Pianka do gablot

Awatar użytkownika
Piotr Glac
Posty: 162
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 23:07
Lokalizacja: RZESZÓW

Pianka do gablot

Post autor: Piotr Glac »

Witam,
szukam pianki do wyłożenia gablot (50x40) może ktoś z Was doradzi jakiś szopik ewentualnie może ktoś ma do sprzedania kilka arkuszy.
Jess Nymark

Post autor: Jess Nymark »

Masz takie Forum i nie poszukałeś??? https://entomo.pl/tacki/index.php
elvis
Posty: 115
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 18:09
Lokalizacja: Mońki

Post autor: elvis »

Kilka sklepów w necie jest z akcesoriami dla "robakologów" jest np:

http://entomon.pl
http://artinsect.all.pl
http://www.paradox.co.pl

Piankę można u nich zamówić tylko jej ceny nie napawają optymizmem.
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

elvis pisze:
Piankę można u nich zamówić tylko jej ceny nie napawają optymizmem.
Ceny paliwa tez nie napawaja optymizmem, az tak zle nie jest pianka 40x50 to koszt 11-12 zlotych wiec mozna w imie pasji odmowic sobie tych 3 browcow w knajpie :P
elvis
Posty: 115
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 18:09
Lokalizacja: Mońki

Post autor: elvis »

Co fakt to fakt, w imię pasji no można by odmówić tych trzech... no chyba że się jest w puszczy tam niedyrydy a nie warto.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Kamil Mazur »

Piotrek szkoda że nie dałeś znać dwa tygodnie temu - ja zamówiłem gablotę i dodatkową piankę w entomonie i czekam na przesyłkę, bym zamówił i dla Ciebie.
Ale jak nie chcesz żeby Cię szlag trafił to nie zamawiaj u nich. Nie ma szans na kontakt z ich strony. Chyba, że za tydzień Ci odpiszą.
wojtas
Posty: 1480
Rejestracja: piątek, 24 września 2004, 21:59
UTM: VT79
Lokalizacja: Świecko

Post autor: wojtas »

Ja jakoś z kontaktem z nimi nie miałem problemu choć w tym roku jedna przesyłka odnich nie doszła od ich i musiałem ich o tym powiadomic i potem już było ok . przyszła jak zwykle po około 4 dniach roboczych.
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Wczoraj odebralem gablote z entomona, fakt ze troszke trwalo ale ok wczesniejsze zamowienia (a bylo ich pare) dochodzily (z 1 wyjatkiem usprawiedliwionym przez chyba szefa firmy) - bez przeszkod, to wzmiankowane opoznienie zostalo zreszta zrekompensowane mi prezentem w postaci szpilek (1opakowania)
pozdr
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

szukam pianki do wyłożenia gablot (50x40) może ktoś z Was doradzi jakiś szopik ewentualnie może ktoś ma do sprzedania kilka arkuszy.
Piotrze - o piance już było wielokrotnie wałkowane - kupaiwanie w entomonach paraodxach itp to po prostu nabijanie kasy - jest firma w Poznaniu - kupuje się u producenta. Namiary na formę są na forum
Awatar użytkownika
CezaryN
Posty: 215
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 20:10
UTM: DB23
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: CezaryN »

Też polecam Poznań; taniej, szybko i sprawnie, a do tego dobry kontakt.
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

grzegorzb pisze: jest firma w Poznaniu - kupuje się u producenta. Namiary na formę są na forum
U producenta? Myslalem ze to hurtownik nie producent :)
Awatar użytkownika
ptica
Posty: 233
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:54
Lokalizacja: Lubin / Rudziniec

Post autor: ptica »

Witajcie serdecznie ludziska z entomo- forum, parę miechów mnie nie było- off - line- brak netu- awaria.

Co do pianki. Na entomo.pl jest błąd w numerze telefonu do Polkorku w Poznaniu. Błędny jest ten telefon zaznaczony na czerwono. Wyrzućcie jedną dizewiątkę ze środka i będzie OK.
Prawidłowy nr tel.: (061) 879-35-75. Wiem bo ostatnio dzwoniłem i zamawiałem narazie 10 arkuszy.
Arkusz ostatnio podrożał o 2zł.Narka. ptica
P.S. Przemo :D stringi w dechę :D
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Aaaaaaa Ptica Stary Druchu!!!!!!!!!!
Witaj!!!!!!!!!!!Alez sie stesknilem :)
Napisz co u Ciebie???/
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

Myslalem ze to hurtownik nie producent
widzisz bo to jest tak każdy producent może być hurtownikiem ale nie każdy hurtownik producentem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Post autor: Miłosz Mazur »

ptica pisze: Arkusz ostatnio podrożał o 2zł.
czyli jaka jest teraz aktualna cena za arkusz i ile to jest arkusz ?
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

czyli jaka jest teraz aktualna cena za arkusz i ile to jest arkusz ?
aktualna cena = stara cena + 2zł. Arkusz - jeśli mnie pamięć nie myli starcza na 4 gabloty +obżynki . Masz terefon podany przez ptice - zadzwoń to się dowiesz :mrgreen:
Awatar użytkownika
ptica
Posty: 233
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:54
Lokalizacja: Lubin / Rudziniec

Post autor: ptica »

Curculio. Grzegorz dobrze Ci prawi. Zobacz https://entomo.pl/tacki/index.php - na samym dole wymiary.
Co do ceny: te 26+2 zł i już. Tylko zadzwoń pod właściwy telefon :)

Przemo napiszę Ci na priva co się działo
Awatar użytkownika
M. Dworakowski
Posty: 539
Rejestracja: środa, 31 marca 2004, 15:10
UTM: FD94
Lokalizacja: Białowieża

Post autor: M. Dworakowski »

Zbyszek... Ty..Żyjesz... :wink:
Awatar użytkownika
ptica
Posty: 233
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:54
Lokalizacja: Lubin / Rudziniec

Post autor: ptica »

M. Dworakowski pisze:Zbyszek... Ty..Żyjesz... :wink:
Zgadza się. Kaczyńscy mnie nie wytropili :mrgreen:
Awatar użytkownika
CARABUS12
Posty: 1300
Rejestracja: piątek, 10 sierpnia 2007, 19:02
profil zainteresowan: WOT
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: CARABUS12 »

ptica pisze: Co do ceny: te 26+2 zł i już.
to całkiem tanio
Awatar użytkownika
ptica
Posty: 233
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:54
Lokalizacja: Lubin / Rudziniec

Post autor: ptica »

CARABUS12 pisze:
to całkiem tanio[/quote]

Chyba nikt nie napisał, że należy doliczyć jeszcze podatek vat oraz kuriera i suma sumarum po pzeliczeniu na 1 arkusz wychodzi 37,82zł. A to juz nie jest b. tanio, ale i tak się kalkuluje w stosunku do naszych entomo- sklepów :twisted:
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Kamil Mazur »

Dopiszę w ramach ciągu dalszego do swojego postu, że w ponad miesiąc od złożenia i zapłacenia w "znakomitej firmie entomon" przesyłki nie dostałem. Nawet o kontakt trzeba się dopraszać, piszę na dwa adresy i dodatkowo dzwonię. Ponoć "Brak akurat tych gablot od dostawcy", a tu ani kasy ani gablot ani pianki. Pewnie bym pomyślał, że mam cholernego pecha, że akurat na mnie trafiło, ale tak się złożyło nie jestem osamotniony. Co byście nie napisali, że są super że dają extra szpilki, to już więcej u nich nic nie kupię. Bo jeżeli się czegoś nie ma w sklepie, to:

1.ODBIERA SIĘ MAILE !!
2. Ściąga się dany produkt z listy towarów sklepu
3. Pisze się obok nazwy, że "towaru brak"

Jeśli nie powyższe to pisze się ŁASKAWIE lub dzwoni do klienta:

4."niestety przesyłka się opóźni", "proponujemy zakup innego towaru", etc.
5.Nie nakazuje się wpłacać od razu kasę.
6.Jeśli kasa już została wpłacona i potwierdza się jej otrzymanie daje się znać, że towaru ni chu chu oraz patrz p.2 i 3.

W trzy tygodnie od zapłacenia dowiedziałem się, że są problemy z dostawcą gablot. To jest karygodne. Więc co robili przez te 3 tygodnie?

Nie rozumiem jak można tak traktować klienta, który natychmiast po zakupie wpłacił kasę. No lepszego klienta już nie może być.

Q przestrodze dla klientów zajebistego sklepu. Amen.
Awatar użytkownika
ptica
Posty: 233
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:54
Lokalizacja: Lubin / Rudziniec

Post autor: ptica »

Kamil współczuję. Wiem co to za uczucie być robionym w balona. Może miałem szczęście, ale nigdy akurat entomon mnie nie zawiódł- wszystko zawsze na czas, to co chciałem no i nigdy nie płaciłem wcześniej. Wszystko zamawiałem za zaliczeniem. Może pechowo od Ciebie zaczęło się źle dziać. Może ktoś ma też jak Kamil negatywne zdanie na temat sklepu- niech napisze. W końcu musimy się ostrzegać jak się źle dzieje.W końcu to nasz czas i pieniądze.
Pozdrawiam.ptica
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Kamil Mazur »

Pieniądze już nie moje. Jak bym wiedział że tak będzie na 100% bym kupił gdzie indziej. A teraz to piszę żeby inni wiedzieli że pachnące czasem śmierdzi.
Awatar użytkownika
Piotr Pawlikiewicz
Posty: 612
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2004, 10:48
UTM: CC71
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Post autor: Piotr Pawlikiewicz »

rok temu też długo czekałem na gabloty. Ale w końcu doszła. Natomiast kontakt z sklepem dobry a nawet bardzo dobry. Natomiast nigdy nie płacę pieniądze od razu.
wojtas
Posty: 1480
Rejestracja: piątek, 24 września 2004, 21:59
UTM: VT79
Lokalizacja: Świecko

Post autor: wojtas »

Ja też zawsze przy odbiorze się rozliczam . Jakos pewniej jak dla mnie . Mam to płace nie mam nie płace i po sprawie .
Awatar użytkownika
Szczepan Ziarko
Posty: 120
Rejestracja: niedziela, 7 listopada 2004, 13:31
Lokalizacja: Poturzyn
Kontakt:

Post autor: Szczepan Ziarko »

wojtas pisze:Ja też zawsze przy odbiorze się rozliczam .
Wielokrotnie robiłem zakuoy w Niemczech w "Bioformie". Zawsze otrzymywałem przesyłkę z fakturą... i dwa tygodnie czasu na namyślenie się i zapłacenie albo zwrot towaru.
Kudy nam tam do Europy.
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Kamil Mazur »

Hehe czyli co, jednak nie taka firma cudowna? Czyli jednak byłem naiwniakiem, że zapłaciłem od razu mimo, że taka polecana i pewna firma? Trzeba bylo za zaliczeniem? No to jak w końcu?

Dopisek z piątku 14.12.

7.12.2007 (piątek) dostałem informację, że paczkę właśnie wysłano (pomijam wcześniejszego maila w którym informowali, że wyślą w środę 28.11.2007, a nie wysłali)
13.12.2007 (czwartek) dostałem w końcu maila, że paczka wróciła do nadawcy, ale oni "nie wiedzą czemu, czy przez zły adres czy przez to, że jej nie odebrałem". Hehe.

Zatem moje rozumowanie:
1.Gdyby wysłali (normalną przesyłką Poczty Polskiej) w piątek 7.12 to by mogła do mnie przyjść nie wcześniej niż w poniedziałek 10.12 (w niedziele się nie doręcza).
2.skoro wróciła do nich w czwartek 13.12 to musiałaby zostać wysłana ode mnie nie później niż we wtorek 11.12.

Wniosek: paczka przebywała u mnie na poczcie ... jeden dzień (!) zanim została odesłana do nadawcy. Co więcej nie zostawiono nawet zawiadomienia w skrzynce.

Procedura naszej poczty wygląda tak, że jeśli adresat nie odbierze paczki to jest awizo, potem drugie. Łącznie trwa to DWA TYGODNIE. Zatem tyle paczka czeka na poczcie na odbiór i dopiero potem jest odsyłana do nadawcy. U mnie był to o zgrozo, jeden dzień.

Wariant1.Adres był dobry, bo napisał mi Pan na jaki przysłkę wysłali. Więc ta opcja odpada.
Wariant2.Nie mogłem nie odebrać przesyłki, bo przecież czemu miałbym to zrobić skoro zapłaciłem miesiąc temu i czekałem niecierpliwie na paczkę.
Wariant3. "Opieszałość Poczty Polskiej" tu także nie wchodzi w grę, bo przecież wszystko trwało od piątku do czwartku następnego tygodnia zatem 7 dni, w których paczka przeszła jedną drogę, czekała na odbiór i poszła zwrotnie. To aż za szybko.

Upominałem się w mailach o podanie numeru przewozowego paczki żeby sprawdzić na poczcie co się dzieje z przesyłką. Nie dostałem takowego. A jedynie informację, że mogą ponownie dzisiaj wysłać paczkę i wtedy mi dadzą nowy numer przewozowy, żeby sobie monitrować przesyłkę.

Poprosiłem o zwrot pieniędzy.
Aż strach jaki ja jestem pechowy. Ani szpilek gratis, ani gabloty.

Q przestrodze.
Jess Nymark

Post autor: Jess Nymark »

Szczepan Ziarko pisze:
wojtas pisze:Ja też zawsze przy odbiorze się rozliczam .
zakuoy w Niemczech w "Bioformie". Zawsze otrzymywałem przesyłkę z fakturą... i dwa tygodnie czasu na namyślenie się i zapłacenie albo zwrot towaru.
W ApolloBooks dają mi 30 dni roboczych. Ale to chyba nie ta Europa... Generalnie jednak preferuję przedpłatę.
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

Kamil bo zamiast wylewać łzy trzeba załadować 4 litery w pociąg lub cara - i gremialnie udać się do południowych sąsiadów - kupisz i gabloty i szpilki i piwa się dobrego napijesz a jak w piwie nie gustyjesz to czekolady studenckiej tak się obeżresz że aż rodzynki uszami bedą ci wychodzić :mrgreen:
najbliszsza okazja jest w marcu - wiec zabieraj kasę i ruszaj na pragę :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Kamil Mazur »

Grzegorz chyba masz rację, w końcu mam raptem stówę do granicy...
Ale szlag mnie trafia na coś takiego i skoro jestem kozłem ofiarnym to niech coś ewentualnie komuś przyjdzie z mojej ofiary, hehe...
Ale masz rację.
Awatar użytkownika
Adam Larysz
Posty: 2133
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 11:43
Lokalizacja: Mysłowice/Bytom
Kontakt:

Post autor: Adam Larysz »

Kamil, wprawdzie nie kupowałem nigdy gablot w Entomonie, raz tylko jakieś drobiazgi i na szczęście problemów nie było, ale o podobnych problemach jak Twoje z tą firmą juź trochę słyszałem - i w tym miejscu polecam Ci zakupy w Art Insect u Lecha Kruszelnickiego, u którego ostatnio kupowałem gabloty i inne rzeczy - kontakt jest super (mail, komóra), a jak czegoś nie ma to nie owija w bawełnę, że ma - no i ceny są też przystępne.

PS
I żeby nie było, że reklamuję Lecha, bo jest ze Śląska, albo, że mi za to płaci :lol: , poprostu piszę jak jest i tyle...
Awatar użytkownika
Jacek Kalisiak
Posty: 3268
Rejestracja: wtorek, 24 sierpnia 2004, 14:50
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(-a): 4 times

Post autor: Jacek Kalisiak »

Przyłączam się do opinii Adama.
Awatar użytkownika
Robert Zoralski
Posty: 775
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 23:29
Specjalność: Syrphidae
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Robert Zoralski »

Kupowałem już cztery razy w entomonie, w tym trzy razy gablotę i nie było nigdy problemów. Czyli z moich doświadczeń dostawca bez zarzutów. Robiłem przedpłaty na konto. Musieliście trafić na jakiś gorszy okres chyba.
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Kamil Mazur »

Prawdę mówiąc, z tamtym zamówieniem było tak, że upatrzyłem sobie Entomona, założyłem tutaj post o gablotach (z pewnością pamiętacie) i opinie tylko przypieczętowały mój wybór. Wahałem się między Art Insect, a Entomonem, ale wybrałem tą drugą firmę. Kasę już oddali, drugie zamówienie już poszło do Art Insect. Kontakt rzeczywiście bardzo dobry, od razu odpisuje na maile i nie wykręca się, że jeździ na giełdy i nie ma czasu itd. Jasno powiedziane, że towar jest i może wysłać od razu.
Awatar użytkownika
CARABUS12
Posty: 1300
Rejestracja: piątek, 10 sierpnia 2007, 19:02
profil zainteresowan: WOT
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: CARABUS12 »

Co do Art Insect nigdy się nie zawiodłem.
Polecam.
brakkonta

Post autor: brakkonta »

Adam Larysz pisze:I żeby nie było, że reklamuję Lecha, bo jest ze Śląska, albo, że mi za to płaci :lol: , poprostu piszę jak jest i tyle...
a ja tam Lecha reklamuję, bo na śląsk mi daleko :mrgreen:
.....ale i na Entomon na razie nie mogę powiedzieć złego słowa :D
ps - niech mi ktoś powie, dlaczego na forum nie mogę pisać dużych lite ś,ć ń i takich tam inszych wynalazków polskomowy?
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Przyznam sie ze z Art Insect wspolpraca ukladala sie bardzo dobrze moze nawet lepiej, ale cos mnie podkusilo izaczalem kupowac w Entomonie. Narzekac nie moglem aczkolwiek mieli 2-3 wpadki, przeprosili dali jakies tam gratisy....Niemniej juz jakos nie mam ochoty kupowac u nich. Jedynym plusem calej imprezy z Entomonem jest dla mnie mozliwos zlozenia zamowienia z gotowego formularza na stronie, minimum wysilku co dla mnie leniuch jest wazne ;)
Calkiem niezle radzi sobie PARADOX - przynajmniej ma asortyment odczynnikow dla mnie uzytecznych.
Gdyby Lech Kruszelnicki wprowadzil gotowy formularz zamowienia byloby latwiej
pozdr
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Kamil Mazur »

ArtInsect - zamówienie w sobotę, wysyłka w poniedziałek, u mnie już we środę, więc normalne trzy dni, jak zawsze z każdą przesyłką naszą Kochaną Pocztą. I to nie ma bajerów, że poczta zajęta bo święta, listonosz złamał nogę...
Cóż więcej można chcieć ?
Awatar użytkownika
Jarosław Bury
Posty: 3567
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2006, 20:28
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Jarosław Bury »

Wyczyny Poczty Polskiej przyzwyczaiły nas do takich, a nie innych terminów dostaw, i to nas jak widać satysfakjonuje.
Na tym tle przesyłka z Azji Płd.-Wsch. w okresie świątecznym! w 6 dni od chwili zamówienia to po prostu mistrzostwo świata...

Inna sprawa Zach. Europa - ze wzg. na okres świateczno - noworoczny zaoferowano możliwość realizacji zamówienia po 2 stycznia. Na tym tle, Poczta Polska trzyma europejską średnią :wink:.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Gabloty, tacki”