Pińczów [lokalizacja jelonka?]

kmo1994
Posty: 115
Rejestracja: niedziela, 7 sierpnia 2011, 18:53
UTM: Górki Wielkie

Pińczów [lokalizacja jelonka?]

Post autor: kmo1994 »

Witam serdecznie jutro tj. 31.07.2012r wybieram się do Pińczowa w celu sfotografowania ładnych okazów owadów punktem kulminacyjnym jest zobaczenie lucanusa cervusa zapewniam tylko i wyłącznie fotografowanie!.
Zwracam się z prośbą gdzie w Pińczowie można je zauważyć, widziałem juz jakieś wątki o Pińczowie ale chciałbym poprostu dokładniej znać miejsce w pobliżu czego , jakiej ulicy itd.
Serdecznie pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.
Marek Hołowiński
Posty: 5057
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 13:09
UTM: FB68
Specjalność: Sesiidae
Lokalizacja: Hańsk
Podziękowano: 4 times

Re: Góry Świętokrzyskie-Pińczów

Post autor: Marek Hołowiński »

kmo1994 pisze:Witam serdecznie jutro tj. 31.07.2012r wybieram się do Pińczowa w celu sfotografowania ładnych okazów owadów punktem kulminacyjnym jest zobaczenie lucanusa cervusa zapewniam tylko i wyłącznie fotografowanie!.
Zwracam się z prośbą gdzie w Pińczowie można je zauważyć, widziałem juz jakieś wątki o Pińczowie ale chciałbym poprostu dokładniej znać miejsce w pobliżu czego , jakiej ulicy itd.
Serdecznie pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.
I oczekujesz takich informacji na publicznym forum? :no:, a może jeszcze szkic mapki gdzie powinien siedzieć? :hp: A ktoś inny to przeczyta, pojedzie i wyłapie :gl: :ups: To tak trochę żartem, ale takich informacji nie powinno się udzielać.
kmo1994
Posty: 115
Rejestracja: niedziela, 7 sierpnia 2011, 18:53
UTM: Górki Wielkie

Re: Góry Świętokrzyskie-Pińczów

Post autor: kmo1994 »

Przepraszam naprawdę zapomniałem dopisać, że info chciałbym dostać na privie.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Góry Świętokrzyskie-Pińczów

Post autor: Jacek Kurzawa »

Takich informacji nie powinno udzielać się na priva, chyba że na własną odpowiedzialność, wiedząc, że znamy kogoś i potrafimy za niego zaręczyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „*** HYDEPARK ***”