pomocy

Owady żyjące w mieszkaniach czyli "coś mi chodzi po domu". Owady synantropijne.
Regulamin forum
Przy zamieszczaniu zdjęć wymagane jest podanie daty oraz miejsca wykonania zdjęcia.
Posty ze zdjęciami bez danych jak również linkowanych spoza serwisu mogą być usuwane.

Linkowanie do zdjęć spoza Forum jest nieregulaminowe (§ 2.1)
snoopy
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 22 grudnia 2007, 20:54

pomocy

Post autor: snoopy »

Witam ostatnio w kuchni przy zlewie zauważyłem robaka koloru czarnego lekko podłuznej budowy , a na grzbiecie - jak zdazylem dobrze zauwazyc - miał lekko podluzny pasek badz plamke koloru jasnego- nie wiem bezowy, kremowy>DOdam ze po zapaleniu swiatla pomknal jak z procy.Co to moze byc za malenstwo, skad sie wzielo i jak go wytepic w razie potrzeby. Prosze o pomoc. Pozdrawiam i dzieki.
Marcin Wencel
Posty: 301
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 16:41
Lokalizacja: Opole

Post autor: Marcin Wencel »

robaka
:roll:

Poza tym opis do szczegółowych nie należy :???:
i jak go wytepic
I jak w każdym temacie pytasz jak wytępić jakiegoś owada.... masz obsesje jakąś czy co :?:
Ostatnio zmieniony środa, 2 kwietnia 2008, 17:09 przez Marcin Wencel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mattitjah
Posty: 131
Rejestracja: poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 19:46
Lokalizacja: Płock

Post autor: Mattitjah »

Pogotowiem dezynsekcyjnym, to my nie jesteśmy, a do uśmiercania OWADÓW używamy octanu etylu. Tylko nie próbuj robić z kuchni wielkiej zatruwaczki, bo się najpierw uśpisz, a później wysadzisz w powietrze :twisted: . A jak chcesz wiedzieć, co to jest za zwierzę, to wrzuć zdjęcie, bo z tego opisu ciężko się zorientować. Ale jedyne co mi przychodzi do głowy z uciekających po zapaleniu światła i żyjących w rejonach kuchni ew. łazienki, to karaczany.
Pozdrawiam :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domowe robaczki.”