II Spotkanie Forumowiczów odbędzie się 8-10.7 w Bieszczadach

Sympozja, zebrania, zloty entomologiczne, komunikaty, wystawy, giełdy, spotkania i in.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9495
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

II Spotkanie Forumowiczów odbędzie się 8-10.7 w Bieszczadach

Post autor: Jacek Kurzawa »

Jak wynika z Sondy https://entomo.pl/forum/viewtopic.php?t=766

Spotkanie Forumowiczów odbędzie się 8-10.07 w Bieszczadach.

Bliższe miejsce spotkania i organizacyjne ustalimy wpsólnie z Piotrem z Sanoka, Przemkiem i może jeszcze ktoś byłby chętny do organizacji?

Organizujmy to w postach poniżej, będzie wiadomo co jest planowane i jak.
Awatar użytkownika
Piotr Kutiak
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2004, 00:06
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Bieszczady

Post autor: Piotr Kutiak »

Możesz na mnie liczyć Jacek. podeślę ci kilka miejsc z propozycjami noclegów. Szczegóły omówimy na łamach forum i na gg.
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Moge w czyms pomoc?????
Awatar użytkownika
Piotr Sroka
Posty: 177
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 11:30
UTM: FV18
Lokalizacja: Ropienka

Post autor: Piotr Sroka »

zadbaj żeby owady były :D
Awatar użytkownika
PiotrekGuzik
Posty: 222
Rejestracja: piątek, 11 czerwca 2004, 21:25
Lokalizacja: Krosno

Post autor: PiotrekGuzik »

W sumie mieszkam niedaleko, więc jak coś będzie trzeba, to może i ja w czymś pomogę :)
Awatar użytkownika
ptica
Posty: 233
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:54
Lokalizacja: Lubin / Rudziniec

Post autor: ptica »

PiotrekGuzik pisze:W sumie mieszkam niedaleko, więc jak coś będzie trzeba, to może i ja w czymś pomogę :)
Tak. Załatw piwo, dziewczyny, po wiadrze gatunków dla każdego, a potem pomyślimy co dalej :mrgreen:
A tak na poważnie. Miejscem spotkania powinien byc ośrodek położony stosunkowo "głęboko" w Bieszczadach.
Tak jednak, aby były tam dobre warunki, o czym napisano wcześniej :)
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Robert Rosa »

Skontaktuję się z Agencją Turystyczną BAWDIM. Troche ich znam i wiem , że współpracują i mają namiary na te tereny (od Iwonicza Zdr.- Pogórze Dynowskie po Bieszczady) może coś doradzą. Dam znać.
PS. Pracują tam miłe dziewczyny to może same sie "zorganizują" - hehehe
Awatar użytkownika
Piotr Sroka
Posty: 177
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 11:30
UTM: FV18
Lokalizacja: Ropienka

Post autor: Piotr Sroka »

człowiek to ma skojarzenia... nie piłem jeszcze kawy , jak prawdziwy nałogowiec zerwałem się , umyłem ryj i do kompa ...czytam zaspanymi oczęta post Roberta i widzę jak wół : Agencją Towarzyską ...i zastanawiam się czy to moralne ,w końcu tam młodzież będzie ... hehe .. dopiero jak drugi raz zerknąłem to się ocknąłem :D
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Robert Rosa »

No to gratuluję przebudzenia!!!
A poważnie, oto namiary:
http:/www.bieszczady.info.pl/noclegi
do wyboru do koloru. Agencja Bawdim poleca w Komańczy u Kopylców (agro na ok. 30 miejsc). Nie będę więcej wydzwaniał po Polsce bo TP z kapciami mnie puści.
Ja myslałem o zadupiu np. w Lisznej 5 (27 miejsc u Dybasiów) . Nie znam cen, terminów. Ogólnie ceny od 18 do 30 zł/dobę. Ci co maja bliżej niech kombinują co dalej. Wypada "zebrać" info ilu ludzi wogle przyjedzie ( bo o czym gadać na temat ewent. rezerwacji). Powodzenia. Może z kolegą dojedziemy, bo będziemy pewnie niedaleko na Pogórzu Dynowskim.
Tyle ja. Pozdro.
PS. Pracuję też w Agencji (tyle, że nieruchomości Rolnych) hehehe.
Awatar użytkownika
PiotrekGuzik
Posty: 222
Rejestracja: piątek, 11 czerwca 2004, 21:25
Lokalizacja: Krosno

Post autor: PiotrekGuzik »

ptica pisze: Tak. Załatw piwo, dziewczyny, po wiadrze gatunków dla każdego, a potem pomyślimy co dalej :mrgreen:
Jasne 8)
Rosa Robert pisze: Ja myslałem o zadupiu np. w Lisznej 5 (27 miejsc u Dybasiów)
Jeśli trzeba, to mogę się zorientować co i jak zwłaszcza, że w tamtych okolicach odbywa się aktualnie zlot forum astronomicznego, na którym nawet planowałem się poajwić...
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Robert Rosa »

Jasne , że Piotrek załatwi laski - zlocie astronomów będzie miał niezłe przygotowanie teoretyczne, np. "Jak wykonuje się echy i achy w towarzystwie dam, obserwując sierpniowe niebo na Soliną" - :-)
Proponuję wowykonanie ankiety nt. zgłoszenie na zlot. Naprawdę to nie przelewki, bo termin zbyt atrakcyjny "wczasowo" i można się obudzić z kciukiem w nocniku - zostanie tylko nocleg na przystanku PKS.
A pracowałem troche w turystyce (kto pamięta FAMAGO w Karpaczu ten wie) i nawet kompletne zadupie może nas przywitać brakiem miejsc.
Pozdro.
Awatar użytkownika
Piotr Sroka
Posty: 177
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 11:30
UTM: FV18
Lokalizacja: Ropienka

Post autor: Piotr Sroka »

święta racja - a poniewąz ja spedzam te wakacje w biesach , to od razu wam mówie że już jest cięzko o dobre miejsca noclegowe .
ps : Robert czy jest jakas rzecz której nie robiłes i miejsce w którym nie pracowałeś ??? ;-)
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Robert Rosa »

Pewnie, że jest. Np. poznałem w Izraelu miss Etiopii'2000 i nie zdązyłem ... teges. Na imię miała Zawa, 20 lat i ta karnacja ... hehehe, albo palestynka Orly (jak lotnisko w Paryżewie). życie bywa okrutne.
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Robert Rosa »

Tak jest formularz zgłoszeniowy na ... sympo do Krępska k/Piły do pobrania w dziale "Sympozja, zebrania.."
(17.-19.06.2005r.).

A z drugiej mańki, no właśnie co z Bieszczadami?
Awatar użytkownika
PiotrekGuzik
Posty: 222
Rejestracja: piątek, 11 czerwca 2004, 21:25
Lokalizacja: Krosno

Post autor: PiotrekGuzik »

Rosa Robert pisze:Tak jest formularz zgłoszeniowy na ... sympo do Krępska k/Piły do pobrania w dziale "Sympozja, zebrania.."
(17.-19.06.2005r.).
Ja do Krępska chyba nie pojadę. Nie za bardzo wyrobię się z egzaminami :|
Awatar użytkownika
ptica
Posty: 233
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:54
Lokalizacja: Lubin / Rudziniec

Post autor: ptica »

Ostatnio b. rzadko wchodzę na forum ( obrączkowanie, połowy chrząszczy) i nie wiem - może coś przeoczyłem
odnośnie miejsca zlotu w Bieszczadach. Jeżeli nie przeoczyłem to w takim razie jest to ostatni termin na załatwianie sprawy miejsca spotkania. Forumowicze z okolic Bieszczad obudźcie się wreszczcie i pomóżcie załatwic jakąś bazę wypadową. Myslę, że należy zrobic ankietę np. ile osób przyjedzie na 100% i na tyle zarezerwowac miejsca oraz parę miejsc dla tych mniej zdecydowanych. Ze swojej strony deklaruję przyjazd na 100% w sile 2 ptica ( tylko muszę wiedziec GDZIE )
:mrgreen:
Awatar użytkownika
PiotrekGuzik
Posty: 222
Rejestracja: piątek, 11 czerwca 2004, 21:25
Lokalizacja: Krosno

Post autor: PiotrekGuzik »

Ja przyjadę na 99%...
Awatar użytkownika
Piotr Sroka
Posty: 177
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 11:30
UTM: FV18
Lokalizacja: Ropienka

Post autor: Piotr Sroka »

ja na 99 % w sile dwóch osób :mrgreen:
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Sympozja, zebrania, wystawy”