Prosze o pomoc w identyfikacji

Owady żyjące w mieszkaniach czyli "coś mi chodzi po domu". Owady synantropijne.
Regulamin forum
Przy zamieszczaniu zdjęć wymagane jest podanie daty oraz miejsca wykonania zdjęcia.
Posty ze zdjęciami bez danych jak również linkowanych spoza serwisu mogą być usuwane.

Linkowanie do zdjęć spoza Forum jest nieregulaminowe (§ 2.1)
goss
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 18 września 2017, 18:18
Gender: women

Prosze o pomoc w identyfikacji

Post autor: goss »

Od kilku dni pojawiły się w mieszkaniu takie osobniki? Proszę o moc w zidentyfikowaniu i podpowiedź jak zwalczyć intruza...

Larwy pojawiają się na podłodze w pobliżu ściany/drzwi balkonowych i wędrują dość szybko. Nie wiem skad wychodzą...może gdzieś spod podłogi? (takie jest moje podejżenie, nie wypatrzyłam) Wszystkie szafki z jedzeniem przeczyszczone, tam nic nie znalazłam.

Pod panelami podłogowymi mamy matę korkową...może to coś zjadającego korek? Podłoga położona 2011/2012r.
goss
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 18 września 2017, 18:18
Gender: women

Re: Prosze o pomoc w identyfikacji

Post autor: goss »

Popryskaliśmy podejżane miejsca środkiem na robaki biegające, jeden dzień był spokój, a teraz znowu wychodzą...

Mam małe, raczkujące dziecko...trochę się obawiam spotkania z takim robaczkiem. Proszę pomóżcie, co to może być???


Nadmienię, że te larwy są jakby takim pancerzem wypełnionym czymś brunatnym w środku. A wewnątrz jest jakby właściwa mniejsza larwa (trochę to dziwne) taka różowa. cały robak ma ok. 1,5-2cm

POOOMOCY!!!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Domowe robaczki.”