Polskie Forum Entomologiczne
https://www.entomo.pl/forum/

Organizacja giełdy- pytanie
https://www.entomo.pl/forum/viewtopic.php?f=38&t=31479
Strona 1 z 1

Autor:  Ścinek [ poniedziałek, 29 cze 2015, 11:30 ]
Tytuł:  Organizacja giełdy- pytanie

Witam!

Jako iż o częstochowskiej giełdzie nic nie słychać od dłuższego czasu, zastanawiam się nad próbą podjęcia się wyzwania organizacji takowej giełdy. Odbyłaby się w Katowicach, dokładne miejsce do ustalenia. Pytanie tylko czy byłyby jakieś osoby chętne na przyjazd na takową giełde? Wiecie, organizacja organizacją ale są rzeczy bardziej istotne jak wystawcy i kupujący. Termin przewidywałbym na koniec 2015 początek 2016 roku. Czekam na jakiekolwiek zainteresowanie z waszej strony. Jeżeli będę widział, że jest to warte zachodu podejmuje się organizacji.

Autor:  Jacek Kurzawa [ poniedziałek, 29 cze 2015, 12:23 ]
Tytuł:  Re: Organizacja giełdy- pytanie

Pewnie byłyby - jak zwykle, trudno to przewidzieć. Powodzenie takiej giełdy zależy od kilku czynników, szanse są, byleby to się utrzymało. Lokalizacja Katowice wydaje się być dobra, może nawet lepsza.

Autor:  Ścinek [ poniedziałek, 29 cze 2015, 13:54 ]
Tytuł:  Re: Organizacja giełdy- pytanie

Też tak pomyślałem, lepszy dojazd z różnych części kraju (jakby źle nie było). Do tego pomyślałem, że może to skłonić naszych czeskich kolegów do przyjazdu- toż to przecież szansa na odnowienie znajomości a nawet zarobienia jakiejś sumy. Tak jak mówie jestem skłonny podjąć się tego, aczkolwiek orientacyjnie muszę wiedzieć czy ma to sens, myślałem też nad organizacją czegoś dla dzieciaków- toż to przecież przyszłość nauki, więc może jakieś warsztaty, kto wie :coto: . Wiadomo nie chce też wybierać się z motyką na słońce i organizować nie wiadomo jak wielkiego wydarzenia, które legnie w gruzach na starcie przez nadmiar pomysłów... więc po kolei, po nitce do kłębka :)

Ps. jeżeli ktoś byłby chętny z okolic do jakiejkolwiek pomocy z okoloic Katowic (jeżeli dojdziemy juz do jakiejś konkretnej decyzji tj. Tak czy NIE.) to zapraszam na PW

Autor:  carabus1 [ poniedziałek, 29 cze 2015, 16:05 ]
Tytuł:  Re: Organizacja giełdy- pytanie

Częstochowska giełda odbędzie się w październiku tego roku. Giełda w Katowicach to niezły pomysł. Tylko termin zaplanować należy tak , aby nie pokrył się z częstochowskim. Zaszkodzi to obu imprezom.

Autor:  Ścinek [ poniedziałek, 29 cze 2015, 17:30 ]
Tytuł:  Re: Organizacja giełdy- pytanie

Carabus1 - dobrze wiedzieć, w takim razie kwestia dyskusyjna czy jest sens organizacji osobnego (nazwijmy go) drugorzędnego wydarzenia w tak bliskiej (w stosunku do siebie) lokalizacji- zdaje sobie sprawę, ze wielu by to pasowało pod względem dojazdu czy innych czynników ale myślę, że w takim momencie trzeba by się nad tym zastanowić.

Czekam na dalsze opinie :mysl:

Autor:  gt [ poniedziałek, 29 cze 2015, 19:02 ]
Tytuł:  Re: Organizacja giełdy- pytanie

Słyszałem, że giełda w Częstochowie odbędzie się na 99 %.
Pomysł z giełdą na początku roku w Katowicach też mi się podoba.

Autor:  Ścinek [ poniedziałek, 29 cze 2015, 19:38 ]
Tytuł:  Re: Organizacja giełdy- pytanie

Czy na forum jest osoba odpowiedzialna za giełde w Częstochowie? Jeżeli tak bardzo bym prosił o jakąś informacje- może dałoby radę połączyć siły i mogłoby z tego wyjść coś naprawdę konkretnego. Z góry dziękuje

Autor:  carabus1 [ środa, 1 lip 2015, 14:00 ]
Tytuł:  Re: Organizacja giełdy- pytanie

Organizator giełdy częstochowskiej jest poza krajem i łowi. Powiadomiłem gościa. Niebawem wraca i odezwie się.

Autor:  Ścinek [ środa, 11 lis 2015, 14:24 ]
Tytuł:  Re: Organizacja giełdy- pytanie

Odświeżę troszeczkę temat- jesteśmy z kolegą w trakcie planowania i załatwiania formalności oraz poszukiwania optymalnego miejsca na giełdę. Planowany termin to Marzec/Kwiecień 2016r w Katowicach. W momencie kiedy wszystkie formalności będą załatwione poinformuję o tym w oddzielnym poście z dokładną datą i lokalizacją.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/