Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

>>>> Sympozja PTE 2022 <<<<
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

Witam wszystkich forumowiczów.
Zapraszam na kolejne sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE, które tym razem odbędzie się na granicy Beskidu Niskiego i Bieszczadów w miejscowości Komańcza (Krempna - popr, mod) w dniach 26-28 maja.
Szczegóły dotyczące miejsca spotkania, zgłoszenia, wystąpień w załącznikach.

Chciałbym tylko zaznaczyć, że ośrodek dysponuje ok. 70 miejscami noclegowymi więc serdecznie zapraszamy również miłośników innych grup owadów. Będzie można poszerzyć horyzonty o tematy motylowe lub/i działać w bardzo ciekawym entomologicznie terenie.

Tym razem nie zakładałem nowego wątku, aby zdjęcia z poprzedniego spotkania zachęciły do uczestnictwa w kolejnym.

Pozdrawiam,
Łukasz
Załączniki
ZGŁOSZENIE.doc
(25.5 KiB) Pobrany 87 razy
Sympozjum_LepPTE_2017_1_komunikat.doc
(698.5 KiB) Pobrany 188 razy
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2016 - Koniówka, 3‐5 czerwca 2016 r.

Post autor: Malko »

Łukasz chyba chodzi ci o Komańcze? Moją ukochaną Krempna zostaw w spokoju ;) chociaż to też Beskid Niski
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2016 - Koniówka, 3‐5 czerwca 2016 r.

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

Oczywiście o Komańczę. Przepraszam za pomyłkę. W "papierach" jest już wszystko OK.
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

Witam Szanowne Koleżanki i Kolegów,
Przypominam nieśmiało i nieformalnie o naszym sympozjum. Z tego co wiem od właściciela pensjonatu ruch w temacie rezerwacji niewielki.

Przypominam, że obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy więc wcześniejsza rezerwacja gwarantuje możliwość niewielkiego wyboru pokoi (ilość osób, wystawa /ulica, las) a także dobór współspaczy.

Proszę aby rozpowszechniać informacje o sympozjum wśród wszystkich potencjalnych znajomych bo nie jestem pewien czy mam wszystkie adresy mailowe potencjalnych zainteresowanych.

Pozdrawiam,
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

W załączniku garść kolejnych informacji o sympozjum lepidopterologicznym w Komańczy.
Załączniki
Sympozjum_LepPTE_2017_2_komunikat.doc
(690.5 KiB) Pobrany 150 razy
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Wygląda na to, że pogoda nie zechce współpracować w organizacji Sympozjum.
W piątek w Komańczy tylko 10 stopni ! Koszmar !
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Konto_usuniete »

A jakis spis referatow będzie wczesniej???
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Grzegorz Banasiak »

grzegorzb pisze:A jakis spis referatow będzie wczesniej???
Łukasz Przybyłowicz się tym zajmuje. Wiem tylko, że autorzy checklisty będą mieli krótkie kilkuminutowe wystąpienia podsumowujące, natomiast jakie będą inne wystąpienia czy referaty - nie wiem.
Piątek Wojciech
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Piątek Wojciech »

nie wiem dlaczego checlista jest owiana aurą tajemniczości, albo można nabyć albo nie, akurat nie mam czasu na wyjazd do Komańczy,żeby zapoznać się z tymi zasadami nabycia tej tajemniczej publikacji :roll:
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Piątek Wojciech pisze:nie wiem dlaczego checlista jest owiana aurą tajemniczości, albo można nabyć albo nie, akurat nie mam czasu na wyjazd do Komańczy,żeby zapoznać się z tymi zasadami nabycia tej tajemniczej publikacji :roll:
Checklista jest jak normalna inna książka i nie ma tu żadnej aury tajemniczości. Wydano ją dosłownie parę tygodni temu i dystrybucja właśnie się odbywa. Presja "szybko, szybko, kiedy będzie, kiedy będzie..." powoduje jakieś niezrozumiałe emocje. Wojtku, zamawiasz, czekasz, dostajesz. Nic nadzwyczajnego.
Awatar użytkownika
Mothman
Posty: 622
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2016, 19:36
UTM: CD04
Lokalizacja: Janikowo

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Mothman »

Grzegorz Banasiak pisze:nie ma tu żadnej aury tajemniczości
Z wyjątkiem ceny :)
Czyżby była tak wysoka, że jej podanie do publicznej wiadomości grozi "epidemią" zawałów?
:jo:
Piątek Wojciech
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:45
UTM: EC 31
profil zainteresowan: amator
Podziękowano: 1 time

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Piątek Wojciech »

Grzegorz Banasiak pisze:Checklista jest jak normalna inna książka i nie ma tu żadnej aury tajemniczości. Wydano ją dosłownie parę tygodni temu i dystrybucja właśnie się odbywa. Presja "szybko, szybko, kiedy będzie, kiedy będzie..." powoduje jakieś niezrozumiałe emocje. Wojtku, zamawiasz, czekasz, dostajesz. Nic nadzwyczajnego.
gdzie, jak,za ile? :mysl:
Marek Hołowiński
Posty: 5057
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 13:09
UTM: FB68
Specjalność: Sesiidae
Lokalizacja: Hańsk
Podziękowano: 4 times

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Marek Hołowiński »

Grzegorz Banasiak pisze:
Piątek Wojciech pisze:nie wiem dlaczego checlista jest owiana aurą tajemniczości, albo można nabyć albo nie, akurat nie mam czasu na wyjazd do Komańczy,żeby zapoznać się z tymi zasadami nabycia tej tajemniczej publikacji :roll:
Checklista jest jak normalna inna książka i nie ma tu żadnej aury tajemniczości. Wydano ją dosłownie parę tygodni temu i dystrybucja właśnie się odbywa. Presja "szybko, szybko, kiedy będzie, kiedy będzie..." powoduje jakieś niezrozumiałe emocje. Wojtku, zamawiasz, czekasz, dostajesz. Nic nadzwyczajnego.
A tak zapytam gdzie "zamawiasz"?
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Proszę mnie nie atakować ;-) Nie zajmuję się dystrybucją checklisty, nie jestem jej wydawcą. Każdy może napisać do głównych autorów i zapytać co i jak. Tworzenie wokół checklisty jakichś wyimaginowanych tajemniczych okoliczności, tajnej ceny itp. jest niepoważne. Na sympozjum będzie prof. Buszko i prof. Nowacki - będzie można zapytać jak wygląda dystrybucja, jaka cena itp.
Ja dostałem gratis jeden egzemplarz autorski.
Na stronie PTE jest napisane, że dystrybucję checklisty prowadzi Zarząd Główny PTE, są telefony, e-maile, znacie przecież tych ludzi doskonale. Taka lista jest wydawana raz na kilkadziesiąt lat więc warto ją mieć w przyzwoitej wersji papierowej.
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Konto_usuniete »

No dobra pgadali...aco z rozkladem jazdy na Sympozjum???będzie cos wczesniej??? Czy jak z CL aura tajemnicy i magii???
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

Przepraszam, że dopiero teraz. Wrzucam dwa krótkie pliki: lista uczestników i program spotkania.
Załączniki
Komancza 2017 - lista uczestnikow.pdf
(67.77 KiB) Pobrany 160 razy
Program XL Sympozjum.pdf
(540.71 KiB) Pobrany 111 razy
Awatar użytkownika
Edwin Buga
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 18 listopada 2010, 20:45

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Edwin Buga »

Też dojadę jutro a Krzysiek Mazur w sobotę.Pozdrawiam i życzę słonecznej pogody. :okok:
Piotr Kowalski
Posty: 571
Rejestracja: piątek, 3 lipca 2009, 09:06
Lokalizacja: Ciemne

Re: Sympozjum Sekcji Lepidopterologicznej PTE 2017 - Komańcza, 26-28 maja 2017 r.

Post autor: Piotr Kowalski »

No i odbyło się. Było bardzo sympatycznie. Prelekcje ciekawe. W załączeniu kilka zdjęć kolekcji Zawisaków , którą przedstawił Romek Zamorski. Robi wrażenie. Koledzy robili zdjęcia sprzętem bardziej profesjonalnym niż mój. Może dołączą trochę zdjęć.
Piotr
Załączniki
uczestnicy.jpg
uczestnicy.jpg (150.47 KiB) Przejrzano 10591 razy
DSC00001.jpg
DSC00001.jpg (82.11 KiB) Przejrzano 10591 razy
DSC00004.jpg
DSC00004.jpg (93.73 KiB) Przejrzano 10591 razy
DSC00009.jpg
DSC00009.jpg (78.8 KiB) Przejrzano 10591 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „PTE - Forum Polskiego Towarzystwa Entomologicznego”