Sympozjum Sekcji Lepidopt. PTE 26-28 listopad 2004 r.

>>>> Sympozja PTE 2022 <<<<
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Sympozjum Sekcji Lepidopt. PTE 26-28 listopad 2004 r.

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Przesyłam komunikat w sprawie Zjazdu.

[center]Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią tegoroczne Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej odbędzie się późną jesienią w okolicach Poznania, a dokładniej w dniach 26-28 listopada 2004, w Stacji Ekologicznej UAM w Jeziorach (Wielkopolski Park Narodowy). Poniżej podaję adres internetowy stacji. Dysponuje ona 36 miejsami noclegowymi, warunki są może trochę bardziej spartańskie niż na ostatnich 2 sympozjach, ale cena noclegu (21,40 zł z VAT) jest niewątpliwym argumentem. Miejsce jest również urokliwe i stanowi doskonałą bazę do zwiedzenia Wielkopolskiego Parku Narodowego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (choć szczerze mówiąc nie spodziewam się aż tylu chętnych o tej porze roku) decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Pierwszeństwo mają oczywiście także "rzeczywiści" członkowie sekcji, należący do PTEnt (i opłacający składki :-)) Ewentualny przyjazd osób towarzyszących będzie możliwy w wypadku wolnych miejsc. Ponieważ moja baza danych adresowych jest już z pewnością nieaktualna, proszę o możliwie szerokie rozpowszechnienie tej informacji i przekazanie jej osobą nie umieszczonym w liście adresowej (w razie możliwości proszę o informację, kto został już powiadomiony) Do pozostałych Członków Sekcji
postaram się dotrzeć listownie. Na zgłoszenia czekam do końca października, pozostałe informacje zostaną wysłane tylko osobom, które do tego czasu zadeklarują swój udział.

Serdecznie pozdrawiam

Wojciech Kubasik

P.S. Ponieważ po tym Symozjum upływa moja trzyletnia kadencja przewodniczącego Sekcji, zorganizowane będą również wybory. Proszę o rozważenie kandydatek/ów do przejęcia tej funkcji.
http://www.staff.amu.edu.pl/~jeziory/index.html[/center]
Awatar użytkownika
Krzysiek Jonko
Posty: 325
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2004, 10:23
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Krzysiek Jonko »

Wybiera się ktoś z forumowiczów?
Ja się też wybieram - zabierzcie ewentualne foty do zamieszczenia na www.lepidoptera.eu ;-)
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 listopada 2004, 08:23 przez Krzysiek Jonko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Ja się wybieram.
Awatar użytkownika
ZbyszekZalewski
Posty: 102
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 22:48
UTM: CA45
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Post autor: ZbyszekZalewski »

ja też się wybieram ale to już wiecie:)
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

Tez będę
Zablokowany

Wróć do „PTE - Forum Polskiego Towarzystwa Entomologicznego”