Forumowicz roku 2016

Ciekawostki, różności, inne sprawy.
Awatar użytkownika
Jacek Kalisiak
Posty: 3268
Rejestracja: wtorek, 24 sierpnia 2004, 14:50
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(-a): 4 times

Forumowicz roku 2016

Post autor: Jacek Kalisiak »

Oczywiście sam takiej decyzji podjąć nie mogę, żeby kogoś mianować Forumowiczem roku 2016, ale pozwolę sobie zgłosić kandydaturę.
Moim zdanie na to miano zasługuje Grzegorz Gierlasiński. Podjął wiele inicjatyw, zarówno dotyczących pluskwiaków i ich prezentacji (w tym na forum), jak i prac informatycznych wykonanych na rzecz społeczności forum (i entomologów w ogóle). Zachęcam do popierania tej kandydatury, jeżeli uznacie, że ta inicjatywa ma sens.

Jakby sprawy się nie potoczyły, dla mnie Grzegorz w tym roku był postacią wyróżniająca się na forum i samowolnie przyznaje mu prezent ode mnie. A że dzisiaj Mikołaja, to i okazja podwójna :tak: Postaram się, żeby prezent dotarł przed Wielkanocą. Prezentem będzie parę egzotycznych pluskwiaków z różnych stron świata, mam cichą nadzieję, ze ucieszą Grzegorza :tak:
Grzegorz gratuluję ci życzliwej i uczynnej postawy na Forum :brawo:
Awatar użytkownika
GrzegorzGG
Posty: 2636
Rejestracja: sobota, 5 maja 2012, 21:49
UTM: CA51
Specjalność: Heteroptera
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: GrzegorzGG »

Jacku, dziękuję. Właściwie nie wiem co mam więcej napisać bo mnie zamurowało :szok:

pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
Wujek Adam [†]
Posty: 3305
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 20:17
UTM: DC98
Specjalność: Cerambycidae
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: Wujek Adam [†] »

Bardzo fajna inicjatywa i właściwa kandydatura! :tak:
Grzegorzu niniejszym masz więc drugi popierający Cię głos! :okok:
Pamiętam o okazie Reduvius personatus dla Ciebie. W którymś momencie Ci go podeślę, pewnie w towarzystwie innych Reduviidae.
:hi:
Andrzej J. Woźnica

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: Andrzej J. Woźnica »

:brawo: :bravo: :brawo: :no: przegłosowane :ok: :-) :tancze:
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: Brachytron »

Popieram i gratuluję :ok: Od kiedy Grzegorzu zarejestrowałeś się na Forum zanotowałeś duży postęp, co było widoczne chyba dla każdego. Życzę Ci utrzymania poziomu, choć poprzeczkę zawiesiłeś sobie wysoko :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: Jacek Kurzawa »

Bardzo dobra inicjatywa :brawo: popieram kandydaturę Grzegorza. Zarówno jego wkład merytoryczny (hetetroptera, program do etykietowania) jak i postępy, jakie zrobił od czasu rejestracji na Forum są ogromne.

Aby jednak nie było monotonnie i jednogłośnie proponuję wysunąć jeszcze inne kandydatury. Można pomyśleć w inny sposób, np. najaktywniejszy Forumowicz zarejestrowany w roku 2016, albo np. wybrać wątek roku 2016 (tu najlepiej byłoby w innym wątku głosować na 3 najlepsze tematy roku 2016).
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: Brachytron »

Wątek roku :brawo:
Awatar użytkownika
kiczy
Posty: 103
Rejestracja: piątek, 10 lutego 2012, 14:53
UTM: XS64
Lokalizacja: Oława

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: kiczy »

Proponuję Grześka Banasiaka,za program Entomon Labels,program jest jego autorstwa,korekcja programu na podstawie opini zgłaszanych przez testujących program forumowiczów,to praca z poświęceniem własnego czasu,bezinteresownie i jeszcze udostępnienie programu za darmochę. :okok:
Awatar użytkownika
vogel
Posty: 411
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 15:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: vogel »

Grzegorz Gierlasiński bezapelacyjnie! :ok: :brawo:
karaczandjz
Posty: 57
Rejestracja: piątek, 7 stycznia 2011, 19:33
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: karaczandjz »

Jak najbardziej Pan Grzegorz! Za wszystkie inicjatywy i popularyzację wiedzy o pluskwiakach.
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: Rafał Celadyn »

Jacek Kalisiak pisze:Moim zdaniem na to miano zasługuje Grzegorz Gierlasiński.
...i tego bym sie trzymał :ok: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Gratki! :birra:
Rafał
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=3jYcW1nEsGk
Awatar użytkownika
Wujek Adam [†]
Posty: 3305
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 20:17
UTM: DC98
Specjalność: Cerambycidae
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: Wujek Adam [†] »

I jeszcze sprawa istotna:
Myślę, że specjalne wyróżnienie należy się też Twórcy niniejszego Forum i jego Administratorowi Jakowi Kurzawie, który od wieeelu lat z podziwu godnym zapałem i konsekwencją ciągnie całe przedsięwzięcie, bez którego krajowa brać entomologiczna tułałaby się po zagranicznych portalach!

Drogi Jacku, ukłony i wielkie brawa dla Ciebie!!! :brawo: :brawo: :brawo:
A także ukłony i brawa dla tutejszych Moderatorów, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas i starania na dbanie o forum, oraz dla wszystkich, którzy przykładają się do jego rozwoju! :okok:

:hi:
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: Jacek Kurzawa »

Miło mi, że ktoś podał moją kandydaturę, dziękuję.

Dobrze byłoby wyróżniać takie osoby jak Grzegorz G. czy Grzegorz Banasiak (nie sposób pominąć w wyliczaniu osób zaangażowanych we współpracę i czynnie dzielących się swoimi zasobami, doświadczeniami, z innymi). Tu lista kandydatur powinna być dłuższa, jest wiele osób, które w ostatnim roku czynnie i z zaangażowaniem pisały ciekawe posty: Rafał Celadyn, Jarek Bury, M.Stachowiak, Marek Hołowiński. Ponadto już sama obecność i nawet sporadyczny udział największych specjalistów (w Polsce i na świecie) powoduje, że myśląc o Forum jestem im wdzięczny za to, że pomagają wszystkim swoją ogromną, fachową wiedzą. Dlatego sam tytuł Forumowicza Roku jest wyróżnieniem, które chciałoby się dać tym wielu osobom i pomimo, iż nie trafią one na podium, są zwycięzcami - dlatego, że są i że pracują z pożytkiem dla innych. :okok:
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Forumowicz roku 2016

Post autor: Brachytron »

Jacek :evil:
Jesteś inną kategorią :rotfl:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy entomologiczne”