Wystawa owadów w poznańskiej palmiarni

Sympozja, zebrania, zloty entomologiczne, komunikaty, wystawy, giełdy, spotkania i in.
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Post autor: Malko »

Bardzo fajne zdjęcia , a Damian napisz duże było zainteresowanie taką wystawą???
Awatar użytkownika
Damian Bruder
Posty: 791
Rejestracja: czwartek, 25 marca 2004, 15:15
UTM: WT43
Lokalizacja: Nowa Sól/Poznań

Post autor: Damian Bruder »

Dawid_Masło pisze:Bardzo fajne zdjęcia , a Damian napisz duże było zainteresowanie taką wystawą???
Kiedy tam zajechałem, to była już późna godzina otwarcia palmiarni, więc to co widziałem pod koniec, może być nieadekwatne do całego dnia.Dlatego moja wypowiedź, będzie opierała się na ostatnie godziny otwarcia. Jakieś ludziska się kręciły, ale zainteresowanie znikome.Kolega Marek ( organizator wystawy) ciekawie opowiadał i starał się zachęcić ludzi by Go słuchali.Ogólnie wystawa słabo zareklamowana.Na stronie palmiarni, również brak informacji o dodatkowych wystawach, co w dobie internetu, uważam za podstawe umieszczanie takich informacji.
Mi osobiście bardzo się podobało, była to wystawa w lepszym wydaniu jakie dotychczas widziałem np. nad morzem.
Załącze jeszcze zdjęcia chrząszczy, co by chrząszczarze się ucieszyli :smile: :wink:
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 listopada 2009, 22:57 przez Damian Bruder, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel Jaloszynski
Posty: 1887
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2004, 02:00
Lokalizacja: Palearktyka

Post autor: Pawel Jaloszynski »

Ogólnie wystawa słabo zareklamowana.
Pełne utajnienie to u nas w ogóle podstawa działalności instytucji w rodzaju ogród zoologiczny, botaniczny czy palmiarnia. Żeby chociaż przy takiej wystawie pojawiła się informacja w samym poznańskim środowisku entomologów, ale gdzie tam, ja się o tym dowiaduję z forum...

Paweł
Awatar użytkownika
G.Antoni
Posty: 442
Rejestracja: wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:53
UTM: ED10
Lokalizacja: Warszawa (Radzymin) ED10

Post autor: G.Antoni »

:shock: Ale wielkie te trzyszcze :shock:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Sympozja, zebrania, wystawy”