Składka za rok 2015

>>>> Sympozja PTE 2022 <<<<
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Składka za rok 2015

Post autor: Malko »

Witajcie,

Gorąco wszystkich zachęcam do wspierania Polskiego Towarzystwa Entomologicznego i opłacania składek członkowskich. Mi mijają 3 lata odkąd opłacam składki, PTE to towarzystwo z bogatą historią więc tym bardziej warto być częścią tego dzieła! Jeżdżę na sympozja, korzystam z rabatów którzy maja członkowie. Wbrew pozorom jest wiele profitów z tego i oczywiście osobista duma! To takie osobiste refleksje! Jakby ktoś z forum potrzebował podpisu pod deklaracją z chęcią go udzielę!

Pozdrawiam!
Bartek Pacuk
Posty: 3274
Rejestracja: wtorek, 9 października 2007, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Składka za rok 2015

Post autor: Bartek Pacuk »

Na stronie PTE nie ma informacji o wysokości składki za rok 2015, więc gdyby ktoś miał wątpliwości, to informuję, że jej wysokość pozostała bez zmian. Żeby się upewnić pytałem o to przed wpłatą p. B. Osiadacz, skarbnika PTE.
Awatar użytkownika
Przemek Zięba
Posty: 1363
Rejestracja: środa, 14 grudnia 2011, 10:29
Kontakt:

Re: Składka za rok 2015

Post autor: Przemek Zięba »

Malko pisze:Witajcie,

Gorąco wszystkich zachęcam do wspierania Polskiego Towarzystwa Entomologicznego i opłacania składek członkowskich. Mi mijają 3 lata odkąd opłacam składki, PTE to towarzystwo z bogatą historią więc tym bardziej warto być częścią tego dzieła! Jeżdżę na sympozja, korzystam z rabatów którzy maja członkowie. Wbrew pozorom jest wiele profitów z tego i oczywiście osobista duma! To takie osobiste refleksje! Jakby ktoś z forum potrzebował podpisu pod deklaracją z chęcią go udzielę!

Pozdrawiam!
Słusznie prawisz, trzeba wspierać PTE, chociaż jeszcze fajniej by było, by PTE wspierało tez swoich członków w ich działaniach, nie tylko fundując symboliczne zniżki na sympozjach i przy zakupie literatury (chociaż tutaj te zniżki da się odczuć ) :-) Generalnie się zgadzam i tak jak sadzę amatorzy płacą składki w miarę regularnie, byle by nie czekać później pół roku na legitymację jako dowodu opłacenia składek na podstawie których otrzymujemy te rabaty
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Re: Składka za rok 2015

Post autor: Miłosz Mazur »

Obecnie, gdy WE i PPE przeszło do wersji online wykupywanie prenumeraty jest dla mnie zupełnie bez sensu.
Tym bardziej, że mnie osobiście interesuje może 2-3 prace rocznie, a reszta zajmuje mi tylko miejsce.
Dużo praktyczniej było by zmniejszyć składkę i dać jednocześnie opcję rezygnacji z prenumeraty.

Na dzień dzisiejszy za te podstawowe 85 pln dostajesz kolorowy kartonik mający jedynie wartość sentymentalną i właściwie nic ponad to...

Zniżki faktycznie kuszące, ale tych wydawnictw nie ma znowu tak dużo by oszczędzona ewentualnie kwota pokryła wartość składki.

No i te walne zjazdy... Trwa to to 3-4 dni, a kosztuje tyle co tydzień w Grecji last minute ;)
Dlaczego coroczny zjazd SeKol-u może kosztować poniżej 200 zł łącznie z atrakcjami wieczornymi i transportem w jakiś fajny teren, a tutaj koszty są tak duże?

Nie jestem oczywiście przeciwnikiem PTE, ale jednak parę rzeczy można by poprawić/przemyśleć.
Za członkostwo w jednym z zagranicznych towarzystw płace ok 200 pln, ale wiem że sa to bardzo dobrze wydane pieniądze. Co roku dostaję sporo ciekawych prac, klucze do oznaczania całych grup ryjów oparte na kolorowych zdjęciach świetnej jakości, własną zakładkę na stronie gdzie mogę pisać o swoich projektach, uzupełniać listę publikacji, bazę typów z kolorowymi zdjęciami tychże i wiele innych fajnych udogodnień.

Dziś zapłaciłem składkę PTE, ale jakoś nie z lekkim sercem ;)
Andrzej J. Woźnica

Re: Składka za rok 2015

Post autor: Andrzej J. Woźnica »

hmmm, nie bedę płacił w tym roku składki ... Zapłaciłem nadgorliwie juz w 2014 za 2015 :hahaha:

Motto na dziś: Płacić należy jak się należy :laugh:

© Anno Domini 2015 by AJW :uscisk:
ODPOWIEDZ

Wróć do „PTE - Forum Polskiego Towarzystwa Entomologicznego”