Posty usunięte i "psyche zmięte"

Książka skarg i zażaleń.
Miejsce do zgłaszania nieprawidłowości, problemy znalezione przez użytkowników.
AJW
Posty: 562
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2019, 17:49
UTM: XS46
Specjalność: Diptera
profil zainteresowan: rymy pogodne i niewygodne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Posty usunięte i "psyche zmięte"

Post autor: AJW »

Hmm,
napisałem ostatnio, zresztą chyba słusznie (tępiąc głupotę) i to na wesoło, że 500 dla krowy to 500+ = dla dzieci itp., w jednym z wątków a propos sponsoringu i zaproponowałem przerzucenie dyskusji do "HydeParku". A teraz nie znalazłem tej dyskusji na forum. Może i sobie nazbyt pozwalam, ale informuję, że czas poświęcony na Dipteron jest mój i darmowy (nie pieniądz dla mnie a opłaty zużycia kompa i prądu też kosztują).
W związku z tym podaję definicję słowa HydePark:https://pl.wikipedia.org/wiki/Hydepark.

Pytam: czyżby dyktat Admina to była wątku usunięcie przyczyna? :mysl: :mysl: :mysl:

Apeluję!
Kto nie szanuje demokracji, ten nie będzie miał racji (ani narracji), a tym bardziej dotacji...
Szanujmy wolność słowa! walcząc o lepsze życie, np. o takie, jakie ma mieć/ma nawet w UE krowa!

bezpartyjny chrześcijanin z sercem po lewej stronie,
Andrzej
ojciec dwójki dzieci)
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Posty usunięte i "psyche zmięte"

Post autor: admin »

Nie było mnie na Forum całą dobę więc dopiero teraz odpisuję.
To jest rzeczywiście problem, który pojawia się często, regularnie co kilka dni: znikające posty AndrzejaJW.

No więc, chociaż cięzko z wolnym czasem a i strochę szkoda go na ciągłe pisanie w kółko tego samego. Kilka dni temu był taki znikający wątek z reklamacją, okazało się że wątek był. Dzisiaj znów dokładnie to samo:

Post - rzekomo usunięty - , wczorajszy, jest https://entomo.pl/forum/viewtopic.php?p=264745#p264745 tam gdzie był. Nie został przesunięty nawet do Hydeparku.
Słowo krowa, po którym na Forum nietrudno znaleźć post jest https://entomo.pl/forum/search.php?keyw ... mit=Szukaj

Kiedy skończą się ataki na mnie?

admin
Ojciec trójki dzieci. Z sercem po normalnej stronie chcący żyć normalnie z ludźmi i dla ludzi.

PS. Poza tym jak dla mnie Andrzeju, piszesz czasami całkowicie bez sensu i nie na temat. W wątku o hostingu TITTLE.pl czyli reklamie TITTLE.pl dopisałeś się z pomysłem na dotację Forum, co związku żadnego z reklamą hostingu nie ma. Reklamy mają generalnie to do siebie, że są po to zeby były a jeśli już dyskutować to pytać się o zakres usług, szczegóły dotyczące reklamy etc....

Zaraz potem w dyskusji o opłatach na PZW 250 zł wrzucasz wątek z dopłatami na krowy. Takie to pisanie dla samego pisania, a potem awantura że te posty gdzieś przepadają. Ja już nie mam siły tych postów czytać (i nie czytam), utrzymywać porządku dyskusji, sprzątać Forum i odpowiadać na dziesiątki pytań z wyimaginowanymi zarzutami. Mam wrażenie, że walczę z armią cyborgów opłacanych przez reżim Chinczyków, Koreańczyków i Rosjan zmierzających do destabilizacji systemu (takie połączenie ataków DDos, Brute_Force i kilku innych nowoczesnych technik cyberataku).

Idę spać, jutro nie będę czytał, nie wejdę w dyskusję i nie biorę żadnej odpowiedzialności za kolejne "cuda", moderacje, znikające posty itd. Po prostu możesz (możecie - to do innych Forumowiczów, którzy mają chęć reklamować, protestować, strajkować itd.) tu napisać setki postów. W ramach mojego strajku zostawiam Was samych ze sobą i kilkoma moderatorami. :papa:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Reklamacje, zgłaszanie problemów”