VI OWE w Łodzi

Sympozja, zebrania, zloty entomologiczne, komunikaty, wystawy, giełdy, spotkania i in.
Awatar użytkownika
Mattitjah
Posty: 131
Rejestracja: poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 19:46
Lokalizacja: Płock

VI OWE w Łodzi

Post autor: Mattitjah »

Wywołuję do odpowiedzi drogich Panów Kolegów, którzy za tę rzecz są odpowiedzialni! Kiedy odbędą się tak długo oczekiwane VI OWE w Łodzi :cry: ? Proszę o wyczerpującą odpowiedź przed kolektywem na łamach forum.
Sebastian Łuczkowski
Posty: 139
Rejestracja: niedziela, 26 października 2008, 19:47
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Sebastian Łuczkowski »

Ja też się niecierpliwię co z VI OWE. Chyba w tym roku bedzie trudno z organizacją :neutral: . pozdrawiam.
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Sebastian Łuczkowski pisze:Chyba w tym roku bedzie trudno z organizacją
myślisz, że to związane jest z globalnym kryzysem czy może globalnym ociepleniem???
Awatar użytkownika
Piotr Pawlikiewicz
Posty: 612
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2004, 10:48
UTM: CC71
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Post autor: Piotr Pawlikiewicz »

Pytanie jakie należy zadać to nie kiedy tylko czy w ogóle? Po kolei z organizacji tych warsztatów rezygnowały poszczególne osoby z różnych powodów. Nie będę przytaczał tych powodów, bo z warsztatów należy wspominać tylko te miłe akcenty a nie zgrzyty. Ja w sumie też już nie mam aż tak wielkiego zapału by je współorganizować. Przyczyną są problemy osobiste jak i masa pracy nad doktoratem, który jest aktualnie dla mnie priorytetowy. Nadal posiadam bazę adresów mailowych zarówno uczestników OWE jak i prowadzących warsztaty. Może inny oddział zainteresuję się przejęciem OWE, by jakoś wypełnić pustkę, wtedy przekaże te bazy. Jeśli nie, to uważam temat OWE niestety za ZAMKNIĘTY do odwołania.
Awatar użytkownika
Mattitjah
Posty: 131
Rejestracja: poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 19:46
Lokalizacja: Płock

Post autor: Mattitjah »

Piotrze dziękuję za odpowiedź, szkoda że tak smutną.
Awatar użytkownika
Andrzej 54 †
Posty: 239
Rejestracja: niedziela, 13 lutego 2005, 19:46
UTM: CC71
Specjalność: Staphylinidae
profil zainteresowan: rencista o szerokim spektrum zainteresowań
Lokalizacja: Łask

Warsztaty

Post autor: Andrzej 54 † »

I tu właśnie widać chęci do organizacji, nic, żadnego oddźwięku. Ja proponowałem Piotrowi pomoc w organizcji ale rozumiem jego priorytety. Jego doktorat sprawa najważniejsza.
Awatar użytkownika
Piotr Pawlikiewicz
Posty: 612
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2004, 10:48
UTM: CC71
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Post autor: Piotr Pawlikiewicz »

Andrzeju spokojnie organizacja takich warsztatów wymaga dużych przemyśleń, myślę że jak inne odziały PTE zbiorą się na zebraniach to taki pomysł padnie, inna sprawa ile takich oddziałów działa prężnie tak jak łódzki, czyli raz w miesiącu spotkania z dużą frekwencją, z ciekawymi wykładami, z własnymi stronami internetowymi. Może dwa, może trzy??? A przecież na UŁ nie ma żadnych zajęć z zakresu entomologii a jakoś znajdują się osoby, chętne przygotować referat czy zorganizować takie zebranie.
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Warsztaty

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Andrzej 54 pisze:I tu właśnie widać chęci do organizacji, nic, żadnego oddźwięku. Ja proponowałem Piotrowi pomoc w organizcji ale rozumiem jego priorytety. Jego doktorat sprawa najważniejsza.
Chęci chęciami, takie spotkanie powinno być podporządkowane entomologii, a jak bywało wszyscy chyba pamiętamy. Powinno być bardziej merytorycznie, a mniej piwnie i bałaganiarsko.
Organizatorzy dwoili się i troili, ale uczestnicy przecież nie są dziećmi i klapsa im się nie da !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sympozja, zebrania, wystawy”