Dzielenie wątków, prowadzenie dyskusji

Dyskusje na temat funkcjonowania forum w starszej wersji phpBB 3.0.14. Uwaga: mogą już być nieaktualne.
Piątek Wojciech
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Dzielenie wątków, prowadzenie dyskusji

Post autor: Piątek Wojciech »

bez obrazy, myślałem,że ten wątek dotyczy tego"Kózki 2016", czyli kto wyhodował, spotkał w tym roku,gdzie i kiedy, jakie gatunki - rozważania na temat systematyki nijak mają się do tego, proponuję wyłączyć te jakże przydatne z resztą dyskusje w osobny temat :smiech:
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Kózki 2016

Post autor: admin »

Też nad tym myślałem, ale widzę dwie trudności, jedną gdzie to ciąć a drugą, że są tacy, którym się to nie spodoba. A ponieważ dyskusje dotyczą tegowątkowych gatunków, to są częścią tego wątku. Postaram się jednak to pokroić jakoś.

Spójrz na odpowiedź Adama viewtopic.php?p=222894#p222894
Jest odpowiedź na pytanie i kolejny gatunek - S.octopunctata. Żeby to były dwa wątki to byłby prosto. A teraz co - ciąć, usuwać, przenosić...?

Do Adama: napisz tą część postu jeszcze raz w wątku o kózkach i będzie komplet.
Piątek Wojciech
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Re: Saphanus i jego pozycja systematyczna

Post autor: Piątek Wojciech »

no właśnie, przekopywanie się przez meandry systematyki w tym czytelnym wątku wydaje mi się nie uzasadnione, Jacku tnij jak chcesz, malkontentów nigdzie nie brakuje :okok:
Marek Hołowiński
Posty: 5054
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 13:09
UTM: FB68
Specjalność: Sesiidae
Lokalizacja: Hańsk
Podziękowano: 2 times

Re: Saphanus i jego pozycja systematyczna

Post autor: Marek Hołowiński »

Piątek Wojciech pisze:no właśnie, przekopywanie się przez meandry systematyki w tym czytelnym wątku wydaje mi się nie uzasadnione, Jacku tnij jak chcesz, malkontentów nigdzie nie brakuje :okok:
A najlepiej po prostu trzymać się tematu, a pomysły na nową dyskusję realizować w odrębnych wątkach. Jeśli zachodzi związek z innym tematem wystarczy zamieścić link i napisać kilka słów wprowadzenia.
Zablokowany

Wróć do „Jak działa FORUM -ARCHIWUM”