Polskie Forum Entomologiczne - Chrząszcze i Motyle Polski - strona główna

Polskie Forum Entomologiczne

PFEnt. - https://entomo.pl/forum/
Teraz jest wtorek, 28 stycznia 2020, 01:08

Strefa czasowa: UTC + 1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|     Prosimy o podawanie miejsca i daty obserwacji. To przyśpieszy oznaczenie i ułatwi dyskusję.     |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autor Wiadomość
 Tytuł: VI OWE w Łodzi
PostNapisane: wtorek, 11 listopada 2008, 13:03 

Wywołuję do odpowiedzi drogich Panów Kolegów, którzy za tę rzecz są odpowiedzialni! Kiedy odbędą się tak długo oczekiwane VI OWE w Łodzi  :cry: ? Proszę o wyczerpującą odpowiedź przed kolektywem na łamach forum.

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 14 listopada 2008, 21:13 

Ja  też się  niecierpliwię co z VI OWE. Chyba w tym roku bedzie trudno z organizacją :neutral: . pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 14 listopada 2008, 23:16 
Sebastian Łuczkowski napisał(a):
Chyba w tym roku bedzie trudno z organizacją

myślisz, że to związane jest z globalnym kryzysem czy może globalnym ociepleniem???

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 15 listopada 2008, 11:24 

UTM: CC71
Pytanie jakie należy zadać to nie kiedy tylko czy w ogóle? Po kolei z organizacji tych warsztatów rezygnowały poszczególne osoby z różnych powodów. Nie będę przytaczał tych powodów, bo z warsztatów należy wspominać tylko te miłe akcenty a nie zgrzyty. Ja w sumie też już nie mam aż tak wielkiego zapału by je współorganizować. Przyczyną są problemy osobiste jak i masa pracy nad doktoratem, który jest aktualnie dla mnie priorytetowy. Nadal posiadam bazę adresów mailowych zarówno uczestników OWE jak i prowadzących warsztaty. Może inny oddział zainteresuję się przejęciem OWE, by jakoś wypełnić pustkę, wtedy przekaże te bazy. Jeśli nie, to uważam temat OWE niestety za ZAMKNIĘTY do odwołania.

Zobacz profil WWW 

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 15 listopada 2008, 13:30 

Piotrze dziękuję za odpowiedź, szkoda że tak smutną.

Tytuł: Warsztaty
PostNapisane: poniedziałek, 17 listopada 2008, 13:15 

Specjalność: Staphylinidae
inne zainteresowania: rencista o szerokim spektrum zainteresowań
I tu właśnie widać chęci do organizacji, nic, żadnego oddźwięku. Ja proponowałem Piotrowi pomoc w organizcji ale rozumiem jego priorytety. Jego doktorat sprawa najważniejsza.

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 17 listopada 2008, 14:09 

Andrzeju spokojnie organizacja takich warsztatów wymaga dużych przemyśleń, myślę że jak inne odziały PTE zbiorą się na zebraniach to taki pomysł padnie, inna sprawa ile takich oddziałów działa prężnie tak jak łódzki, czyli raz w miesiącu spotkania z dużą frekwencją, z ciekawymi wykładami, z własnymi stronami internetowymi. Może dwa, może trzy??? A przecież na UŁ nie ma żadnych zajęć z zakresu entomologii a jakoś znajdują się osoby, chętne przygotować referat czy zorganizować takie zebranie.

Zobacz profil WWW 

Tytuł: Re: Warsztaty
PostNapisane: poniedziałek, 17 listopada 2008, 16:46 

UTM: DC45
Andrzej 54 napisał(a):
I tu właśnie widać chęci do organizacji, nic, żadnego oddźwięku. Ja proponowałem Piotrowi pomoc w organizcji ale rozumiem jego priorytety. Jego doktorat sprawa najważniejsza.

Chęci chęciami, takie spotkanie powinno być podporządkowane entomologii, a jak bywało wszyscy chyba pamiętamy. Powinno być bardziej merytorycznie, a mniej piwnie i bałaganiarsko.
Organizatorzy dwoili się i troili, ale uczestnicy przecież nie są dziećmi i klapsa im się nie da !

Strefa czasowa: UTC + 1