Zapytanie

Dział dla ogłoszeń o poszukiwanej literaturze
Sylvaa
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 24 lutego 2015, 19:03
UTM: Warszawa

Zapytanie

Post autor: Sylvaa »

Witam wszystkich. Dziękuje za wejście na mój post. Jestem zupełnie początkujący. Czy możecie polecić mi fachową literaturę albo jakąś księgarnie na temat zwalczania insektów. Szukałem trochę w internecie. Niestety nic konkretnego nie mogłem znaleźć. Interesuje mnie zwalczanie pluskiew i prusaków. Zadam jeszcze pytanie. Czy warto iść na kurs dezynsekcji. Wydaje mi się że potrzebna wiedza jest w książkach, których szukam. Pytam o ten kurs bo cena jego jest bardzo wysoka ok. 2 tys za 2 dni. Znalazłem inna ofertę koszt koło 1 tys. Dzięki za wszelką pomoc
Awatar użytkownika
Przemek Zięba
Posty: 1363
Rejestracja: środa, 14 grudnia 2011, 10:29
Kontakt:

Re: Zapytanie

Post autor: Przemek Zięba »

Ale na tym forum nikt nie zwalcza insektów tylko je badają i chronią, okazjonalnie fotografują i pisza publikacje na ich temat :-)
Nie wiem, czy ktos pomoże, nie to forum raczej = może jakieś fachowe dla dezynsektorów?
Awatar użytkownika
tempelik
Posty: 422
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2010, 12:35
Lokalizacja: Lubaczów/Warszawa

Re: Zapytanie

Post autor: tempelik »

Tu jest jakieś forum "trucicieli". Nawet żywe :D
http://www.szkodnik.info/
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Re: Zapytanie

Post autor: Konto_usuniete »

Ok a w jakim celu chcesz je zwalczać? masz je w domu? czy zakładasz firmę? Bo jeśli to pierwsze to link z postu tempelika jeśli to drugie to kurs..
Sylvaa
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 24 lutego 2015, 19:03
UTM: Warszawa

Re: Zapytanie

Post autor: Sylvaa »

Dziękuje bardzo za odpowiedzi i zajrzenie. Tak myślę o takiej działalności. Sory że tutaj taki temat dałem. Szukam po prostu informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura - POSZUKUJĘ”