Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

>>>> Sympozja PTE 2022 <<<<
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

Witam wszystkich forumowiczów.
Zapraszam na kolejne sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE, które tym razem odbędzie się na granicy Beskidu Niskiego i Bieszczadów w miejscowości Komańcza (Krempna - popr, mod) w dniach 26-28 maja.
Szczegóły dotyczące miejsca spotkania, zgłoszenia, wystąpień w załącznikach.

Chciałbym tylko zaznaczyć, że ośrodek dysponuje ok. 70 miejscami noclegowymi więc serdecznie zapraszamy również miłośników innych grup owadów. Będzie można poszerzyć horyzonty o tematy motylowe lub/i działać w bardzo ciekawym entomologicznie terenie.

Tym razem nie zakładałem nowego wątku, aby zdjęcia z poprzedniego spotkania zachęciły do uczestnictwa w kolejnym.

Pozdrawiam,
Łukasz
Załączniki
ZGŁOSZENIE.doc
(25.5 KiB) Pobrany 78 razy
Sympozjum_LepPTE_2017_1_komunikat.doc
(698.5 KiB) Pobrany 186 razy
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2016 - Koniówka, 3‐5 czerwca 2016 r.

Post autor: Malko »

Łukasz chyba chodzi ci o Komańcze? Moją ukochaną Krempna zostaw w spokoju ;) chociaż to też Beskid Niski
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2016 - Koniówka, 3‐5 czerwca 2016 r.

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

Oczywiście o Komańczę. Przepraszam za pomyłkę. W "papierach" jest już wszystko OK.
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

Witam Szanowne Koleżanki i Kolegów,
Przypominam nieśmiało i nieformalnie o naszym sympozjum. Z tego co wiem od właściciela pensjonatu ruch w temacie rezerwacji niewielki.

Przypominam, że obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy więc wcześniejsza rezerwacja gwarantuje możliwość niewielkiego wyboru pokoi (ilość osób, wystawa /ulica, las) a także dobór współspaczy.

Proszę aby rozpowszechniać informacje o sympozjum wśród wszystkich potencjalnych znajomych bo nie jestem pewien czy mam wszystkie adresy mailowe potencjalnych zainteresowanych.

Pozdrawiam,
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

W załączniku garść kolejnych informacji o sympozjum lepidopterologicznym w Komańczy.
Załączniki
Sympozjum_LepPTE_2017_2_komunikat.doc
(690.5 KiB) Pobrany 146 razy
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Wygląda na to, że pogoda nie zechce współpracować w organizacji Sympozjum.
W piątek w Komańczy tylko 10 stopni ! Koszmar !
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Konto_usuniete »

A jakis spis referatow będzie wczesniej???
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Grzegorz Banasiak »

grzegorzb pisze:A jakis spis referatow będzie wczesniej???
Łukasz Przybyłowicz się tym zajmuje. Wiem tylko, że autorzy checklisty będą mieli krótkie kilkuminutowe wystąpienia podsumowujące, natomiast jakie będą inne wystąpienia czy referaty - nie wiem.
Piątek Wojciech
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Piątek Wojciech »

nie wiem dlaczego checlista jest owiana aurą tajemniczości, albo można nabyć albo nie, akurat nie mam czasu na wyjazd do Komańczy,żeby zapoznać się z tymi zasadami nabycia tej tajemniczej publikacji :roll:
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Piątek Wojciech pisze:nie wiem dlaczego checlista jest owiana aurą tajemniczości, albo można nabyć albo nie, akurat nie mam czasu na wyjazd do Komańczy,żeby zapoznać się z tymi zasadami nabycia tej tajemniczej publikacji :roll:
Checklista jest jak normalna inna książka i nie ma tu żadnej aury tajemniczości. Wydano ją dosłownie parę tygodni temu i dystrybucja właśnie się odbywa. Presja "szybko, szybko, kiedy będzie, kiedy będzie..." powoduje jakieś niezrozumiałe emocje. Wojtku, zamawiasz, czekasz, dostajesz. Nic nadzwyczajnego.
Awatar użytkownika
Mothman
Posty: 622
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2016, 19:36
UTM: CD04
Lokalizacja: Janikowo

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Mothman »

Grzegorz Banasiak pisze:nie ma tu żadnej aury tajemniczości
Z wyjątkiem ceny :)
Czyżby była tak wysoka, że jej podanie do publicznej wiadomości grozi "epidemią" zawałów?
:jo:
Piątek Wojciech
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Piątek Wojciech »

Grzegorz Banasiak pisze:Checklista jest jak normalna inna książka i nie ma tu żadnej aury tajemniczości. Wydano ją dosłownie parę tygodni temu i dystrybucja właśnie się odbywa. Presja "szybko, szybko, kiedy będzie, kiedy będzie..." powoduje jakieś niezrozumiałe emocje. Wojtku, zamawiasz, czekasz, dostajesz. Nic nadzwyczajnego.
gdzie, jak,za ile? :mysl:
Marek Hołowiński
Posty: 5053
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 13:09
UTM: FB68
Specjalność: Sesiidae
Lokalizacja: Hańsk
Podziękowano: 1 time

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Marek Hołowiński »

Grzegorz Banasiak pisze:
Piątek Wojciech pisze:nie wiem dlaczego checlista jest owiana aurą tajemniczości, albo można nabyć albo nie, akurat nie mam czasu na wyjazd do Komańczy,żeby zapoznać się z tymi zasadami nabycia tej tajemniczej publikacji :roll:
Checklista jest jak normalna inna książka i nie ma tu żadnej aury tajemniczości. Wydano ją dosłownie parę tygodni temu i dystrybucja właśnie się odbywa. Presja "szybko, szybko, kiedy będzie, kiedy będzie..." powoduje jakieś niezrozumiałe emocje. Wojtku, zamawiasz, czekasz, dostajesz. Nic nadzwyczajnego.
A tak zapytam gdzie "zamawiasz"?
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Proszę mnie nie atakować ;-) Nie zajmuję się dystrybucją checklisty, nie jestem jej wydawcą. Każdy może napisać do głównych autorów i zapytać co i jak. Tworzenie wokół checklisty jakichś wyimaginowanych tajemniczych okoliczności, tajnej ceny itp. jest niepoważne. Na sympozjum będzie prof. Buszko i prof. Nowacki - będzie można zapytać jak wygląda dystrybucja, jaka cena itp.
Ja dostałem gratis jeden egzemplarz autorski.
Na stronie PTE jest napisane, że dystrybucję checklisty prowadzi Zarząd Główny PTE, są telefony, e-maile, znacie przecież tych ludzi doskonale. Taka lista jest wydawana raz na kilkadziesiąt lat więc warto ją mieć w przyzwoitej wersji papierowej.
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Konto_usuniete »

No dobra pgadali...aco z rozkladem jazdy na Sympozjum???będzie cos wczesniej??? Czy jak z CL aura tajemnicy i magii???
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

Przepraszam, że dopiero teraz. Wrzucam dwa krótkie pliki: lista uczestników i program spotkania.
Załączniki
Komancza 2017 - lista uczestnikow.pdf
(67.77 KiB) Pobrany 156 razy
Program XL Sympozjum.pdf
(540.71 KiB) Pobrany 106 razy
Awatar użytkownika
Edwin Buga
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 18 listopada 2010, 20:45

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Edwin Buga »

Też dojadę jutro a Krzysiek Mazur w sobotę.Pozdrawiam i życzę słonecznej pogody. :okok:
Piotr Kowalski
Posty: 571
Rejestracja: piątek, 3 lipca 2009, 09:06
Lokalizacja: Ciemne

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Piotr Kowalski »

No i odbyło się. Było bardzo sympatycznie. Prelekcje ciekawe. W załączeniu kilka zdjęć kolekcji Zawisaków , którą przedstawił Romek Zamorski. Robi wrażenie. Koledzy robili zdjęcia sprzętem bardziej profesjonalnym niż mój. Może dołączą trochę zdjęć.
Piotr
Załączniki
uczestnicy.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (150.47 KiB)
DSC00001.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (82.11 KiB)
DSC00004.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (93.73 KiB)
DSC00009.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (78.8 KiB)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PTE - Forum Polskiego Towarzystwa Entomologicznego”