Wystawa fotografii - owady saproksyliczne

Sympozja, zebrania, zloty entomologiczne, komunikaty, wystawy, giełdy, spotkania i in.
Krzysztof S.
Posty: 404
Rejestracja: poniedziałek, 29 marca 2004, 20:30
Lokalizacja: Chocianów
Kontakt:

Wystawa fotografii - owady saproksyliczne

Post autor: Krzysztof S. »

W dniu 15 lipca 2011 roku miałem zaszczyt uczestniczyć w uroczystości oddania do użytku obiektu edukacji przyrodniczej "Łysy Młyn" w Biedrusku realizowanym w ramach projektu edukacujnego „Budowa sieci nauczania na rzecz środowiska oraz ochrona Pachnicy dębowej na obszerze wytypowanym do sieci Natura 2000 PLH 300001 Biedrusko”. Oddanie połączone było z otwarciem mojej autorskiej wystawy fotografii przyrodniczej pod tytułem „Owady saproksyliczne Polski w obiektywie Krzysztofa Sztaby”. Organizatorem była Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu Nadleśnictwo Łopuchówko.
Kilka zdjęć z wystawy można obejrzeć na mojej stronce:

https://krzysztofsztaba.pl

Krzych
Ostatnio zmieniony środa, 27 lipca 2011, 21:27 przez Krzysztof S., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krzysztof570630
Posty: 638
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 18:11
UTM: Umieszcz EA30
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Wystawa fotografii - owady saproksyliczne

Post autor: krzysztof570630 »

Gratuluję wystawy oraz fantastycznych fotografii. Cudowna pasja. Ostatnio miałem przyjemność uczestniczyć w podobnej "imprezie" w Nadleśnictwie Muszyna w małopolskim.
Krzysztof S.
Posty: 404
Rejestracja: poniedziałek, 29 marca 2004, 20:30
Lokalizacja: Chocianów
Kontakt:

Re: Wystawa fotografii - owady saproksyliczne

Post autor: Krzysztof S. »

Dzięki Krzysztofie, fotografia to realizacja moich pasji z dzieciństwa. Wtedy nie było takich możliwości jak obecnie.

Krzych
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Sympozja, zebrania, wystawy”