Spotkanie forumowiczów ...

Sympozja, zebrania, zloty entomologiczne, komunikaty, wystawy, giełdy, spotkania i in.
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Spotkanie forumowiczów ...

Post autor: Konto_usuniete »

tak mnie naszło.... zbliża się koniec lata z dnia na dzień mniej robacznie/ owadzio :mrgreen: i tak se myśle może by się spotkać... bez ganiania z czerpakiem, siatką, - właściwe skreślić. W jakimś ustornnym miejscu coby ożłopać się piwa obeżreć kiełbasy, dać po mordzie :mrgreen: jak zajdzie potrzeba :mrgreen: posiedzieć pogadać - może konkurs na najdłuższą brodę :mrgreen: temin - jakoś w połowie września np. miejsce - cóż każdemu się nie dogodzi ale ... coś w okolicach warszawy - samochodem łatwo dojechać, a i pociągi dochodzą - więc w razie czego jest jak do domu wrócić....
I co Wy na to?
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Konto_usuniete, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Roman Królik
Posty: 311
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 14:19
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Roman Królik »

Jestem za, z małą modyfikacją (jeśli można) - co by to było entomologicznie ciekawe miejsce, bo mam jednak niedosyt zbierania w kraju a wrzesień nie jest taki zły na drobiazdżki podkorowe i hubowe.
Może bardziej na południe, niż Warszawa :)
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Oki jak blisko Wawy to moze byc proponowalem lubelszczyzne ze wzgledu na ciekawe elementy koprofagiczne tudziez dobre piwo ,,Perła" PO KTOREJ MOZNA DAC SOBIE PO PYSKU ETC.... sie zrelaksowac :)
Awatar użytkownika
M. Dworakowski
Posty: 539
Rejestracja: środa, 31 marca 2004, 15:10
UTM: FD94
Lokalizacja: Białowieża

Post autor: M. Dworakowski »

Jakiś czas temu cos podobnego proponowałem. Dobra byłaby rzecz się spotkać w szerszym niz warszawskie gronie.
Awatar użytkownika
Marek Przewoźny
Posty: 1414
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 07:15
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: może spotkanie forum

Post autor: Marek Przewoźny »

grzegorzb pisze:temin - jakoś w połowie września
Czyli rozumiem iż konkurencyjnie do zjazdu PTE by móc wybrać albo jedziemy na nudne nasiadówy albo z miłym gronem forumowym się spotkać. Bo przypominam iz w połowie wrześnie zjazd PTE
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Zjazd chyba 20-23, a spotkac sie mozna tydzien wczesniej. Nie chodzi o ,,nudy" na zjezdzie tylko o wpisowe pewnie jakies 2-3 stowy plus nocleg a Poznan pewnie najtanszy nie jest.....
A tu pare zlotych za jakis nocleg moze 20-30 za dobe nieskrepowana atmosfera, zero podzialu na ,,profesorow" i ,,amatorow" bratanie przy piwie i kielbasce etc :mrgreen:
brakkonta

Post autor: brakkonta »

Dobry zamysł. Perła chmielowa lubelska - łza się w oku kręci, ile człek tego w akademiku (Babilonie) obalił. :cry: W Jarosławiu tego pyfka ni ma.
elvis
Posty: 115
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 18:09
Lokalizacja: Mońki

Post autor: elvis »

Fakt propozycja już takowa padła zaproponował to Mateusz, a pomysł na takie spotkanie jest zacny; było by ciekawie poznać forumowiczów w "realu" a nie tylko przez "entomo" .
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

Powiem tak - jeśli chęć przyjazdu wyrazi do 10-15 osób - można zrobić to u mnie na działce - trza tylko zabrać spiwór i karimate - drewno do pieca, opał na ognisko, miejsce do świecenia - zapweniam. Jesli powyżej 15 - teoretycznie też można ale bzie ciasno - więc trzeba coś innego kombinować - może być Brok nad Bugiem - jest dużo domków - terez nie będą obłożone. Może być i lubelszczyzna ale tam nie znam na tyle okolic i daniego nocowania. Co do terminu -- może tydzień, dwa po Poznaniu.
A co do pivka - Perłe nak najbardziej zabrać!!!! z drugiej strrony będzie możliwość skosztowania piwa z browaru mazowieckiego - niepasteryzowane!!! - więć po otwarci beczkę nalezy wypić w ciągu max 12 godzin.!!!! inaczej się zważy.
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Oki Grzegorz startuj z ankieta kto ma ochotę przyjechać i gdzie robimy. Ja osobiście Lubelszczyznę znam na tyle ze mogę zorganizować jakieś spanie w domkach, myślę że i tutaj najciekawsze byłyby rejony nadbużańskie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

ok zobaczym teraz kto jest w stanie wyrawać się ze szponów swoich żon, matek i kochanek?
to kto jest w stanie się ruszyć panowie i panie???? proponuję ostatni "likend" września -i czekam na konkrety
brakkonta

Post autor: brakkonta »

no to gdzie należy zgłaszać swe chęci do takowegoż tour'a ?
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Ja wyrażam ochotę ostatni lub przedostatni weekend do wyboru :)
brakkonta

Post autor: brakkonta »

Ja się piszę na przedostatni łikiend
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

no dobra dwóch wstępnie zdeklarowanych a co z resztą?

[ Dodano: 2007-09-14, 14:26 ]
no i?????
Awatar użytkownika
Marek Przewoźny
Posty: 1414
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 07:15
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marek Przewoźny »

I jak widać na razie umiera to śmiercią naturalną.
BTW
Chyba szybcie część się spotka na giełdzie w Pradze, bo chyba sporo osób z Polskich entomologów się wybiera, jak tak dalej pójdzie to przy okazji giełdy Sympozjum w Pradze jeszcze się urządzi i będzie większa frekwencja niż na niejednym sympozjum sekcji w Polsce :mrgreen:

I druga rzecz dotycząca spotkań, to chyba pytanie do Jacka Kalisiaka były plany na jeśień zrobić kolejne OWE jak wygląda sytuacja? Będą? Bo to będzie kolejna okjazja by się spotkać.

A ktoś wogóle z forumowiczów wybiera się do Poznania na zjazd PTE, który rozpoczyna się jutro?
Awatar użytkownika
Piotr Pawlikiewicz
Posty: 612
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2004, 10:48
UTM: CC71
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Post autor: Piotr Pawlikiewicz »

Warsztaty będą najprawdopodobniej pod koniec października. Wszelkie informację będziemy rozsyłać na dwa, trzy tygodnie przed samymi warsztatami. Tym razem na warsztatach będą poruszane tematy związane z muchówkami. Natomiast jeśli ktoś ma pomysł na uzupełniający temat i jest gotów go poprowadzić, proszę dać mi znać na maila.
brakkonta

Post autor: brakkonta »

Marek Przewoźny pisze:I jak widać na razie umiera to śmiercią naturalną.
BTW
Chyba szybcie część się spotka na giełdzie w Pradze, bo chyba sporo osób z Polskich entomologów się wybiera, jak tak dalej pójdzie to przy okazji giełdy Sympozjum w Pradze jeszcze się urządzi i będzie większa frekwencja niż na niejednym sympozjum sekcji w Polsce :mrgreen:
szkoda że umiera.....sam po sobie widzę, że zagniwanie w domowych pieleszach oddala nas od Siebie. Tylko klawiatura i zero człowieczeństwa. Ludzie sprężcie się. Poznajmy się. To może być i zima. Przecie piwo jest zawsze i wszędzie !!! A tak jaka meta z kominkiem, foteliki, karimaty, chmiel.....teraz sobie połaczę chwilkę :(
A giełda......Praga, Praga, a co z Napajedlą ??? Przecie też ponoć ciekawa i czasowo bliższa
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Jacku - jestem z Tobą. Przecież my się już tak dobrze znamy - a ja Cię na oczy nie widziałem. To trzeba koniecznie zmienić!!!!!!!!!!!! To samo z Anetą (sorry, że wywołuję Cię po imieniu, ale to już kilka lat się znamy - wirtualnie - a nie wiem jak wyglądasz. I tak ma wielu, wielu z nas.

Mam dwa warianty:
Proponuję zrobić Spotkanie Forum razem z OWE . Trzeba je propagować, zachecać wszystkich chętnych do przyjazdu.

Ale samo Spotkanie Forumowiczów ma w sobie jeszcze pewien inny zamysł - od picia piwa do poznania sie - klikaniem wszystkiego wszak się nie załatwi, nie wypowie!
To co - ruszamy z ankietą - jakieś propozycje?
Ja ze swej strony deklaruje przyjazd niemal wszędzie :-)
brakkonta

Post autor: brakkonta »

Ja też deklaruję, jeno błaaaaagam - w listopadzie najprędzej, bo wcześniej to ja ni hu-hu. Termin o tyle dobry, że motyle nię będą nas za daleko wyciągać w teren, a kózkarze nareszcie nauczą mnie, jakie to badylki - sucharki należy zbierać, co by z nich wylazło biho z rodowodem kózki. Chcę hodować, ale nie wiem jak rozpoznać badyl TEN, a nie kilogramy chrustu inszego :wink:
Piwo się znajdzie, 180 basów na miechu może Ktoś z Tomaszowa przywiezie :wink: i oderwiemy się od pipsztolca dnia codziennego, pochmielujem, pomuzykujem, żałośnie zawodząc dumki nadburzańskie, a za oknem buria mgłoju niebo krojet, wichry snieżnyje krutia, to kak zwier ona zawojet, to zapłacziet, kak ditia, ale mi się pitoli.
Sursum corda mościa Panny, Panie i Panowie - ozwijta się.

[ Dodano: 21-09-07, 11:35 ]
ps - od razu zaznaczam rozmaitym damoklesowym mieczom ortograficznym rodem spod Przeworska :wink: że "nadburzański" pochodzi TU od burzanu, nie od Buga :P
Zlot niekoniecznie nad Bugiem, zaś jaki burzan zawsze się znajdzie za oknem co by szumieć i i przypominać akiermańskij stiep. I będzie ładnie......

[ Dodano: 27-09-07, 09:28 ]
cholera nagła mnie strzeli - czy ten pomysł naprawdę musi paść. Czy to nie może być w zimie, kiedy za oknem syf, a człek robaków spragnion ?????!! :twisted: Niech to będzie kilku szaleńców, Przemek mówił że Lubelszczyzna jego - czego trzeba więcej. Dupa w auto i odstres gotowy. Nic to - wierzę że duch w Was całkiem nie padł - może jeszcze coś się odbije od mroków dna bezosobowości forumowej i antytowarzyskości przedmonitorowej :P
Ruszta się - grudzień - luty - piwa nie trzeba chłodzić...
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Ja cały czas czekam na jakies propzycje spotkania sie gdzies np na wschodzie Polski. Bo jak nie to załatwię coś w centrum Polski, np. okolice Zalewu Sulejowskiego.
brakkonta

Post autor: brakkonta »

Jacku - duch w narodzie daaaawno padł.
Podobnie mam i w szkole. Byłem w łikend w Bieszczadzie - uczniowie nie chcieli - byłem z kolegą z Lublina. "Cały dzień chodziłem po lesie biorąc w ramiona buki porosłe mchem jak żubr....."....tyle Harasymowicz....
"Dupoplaszczyzm chałupny jest straszny, a JA wiem do czego on prowadzi, uwierzcie, wiem. :cry:
Jadę sobie sam, ja sie poddałem i Ty też daj sobie spokój......jedźmy, nikt nie woła......
Mazep
Awatar użytkownika
Andrzej 54 †
Posty: 239
Rejestracja: niedziela, 13 lutego 2005, 19:46
UTM: CC71
Specjalność: Staphylinidae
profil zainteresowan: rencista o szerokim spektrum zainteresowań
Lokalizacja: Łask

zjazd fotum

Post autor: Andrzej 54 † »

wot ataman rossierdiwsja druże. a tak na poważnie zjazd forumowiczów potrzebny bardzo, w razie czego w centrum Polski lokum na trzydzieści osób, ale karimaty, śpiworki, z tym że łazienka, kibelek na miejscu a po browar 50 m. Całodobowo.
brakkonta

Post autor: brakkonta »

ano, rozsierdiłsia ja, ile budu czekał aż Mościa Pany żopu z zydli podnesut ?? Rezaty budu !! :twisted:
Do szabel Mościa Pany i kufle w dłoń.
Welikij Ataman Sahajdaczny Iwan Kołodyński - Mp i takie tam popierdółki :mrgreen:
Załączniki
Ivan_Anonim6.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (30.11 KiB)
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

no to wróćmy do tematu.... to jak chce szacowne koleżeństwo swoje kupry dzwignąć????
proponuje po raz kolejny :twisted: spotkanie okolice Mielnmika nad Bugiem - termin okolice 15 sierpnia. To jak ruszamy się czy siedzimy dalej w swoich kokonach?????
brakkonta

Post autor: brakkonta »

no, kurwa, do roboty !!!
Awatar użytkownika
M. Dworakowski
Posty: 539
Rejestracja: środa, 31 marca 2004, 15:10
UTM: FD94
Lokalizacja: Białowieża

Post autor: M. Dworakowski »

grzegorzb pisze:spotkanie okolice Mielnmika nad Bugiem
Pomysł niezły, miejsce sotatnio popularne, jakieś domki też tam są do wynajęcia, gorej pewnie z frekwencją- jak przy każdym kolejnym spotkaniu forum.
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

ja juz z inicjatywą wychodziłem jakis czas temu ja sie piszę, jeszcze można by coś połapać z koprofagów...
A może by tak w Białowieży??? :mrgreen:
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Sympozja, zebrania, wystawy”