Czy można założyć nowy dział?

paldeks
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 3 grudnia 2013, 20:54
UTM: iława
Kontakt:

Czy można założyć nowy dział?

Post autor: paldeks »

do kogo mam pisać aby założyć nowy dział duży.?

www.rzemlik.blogspot.com
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Brachytron »

Chcesz zakładać dział a nie potrafisz wystartować zdania z dużej litery? Litości 8)
Marek Hołowiński
Posty: 5057
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 13:09
UTM: FB68
Specjalność: Sesiidae
Lokalizacja: Hańsk
Podziękowano: 4 times

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Marek Hołowiński »

Jeśli masz coś do powiedzenia na tym forum to powinieneś znaleźć właściwy dział. Jest ich wystarczająco dużo.
bartek.g
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 29 listopada 2011, 12:17

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: bartek.g »

Nie z dużej, a dużą.
Awatar użytkownika
João M da Costa
Posty: 1000
Rejestracja: środa, 20 października 2010, 10:49
Lokalizacja: Between the end of the world and paradise
Kontakt:

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: João M da Costa »

Coraz lepiej ...
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9493
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Jacek Kurzawa »

paldeks pisze:do kogo mam pisać aby założyć nowy dział duży.?
Napisz do mnie jk@entomo.pl albo na Forum ponizej, napisz jaki dział, o czym itp.
Krzysiek
Posty: 207
Rejestracja: poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 17:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Krzysiek »

Loża szyderców :brawo: . Zamiast porozmawiać to lepiej umoralniać, takie nasze piekiełko, wszyscy się w okół kłócą, wytykają i szydzą z siebie. Gdzie ta życzliwość :mysl: .
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Krzysiek pisze:Loża szyderców  :brawo: . Zamiast porozmawiać to lepiej umoralniać, takie nasze piekiełko, wszyscy się w okół kłócą, wytykają i szydzą z siebie. Gdzie ta życzliwość :mysl: .
No nie masz racji. To nie jest forum wychowawcze, umoralniające, czy jakieś "piekiełko" ani forum wzajemnej adoracji. Nie jest to też forum onet'u czy redakcja "Przyjaciółki".
Uprawianie nauki ma swoje wymagania, choćby te podstawowe. Jeśli nie zwracasz komuś uwagi, utwierdza się w przekonaniu, że dobrze robi. I taka była w mojej ocenie intencja "szyderców" - jaki ich pięknie i życzliwie nazywasz.
Krzysiek
Posty: 207
Rejestracja: poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 17:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Krzysiek »

Grzegorz chodziło mi o zwykłą pyskówkę z cyklu, mała - duża litera. Wiem wiem, że to ma duże znaczenie (już dr Miodek zwrócił uwagę na używanie właściwych liter, z cyklu "zrobić komuś łaskę czy zrobić komuś laskę), tylko czy aż tak istotne by prześcigać się i zaczynać od zwracania komuś uwagi. A nie milej by było tak jak zrobili to Marek i Jacek.
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Krzysiek pisze:Grzegorz chodziło mi o zwykłą pyskówkę z cyklu, mała - duża litera. Wiem wiem, że to ma duże znaczenie (już dr Miodek zwrócił uwagę na używanie właściwych liter, z cyklu "zrobić komuś łaskę czy zrobić komuś laskę), tylko czy aż tak istotne by prześcigać się i zaczynać od zwracania komuś uwagi. A nie milej by było tak jak zrobili to Marek i Jacek.
Krzyśku, pewnie, masz rację. Nie siedzimy wszyscy w jednym pokoju i nie widzimy co i czy w ogóle ktoś czyta czy pisze, stąd więcej postów krytycznych. Posty pojawiły się w porannym szczycie kiedy przed kawą człowiek inaczej postrzega rzeczywistość :)
Gdyby gość namolnie nie propomował swojej strony internetowej w każdym poście czy sugerował telefony do IBL-U (to już zupełny cyrk) to pewnie by mu się mniej dostało.
Krzysiek
Posty: 207
Rejestracja: poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 17:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Krzysiek »

Wiem wiem, mnie też to wkurza jak ktoś uskutecznia za pomocą tej strony jaką "prywatę" .Za coś takiego administrator powinien blokować użytkownika. Ja też czasami z czymś wypalę. Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wujek Adam [†]
Posty: 3305
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 20:17
UTM: DC98
Specjalność: Cerambycidae
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Wujek Adam [†] »

Ciekawa dyskusja. :rotfl:

A jak tam się mają sprawy z założeniem "nowego działu dużego"?
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Brachytron »

Krzysiek. Ja się nie czepiam byle czego. Jeśli jednak, ktoś chce założyć nowy dział, co jest zagadnieniem rewolucyjnym w historii forum i widzę, że są braki fundamentalne, to mam nie zareagować? Po co jestem Modem? Nie po to by tylko być...
bartek.g
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 29 listopada 2011, 12:17

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: bartek.g »

Zeby nie bylo. Ja sie czepiam byle czego u czepiajacych sie. :)
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Brachytron »

Wybaczawszy 8)
Awatar użytkownika
João M da Costa
Posty: 1000
Rejestracja: środa, 20 października 2010, 10:49
Lokalizacja: Between the end of the world and paradise
Kontakt:

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: João M da Costa »

Jacek Kurzawa pisze:Napisz do mnie jk@entomo.pl albo na Forum ponizej, napisz jaki dział, o czym itp.
Powinien on tutaj napisać o co mu chodzi, bo wydaje mi się że nikt to jeszcze nie zrozumiał ...
brakkonta

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: brakkonta »

João M da Costa pisze:Powinien on tutaj napisać o co mu chodzi, bo wydaje mi się że nikt to jeszcze nie zrozumiał ...
Ja też tak myślę. Gawiedź sobie ujeżdża na młodym chłopaku, skutecznie go odstraszając. Sam autor gdzieś się zapodział, przepędzony na cztery wiatry.
"Rzemliku", jak napisał João - napisz konkretnie jaki masz zamysł. Nie wycofuj się od razu. Pokicałem sobie po Twym zalinkowanym blogu. Nie ważne jak tam piszesz, nie ważny (nazwijmy to sobie) poziom Twego pisania - ważne że piszesz co czujesz, co widzisz i że to Cię cieszy. Na blogowych stronach jest mnogość debilskich wypowiedzi, czasami wręcz niebezpiecznych i zabójczych. Twoje miniopowiadanka są fajne, a są takie dlatego, że widać z nich, iż Cię cieszą i dają Ci odskocznię. Podobnie i tutaj - chciałeś coś uzyskać i.....uciekłeś. Nie bój, trzymaj swój kurs i rób to co Cię cieszy, ale i nie uciekaj od razu. Nie przejmuj sie opowieściami o merytorycznym poziomie forum....przecie każdy kiedyś startuje, od czegoś zaczyna. A Ty zaczynasz fajnie, jeno musisz umieć się bronić. A Ty na ten przykład piszesz na blogu, że nie chcesz podawać swego imienia......a pierdziel to, w dupę niech Cię pocałują ci, co się będą śmiać. Ty rób swoje....bo to jest Twoje i już.
Ozwij się i wyłóż nam tutaj, co chciałeś w kwestii nowego działu.
pozdrowiska - Mazep :hurra
Awatar użytkownika
João M da Costa
Posty: 1000
Rejestracja: środa, 20 października 2010, 10:49
Lokalizacja: Between the end of the world and paradise
Kontakt:

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: João M da Costa »

J.M. pisze:Ja też tak myślę. Gawiedź sobie ujeżdża na młodym chłopaku, skutecznie go odstraszając. Sam autor gdzieś się zapodział, przepędzony na cztery wiatry.
"Rzemliku", jak napisał João - napisz konkretnie jaki masz zamysł. Nie wycofuj się od razu. Pokicałem sobie po Twym zalinkowanym blogu. Nie ważne jak tam piszesz, nie ważny (nazwijmy to sobie) poziom Twego pisania - ważne że piszesz co czujesz, co widzisz i że to Cię cieszy. Na blogowych stronach jest mnogość debilskich wypowiedzi, czasami wręcz niebezpiecznych i zabójczych. Twoje miniopowiadanka są fajne, a są takie dlatego, że widać z nich, iż Cię cieszą i dają Ci odskocznię. Podobnie i tutaj - chciałeś coś uzyskać i.....uciekłeś. Nie bój, trzymaj swój kurs i rób to co Cię cieszy, ale i nie uciekaj od razu. Nie przejmuj sie opowieściami o merytorycznym poziomie forum....przecie każdy kiedyś startuje, od czegoś zaczyna. A Ty zaczynasz fajnie, jeno musisz umieć się bronić. A Ty na ten przykład piszesz na blogu, że nie chcesz podawać swego imienia......a pierdziel to, w dupę niech Cię pocałują ci, co się będą śmiać. Ty rób swoje....bo to jest Twoje i już.
Ozwij się i wyłóż nam tutaj, co chciałeś w kwestii nowego działu.
:brawo: Brawo :okok: Lepiej nie mógł być.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9493
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Czy można założyć nowy dział?

Post autor: Jacek Kurzawa »

Jacek Kurzawa pisze:
paldeks pisze:do kogo mam pisać aby założyć nowy dział duży.?
Napisz do mnie jk@entomo.pl albo na Forum ponizej, napisz jaki dział, o czym itp.
I cisza. Nowego działu nie będzie, temat zamykam i przenoszę do HYDEPARKU.

Jednocześnie dodam, że w ostatnich 2 latach założyłem około 10 działów na Forum na prośbę zainteresowanych Forumowiczów, więc gdyby ktoś widział potrzebę dodania jakiegoś podforum to proszę do mnie pisać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „*** HYDEPARK ***”