Gryzki

Owady żyjące w mieszkaniach czyli "coś mi chodzi po domu". Owady synantropijne.
Regulamin forum
Przy zamieszczaniu zdjęć wymagane jest podanie daty oraz miejsca wykonania zdjęcia.
Posty ze zdjęciami bez danych jak również linkowanych spoza serwisu mogą być usuwane.

Linkowanie do zdjęć spoza Forum jest nieregulaminowe (§ 2.1)
Malinka140786
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 3 grudnia 2016, 10:58
Gender: women
UTM: Kraków

Gryzki

Post autor: Malinka140786 »

Witam serdecznie.kilka mies.temu zauwazylam na scianach gryzki.w jednym pokoju sa jasne,chodza po meblach rowniez,nie duzo bo w ciagu tyg widze np tylko 3szt ale jednak sa...natomiast w sypialni kilka ciemnobrazowych lazilo po scianie ale raid dal rade.teraz widze sporadycznie.mam jednak pytanie odnosnie ich odchodow...czesto w komodzie gdzie sa ubranka mojej corki widze czarny jakby pylek...ale nie sa to zadne skupiska tylko pojefyncze kropeczki ...nie wiem czy laczyc to z obecnoscia gryzkow?jako tak,w tej komodce widzialam dopiero jednego...komoda jest nowa.ma 5miesiecy,reszta mebli prawie3lata. Prosze pomozcie ocenic co to za pylek...dodam ze ubrania,z racji pory roku.susze w domu takze rzeczony pylek raczej nie pochodzi zzewnatrz.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Gryzki

Post autor: Rafał Celadyn »

Malinka140786 pisze:dodam ze ubrania,z racji pory roku.susze w domu takze rzeczony pylek raczej nie pochodzi zzewnatrz.
...może wkładasz niedosuszone rzeczy do szuflad i pojawiaja sie zarodniki pleśni...jak dom ma szczelne okna i nie ma odpowiedniej wentylacji zimą to norma... w formie drastycznej wygląda to tak :arrow: https://www.google.pl/search?q=ple%C5%9 ... YQ_AUIBigB ,ale w takiej szufladce to moze wyglądać jak sadza....taka dedukcja...
:papa:
Rafał
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domowe robaczki.”