do ściągnięcia na rosyjskich stronach ...

Linki do stron entomologicznych
Awatar użytkownika
Jacek Kalisiak
Posty: 3269
Rejestracja: wtorek, 24 sierpnia 2004, 14:50
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(-a): 5 times

do ściągnięcia na rosyjskich stronach ...

Post autor: Jacek Kalisiak »

Rafał Cieślak
Posty: 64
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 08:37
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Rafał Cieślak »

Cześć Jacku!
Udało Ci się namieżyć źródło z którego można zakupić klucz do Tenebrionidów Ukrainy? Sam, również jestem zainetresowany.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jacek Kalisiak
Posty: 3269
Rejestracja: wtorek, 24 sierpnia 2004, 14:50
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(-a): 5 times

Post autor: Jacek Kalisiak »

Jak pewnie zauważyłeś, podano mi link do stron wydawcy, ale nikt na mój mail nie odpowiedział. Nie wiem więc, czy jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Na stronach wydawcy można odnaleźć jeszcze drugą wersję tej książki.
Te i inne rosyjsko języczne książki są bardzo tanie, tyko praktycznie nie d okupienia oficjalnymi kanałami. Składają się na to również kłopoty z transferem pieniędzy. Są za to dostępne np. w Pensofcie za kilkusetprocentowe wyższe ceny.
Nie mam znajomych w Kijowie :( Ale gdyby ktoś miał dojścia, to jestem zainteresowany ;)
Rafał Cieślak
Posty: 64
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 08:37
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Rafał Cieślak »

Niestety nie mam znajomych w Kijowie, ale za to dotarłem do człowieka który ją posiada w Polsce. Ten znajomy radził bym napisał do autora i pozyskać drogą wymiany, ale nie miałem pewnego adresu. Chyba najszybciej będzie jak pożyczę i zkseruję lub zeskanuję. Mam trochę czarnuchów z Krymu i dlatego poszukuję literatury tej grupy.
Awatar użytkownika
Tomek Klejdysz
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 27 lutego 2005, 19:10
Lokalizacja: Bochnia/Poznań

Post autor: Tomek Klejdysz »

Jeśli chodzi o pozycję z 2006r. Cernej i Fedorenko to też posiadam jeden egzemplarz podarowany przez drugiego autora (niestety nie mnie...), ale mogę udostępnić "do wglądu" :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LINKI”