Puszcza Białowieska. las czy plantacja? - druga porcja szlamu

Awatar użytkownika
M. Stachowiak
Posty: 1813
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2005, 23:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Puszcza Białowieska. las czy plantacja? - druga porcja szlamu

Post autor: M. Stachowiak »

Marek Wanat pisze:
admin pisze:Ciekawy artykuł. Odświeżam temat.
To jeden z najmądrzejszych tekstów o ochronie przyrody, jakie napisano po polsku. W dodatku zrozumiały dla każdego. Szacunek.
Z pierwszym zdaniem zgadzam się w 100%, natomiast drugie uzupełniłbym następująco: „który potrafi czytać ze zrozumieniem”. Także chylę głowę w uznaniu i szacunku dla autora artykułu.
Piątek Wojciech
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja?

Post autor: Piątek Wojciech »

M. Stachowiak pisze: Z pierwszym zdaniem zgadzam się w 100%, natomiast drugie uzupełniłbym następująco: „który potrafi czytać ze zrozumieniem”. Także chylę głowę w uznaniu i szacunku dla autora artykułu.
za przeproszeniem, czy szanowni koledzy przymilają się do autora tej publikacji i przy okazji mnie oskarżają o brak rozumu, więcej praktyki a nie dywagowania, no tak przepraszam za myślenie wam płacą...rzeczywiście z naszych podatków, i Waszych ...
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja?

Post autor: Brachytron »

Wojtek, nie ma mowy o przymilaniu, profesor January Weiner to jest w naszej branży naprawdę KTOŚ, od takich ludzi można się tylko uczyć. Przedstawił zgeneralizowane (co samo w sobie jest sztuką) spojrzenie na sprawę i to koledzy, łącznie ze mną, docenili.
Awatar użytkownika
Jacek Kalisiak
Posty: 3268
Rejestracja: wtorek, 24 sierpnia 2004, 14:50
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(-a): 4 times

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja?

Post autor: Jacek Kalisiak »

Wojtku, nie wiem za co tobie płacą, ale głupcem byłby ten, kto płaciłby ci za myślenie. I to obojętne z czyich pieniędzy.
Twoje wypowiedzi są dosyć obrzydliwe. Jeżeli sądzisz, że w ten sposób występujesz w obronie leśników, to jesteś w grubym błędzie.
Piątek Wojciech
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja?

Post autor: Piątek Wojciech »

no dobrze- przed taką 'branżą" nie ma co się ścigać, to jak szarżujące stado imadeł, ściskają co mają, obraźliwe i obrzydliwe , jak to określił Jacek jest to jego opinia ,że ktoś mnie opłaca itp...(czyżbyś miał takie doświadczenie w życiu...) podkreślamto jest moja osobista opinia , i nie Tobie Jacku Kalisiaku oceniać stan mojego myślenia , a Twoja trwoga w sprawie obrony leśników (służby leśnej) jak czytam w necie kończy się jak zwykle na teorii
Awatar użytkownika
M. Stachowiak
Posty: 1813
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2005, 23:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja?

Post autor: M. Stachowiak »

Piątek Wojciech pisze:no dobrze- przed taką 'branżą"nie ma co się ścigać, to jak szarżujące stado stado imadeł, ściskają co mają, obraźliwe i obrzydliwe , jak to określił Jacek jest  jego opinia ,że ktoś mnie opłaca itp...(czyżbyś miał takie doświadczenie w życiu...) podkreślamto jest moja osobista opinia , i nie Tobie Jacku Kalisiaku oceniać stan mojego myślenia , a Twoja trwoga w sprawie obrony leśników(służby leśnej) jak czytam w necie kończy się jak zwykle na teorii
Powiedział kliniczny przypadek drwala praktyka :laugh:
Robert Rozwałka
Posty: 1783
Rejestracja: czwartek, 1 listopada 2012, 22:10
UTM: FB 17
Specjalność: Araneae_Opiliones

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja?

Post autor: Robert Rozwałka »

Panowie, bez takich emocji i przerzucania się obraźliwymi epitetami, bo jak widać spirala się
rozkręca i końca eskalacji oraz wymiany nic nie wnoszących do tematu "kopniaków"
nie widać.
Awatar użytkownika
M. Stachowiak
Posty: 1813
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2005, 23:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja?

Post autor: M. Stachowiak »

Robert, gdzie Ty widzisz obraźliwe epitety? Z mojej strony to tylko stwierdzenie faktu :-)
Piątek Wojciech
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja?

Post autor: Piątek Wojciech »

M. Stachowiak pisze:Powiedział kliniczny przypadek drwala praktyka
uwielbiam takie posty z samego rana, wiesz chyba Cię polubiłem, chociaż patrząc na Twoje zdjęcie profilowe to dalej bujasz w chmurach,wyglądasz jak cichociemny, no chyba,że to nie Ty, co się tyczy drwala i tak dalej,pierdu... pierdu... nie wiedziałem , że masz wgląd do mojej historii leczenia klinicznego drwali w klinice :mrgreen:
bez obrazy ,to tylko stwierdzenie faktu :papa:
Awatar użytkownika
Chiffchaff
Posty: 1263
Rejestracja: piątek, 10 sierpnia 2007, 15:05
Podziękowano: 1 time

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja?

Post autor: Chiffchaff »

Oj rzadko już mam czas zaglądnąć, a tu takie fajne dyskusje.
Niestety Panowie, ale po przeczytaniu wszystkich głosów w dyskusji "las czy plantacja" muszę przyznać rację Wojtkowi.
Tak, jego penis jest większy. Bez obrazy.
Piątek Wojciech
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja?

Post autor: Piątek Wojciech »

Chiffchaff pisze: Bez obrazy.
jak ja uwielbiam nasze ukochane Forum Entomologiczne, ja się nie obrażam, natomiast doskonale się bawię :rotfl: :papa:
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Puszcza Białowieska. las czy plantacja? - druga porcja szlamu

Post autor: admin »

To jest Forum Entomologiczne do spraw entomologicznych. Drugi raz wydzielam posty personalne, by umożliwić dyskusję na temat zaproponowany przez założyciela wątku, ale wpisy Wojtka skutecznie to uniemożliwiają. Do komunikacji na poziomie personalnym proponuję użyć telefonów, Facebooka itp.
Zablokowany

Wróć do „*** HYDEPARK ***”