Witam

Miejsce na powitania i pożegnania.
więcek tomasz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 4 kwietnia 2010, 16:07
Lokalizacja: Sanka Krzeszowice

Witam

Post autor: więcek tomasz »

Witam wszystkich mieszkam we wsi Sanka moją pasją są motyle
Cezary
Posty: 178
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 13:57
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: Cezary »

Witamy na forum ;)
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Grzegorz Banasiak »

więcek tomasz pisze:Witam wszystkich mieszkam we wsi Sanka moją pasją są motyle
Napisz coś więcej poza miejscem zamieszkania...
Pawel Jaloszynski
Posty: 1887
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2004, 02:00
Lokalizacja: Palearktyka

Re: Witam

Post autor: Pawel Jaloszynski »

Nie za stary chłop jesteś na pokolenie SPP (Sram na Poprawną Polszczyznę)..?

Paweł
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Pawel Jaloszynski pisze:Nie za stary chłop jesteś na pokolenie SPP (Sram na Poprawną Polszczyznę)..?

Paweł
Powiedzmy, że jestem "świątecznie osłabiony" :)
OK, spaskudziłem to zdanie, nie da się ukryć :!:
Awatar użytkownika
Tawulec
Posty: 1745
Rejestracja: wtorek, 13 września 2005, 19:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tawulec »

Tyle że to raczej nie było skierowane do Ciebie ;)
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Tawulec pisze:Tyle że to raczej nie było skierowane do Ciebie ;)
No ja też nie wykazałem się akceptowalną polszczyzną ;)
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Post autor: Rafał Celadyn »

Przede wszystkim witam sąsiada :wink: .
Pawel Jaloszynski pisze:Nie za stary chłop jesteś na pokolenie SPP (Sram na Poprawną Polszczyznę)..?
Paweł, jesteś niczym AS z Hydrozagadki :wink:
Grzegorz Banasiak pisze:Powiedzmy, że jestem "świątecznie osłabiony" :)
...a ty Grzegorzu... jesteś usprawiedliwiony :mrgreen: :arrow:
http://www.youtube.com/watch?v=aiPmA2cle40
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 5 kwietnia 2010, 10:36 przez Rafał Celadyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel Jaloszynski
Posty: 1887
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2004, 02:00
Lokalizacja: Palearktyka

Post autor: Pawel Jaloszynski »

Posty tego typu nieodmiennie sprawiają na mnie wrażenie, że są to wprawki z elementów obsługi komputera w szkole podstawowej (praca domowa: zalogować się na dowolnym forum internetowym; jutro nauczyciel sprawdzi wpis i następna lekcja będzie na temat edytowania postów). Nie ma co dużo o tym gadać; po prostu napływ onetowych standardów trzeba odpierać, dopóki to jeszcze możliwe.

Paweł
brakkonta

Post autor: brakkonta »

Tomasz Więcek jest następnym szczęśliwcem, któremuż to Nasz Paweł podał Swe Serce (SS :twisted: ) na tacy, serce jakże czyste i piękne, przesycone dobrocią i otwartością dla nowo przybyłego gościa, gościa przybyłego w czas zadumy świątecznej, czas wielkanocnego katharsis. Tomaszu - chłoń tę chwilę, napawaj się nią, bo przekaz energetyczny od Pawła jest ogromny. Kaszpirowski do pipa w porównaniu do naszego Pawła. Nie umykaj jak wielu innych Twych poprzedników, którzy to podjęli trud przedzierania się poprzez zawiłości ciernistej ścieżki "przyjaźni" entomologicznych z naszego Forum i pozostań z nami, bo spierdołowaciejemy tu i już nikt nie będzie się chciał tu logować bo w pysk dostanie na dzień dobry. W tym miejscu postaram się nabrać głęboki wdech i się zapowietrzę jako ta ropucha wzdęta obrzydliwie i będę sobie taki wzdęty czekał na dalszy rozwój wydarzeń. Co by nie było - ja Was Koledzy moi proszę - przestańcie do cholery atakować wszystko i wszystkich którzy to potkną się na byle czym i byle gdzie. Szczególne oszczędzajcie nuworyszów bo to świeża krew, a ta tu się WIELCE przyda, oj wielce. Teraz sobie idę z synem na spacer szukać robaków i nie chce mi się szermować myślami wzniosłemi, nie jestem absolutnie za okaleczaniem naszego języka bo i mam tego codziennie dość w szkole, ale przynajmniej dajmy Gościowi wejść do naszego Domu, nie walmy go w ryja zaraz w progu. Chyba tego w Nippon'ie nie uczyli :wink:
Tomku - ozwij się, co konkretnie zbierasz, dzienne, nocne, mikra, z jakiego obszaru ?
al
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 26 października 2008, 01:19
Lokalizacja: śląsk

Post autor: al »

J.M. pisze:Teraz sobie idę z synem na spacer szukać robaków i nie chce mi się szermować myślami wzniosłemi, nie jestem absolutnie za okaleczaniem naszego języka bo i mam tego codziennie dość w szkole, ale przynajmniej dajmy Gościowi wejść do naszego Domu, nie walmy go w ryja zaraz w progu. Chyba tego w Nippon'ie nie uczyli :wink:
Tomku - ozwij się, co konkretnie zbierasz, dzienne, nocne, mikra, z jakiego obszaru ?
Bardzo słuszne, tym bardziej, że zdanie Tomka jest poprawne, tyle, że nie ma interpunkcji.
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Wzięliście miecze samurajskie w dłoń i wystąpiliście przeciwko Pawłowi. Biada wam, On zna zasady Bushido i umie posługiwać się kataną. Nie oglądaliście Musashi'ego Miyamoto ?
Powinniście wiedzieć jak to się skończy :) :) Potnie was na plasterki ;) ;)

Jacek, czy Twoje zdjęcie widział ktoś z Twoich uczniów ? Bezkonkurencyjne ! :)
Awatar użytkownika
Witek Płachta
Posty: 787
Rejestracja: niedziela, 28 września 2008, 10:22
Lokalizacja: Gmina Rokiciny DC12

Post autor: Witek Płachta »

Zdarza się że pisownia stosowana w prywatnych kontaktach poprzez komunikatory typu GG bądź w SMS-ach, gdzie właściwie nie stosuje się żadnych zasad, trafia na fora publiczne i zrozumiałym jest że nie każdemu może się to podobać. Mnie, choć nie w kwestii ortografii, na początku też się dostało ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :mrgreen:
Krytyka, choć czasem boli, też może mieć swoje plusy dodatnie :wink:
brakkonta

Post autor: brakkonta »

Grzegorz Banasiak pisze:Jacek, czy Twoje zdjęcie widział ktoś z Twoich uczniów ?)
oni mnie mają na żywca - nie potrzebują zdjęć i przyzwyczaili się, że Mazep jak wygląda normalnie, to znaczy się jest konferencja z udziałem kogoś z zewnątrz (i to nie do końca, bo i tu lubię dyrektora doprowadzić do apopleksji i np. założyć ukraińską soroczkę (którą dla świętego spokoju oczywiście przebiorę, ale co mu krwi napsuję, to moje) :mrgreen: ) - a wygląda normalnie raz na kilka lat, czyli w zasadzie to nie wygląda normalnie nigdy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”