Ghana 2019 - dyskusja poza tematyczna

trepik30
Posty: 4041
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 11:00
Lokalizacja: słubice -lubuskie

Ghana 2019 - dyskusja poza tematyczna

Post autor: trepik30 »

Wydzielone z https://entomo.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=40341

Zaciekawia mnie ta pewnosc siebie i brak skromnosci.Wyszlo wielkie Ja.Mozna bylo to powiedziec inaczej.Przynajmniej tak nie zachowal by sie weteran takich wedrowek.Przypomina mi sie pewien ktos z ksiazki Mato Grosso.Mysliwiec.
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ghana 2019

Post autor: Brachytron »

Pewnym siebie trzeba być, jeśli jesteś w czymś dobry albo masz określone predyspozycje to trzeba to czasem powiedzieć bo się okaże, że nikt o tym nie wie poza tobą. Skromność jest, Piotr to wypunktował, ale --> pewność siebie. Swego czasu wkurzał mnie Adam Małysz (geniusz skoków) zgarnąwszy wszystko w swojej dyscyplinie i dając do zrozumienia, że to dzięki bananom i robieniu swojego. Nadmierna skromność też razi. Każdy robi swoje ;)
trepik30
Posty: 4041
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 11:00
Lokalizacja: słubice -lubuskie

Re: Ghana 2019

Post autor: trepik30 »

Nie o to mi chodzi Jacek.Np. o to gdy wlazlem na powalony pien zapadl sie itd. Nawet taki gosc jak Cejrowski ostrzegal kiedys ze w Ameryce pld nie wchodzi sie na pnie bo jak bedzie sprochnialy to mozna zapasc sie po uda a to zazwyczaj gniazda mrowek lub os lub czegokolwiek innego.Branie skrotow a potem takie przygody?
Zrozumial bym kazdego dopoki ta osoba ktora popelnila te bledy nie bedzie sie wywyzszac swoja doskonala orientacja w terenie itd.
Normalne ze kazdy popelnia bledy ale to Ja az razi.Nikt inny tak sie nie wypowiada wiec o o osobie, majacj takie zdanie o sobie czegos sie wymaga.
Nie rozdmuchujmy juz tematu.
Awatar użytkownika
romanzamorski
Posty: 889
Rejestracja: sobota, 29 marca 2008, 16:57
UTM: EV19
profil zainteresowan: ciężki rock, astronomia
Lokalizacja: Gorlice

Re: Ghana 2019

Post autor: romanzamorski »

trepik30 pisze:Nie o to mi chodzi Jacek.Np. o to gdy wlazlem na powalony pien zapadl sie itd. Nawet taki gosc jak Cejrowski ostrzegal kiedys ze w Ameryce pld nie wchodzi sie na pnie bo jak bedzie sprochnialy to mozna zapasc sie po uda a to zazwyczaj gniazda mrowek lub os lub czegokolwiek innego.Branie skrotow a potem takie przygody?
Zrozumial bym kazdego dopoki ta osoba ktora popelnila te bledy nie bedzie sie wywyzszac swoja doskonala orientacja w terenie itd.
Normalne ze kazdy popelnia bledy ale to Ja az razi.Nikt inny tak sie nie wypowiada wiec o o osobie, majacj takie zdanie o sobie czegos sie wymaga.
Nie rozdmuchujmy juz tematu.
Nigdzie nie napisałem, że pień się zapadł. Napisałem: "Około południa dotarłem do cieku wodnego którego dno wydawało się być pokryte piaskiem. Kiedy w nadziei, że będę dalej mogł wygodnie się przemieszczaś stanąłem na piasku, momentalnie zapadłem się po pachy w muliste dno. Udało mi się wyjść z opresji. Posuwając się wzdłuż strumienia dotarłem do przewróconego w poprzek pnia. Był mocno wyślizgany co świadczyło o tym, że jest używany jako kładka". I tyle. O pniu pisał Piotr i nie było to w płd Ameryce.
Nie rozdmuchuj sam tematu a potem nie doradzaj aby go nie rozdmuchiwać. Przypominasz strażaka który podpala a potem pierwszy gasi pożar. Jeśli masz jakieś własne doświadczenia trepikalne to podziel się nimi zamiast cytować wszystkim znane rady takiego gościa jak Cejrowski.
Ostatnio zmieniony niedziela, 7 kwietnia 2019, 10:12 przez romanzamorski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ghana 2019

Post autor: Brachytron »

O pniu pisał Piotr. Proponuję wyczyścić wątek z tych niepotrzebnych wtrętów.
trepik30
Posty: 4041
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 11:00
Lokalizacja: słubice -lubuskie

Re: Ghana 2019 - dyskusja poza tematyczna

Post autor: trepik30 »

Skoro wiesz kto pusal o pniu -Piotr-to po co piszesz ze nie pisales nigdzie o pniu.Co to za roznica gdzie to bylo sprawa zasiedlenia powalonych drzew przez zadlowki tyczy sie kazdego zakatka swiata.Napisalem jak bys nie doczytal nawet taki Cejrowski.To chyba nikogo nie nobilituje.
Zdenerwowalem sie arogancja piszacego bo niby wszystko wie i ma 7 zmysl a popelnia kardynalne bledy zauwaz ze nie przyczepilem sie ani do twojej ani do nikogo innego wypowiedzi i bledow popelnionych przez te osoby w terenie.Tyle.
I po to pisalem ze nie ma co dalej rozdmuchieac tematu bo zostalo juz wszystko w nim napisane.
Kontynuujac dalej temat przejdzie to w klotnie.
Moge sie zgodzic tylko w jednym moglem zostawic swoje uwagi dla siebie co nie zmienia tego co powyzej napisalem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „*** HYDEPARK ***”