalezione w sieci :D :
http://prezi.com/5hnoyfnbacrc/paz-krolowej/
Zobaczcie co tam Filipek z 1d wypisuje dlaczego populacja pazia królowej jest taka mała - wskutek nowoczesnego rolnictwa i działalności kolekcjonerów :hp: .
Witas

Re: Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Post autor: Witas »

Ostatnio dałem sobie na wstrzymanie, gęba na kłódkę.
No i nie mam czasu na głupoty
Kiedyś napisałem, że z anonimami nie dyskutuję.
Ja się swojego nazwiska nie wstydzę, Koledzy, po co wdajecie się w dyskusje z... no właśnie, z kim?
Witas

Re: Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Post autor: Witas »

prezentacja miła, ale merytorycznie do d...
Przeca ten motyl lata też w lipcu... W czerwcu chyba (o ile pamiętam) go nigdy nie widziałem, ale może matoł jezdem
Filip P.
Posty: 172
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2012, 13:18
UTM: EA94
Lokalizacja: Rogóżno

Re: Sympozja, zebrania, wystawy - jak sie dostać?

Post autor: Filip P. »

Nie jest to mój artykuł i z niczego więcej się tłumaczył nie będę, ponieważ uważam te teksty za prowokacje. Nawet jeśli w końcu dostanę tego bana to nie zamierzam zrazić się czyimś zdaniem i dalej będę robił swoje. To byłoby na tyle.
Nie oczekuję więcej odpowiedzi, wszystko co wypisaliście powyżej dotarło do mojej świadomości.
Pozdrawiam
Filip
ODPOWIEDZ

Wróć do „*** HYDEPARK ***”