Światowy Dzień Muchówki - 19 listopada

Sympozja, zebrania, zloty entomologiczne, komunikaty, wystawy, giełdy, spotkania i in.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Światowy Dzień Muchówki - 19 listopada

Post autor: Jacek Kurzawa »

Dla więkoszości osób może to być zaskoczeniem, ale tak - 19 listopada jest światowym dniem obchodów święta muchówki. W Polsce obchody odbędą się w Gdańsku na Wydziele Biologii UG.

Pełna treść zaproszenia w załączniku.

PS. W Polsce odbywa się corocznie kilka warsztatów dipterologicznych. Jest szansa na upowszechnienie się (rozwój, edukacja) badań i wspólpracy między entomologami w dziedzinie Diptera- czego wszystkim z całego serca życzę! Badanie muchówek to prawdziwa życiowa przygoda, o czym wiedzą doskonale Ci, którzy muchówkami zaczęli sie w jakimoklwiek stopniu zajmować!

Z muchówkarskim pozdrowieniam - "mucha fruwa"!
Załączniki
Program Dnia Muchówki.pdf
(210.02 KiB) Pobrany 74 razy
Andrzej J. Woźnica

Re: Światowy Dzień Muchówki - 19 listopada

Post autor: Andrzej J. Woźnica »

Witam Szanownych Kolegów :-)

Właśnie dostalem informację o przebiegu Światowego Dnia Muchówki, wraz z podziękowaniami, od mojej serdecznej koleżanki Anny Klasy z Ojcowa (Przew. Sekcji Dipterologicznej PTEntomol.). Niestety nie było mnie tam, ze względu na ważne sprawy, dziejące się w ostatnich tygodniach u mnie na UPWr :-( . W zalączeniu informacja o przebiegu tego przedsięwzięcia w postaci pliku pdf.

"A" na dzisiejszy dzień i cały weekend dołączam dwie sentencje:

1. Niezły widać ze mnie gagatek, choć i u mnie much pełen dostatek :) .
2. Niech i Wam Muszki będą dane, bo inaczej (w przyrodzie) będziemy mieć przerąbane :mrgreen:
.

© A. J. Woźnica Anno Domini 2014 (XI.22)
Załączniki
Światowy Dzień Muchówki - podziękowanie.pdf
(67.86 KiB) Pobrany 22 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Sympozja, zebrania, wystawy”