Warsztaty lepidopterologiczne w Uniemyślu

Sympozja, zebrania, zloty entomologiczne, komunikaty, wystawy, giełdy, spotkania i in.
Adam890
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 29 listopada 2011, 19:00
Lokalizacja: Pruszków

Warsztaty lepidopterologiczne w Uniemyślu

Post autor: Adam890 »

Witam,

Nigdzie tego wątku nie zauważyłem a jeśli to przepraszam za zdublowanie i oczywiście rozumiem, że wątek pójdzie do kasacji, ale przechodząc do rzeczy. Przeglądając facebooku trafiłem na oto takie informacje:

[Opis]

Uniemyśl 60, 58-408 Okrzeszyn

W dniach 10-11 sierpnia wybieramy się na uniemyskie łąki oglądać i poznawać motyle, zapraszamy!
Organizator zapewnia niezbędny sprzęt warsztatowy (siatki entomologiczne, sprzęt do preparacji, atlasy do oznaczania) i ekspercką wiedzę na temat motyli (prowadzący Maciej Matraj).
Istnieje możliwość noclegu w Stacji Terenowej Klubu (zabrać śpiwór i karimatę) lub na podwórku Stacji (dodatkowo zabrać namiot), ewentualnie w okolicznych agroturystykach.
Pokarm raczej we własnym zakresie, organizator częstuje obiadem i kolacją 10 sierpnia.
Dzięki dofinansowaniu projektu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu udział w warsztatach jest bezpłatny. Chęć udziału w warsztatach prosimy deklarować na FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM wysyłając go mailem na adres surnia@wp.pl. Uwaga, liczba miejsc ograniczona. Zapisy trwają do 8 sierpnia. Formularz do ściągnięcia pod linkiem: http://www.kp.org.pl/index.php?option=c ... Itemid=353
Adam890
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 29 listopada 2011, 19:00
Lokalizacja: Pruszków

Re: Warsztaty lepidopterologiczne w Uniemyślu

Post autor: Adam890 »

Zapomniałem jeszcze dodać.
Organizatorzy po wcześniejszym poinformowaniu nie widza problemu, aby przyjechać na warsztaty dzień wcześniej 09.08.2013 w piątek.
Jest też szansa po rozmowie i ustaleniu z nimi odbioru przez nich osób zainteresowanych warsztatami z Wałbrzycha i okolic jeśli ktoś nie ma jak dojechać bezpośrednio do Uniemyśla.
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Re: Warsztaty lepidopterologiczne w Uniemyślu

Post autor: Robert Rosa »

Jak mi coś odbije, to wpadnę do "karczmy". Jeśli ktoś jest chętny, to mogę zabrać po drodze z Piły - będę wyjeżdżał w piątek po robocie, czyli na miejscu w Uniemyślu ok. 23.00-24.00. 8 km od Uniemyśla są noclegi we Lwówku Śląskim, knajpa, zabytki oraz "arkadiusze" :mrgreen: (wsio i tak po drodze). Trasa mojego przejazdu do uzgodnienia, bo kilka jest możliwości.
pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sympozja, zebrania, wystawy”