Kupię książke

Sprzątamy dział... magazyn
Awatar użytkownika
Damian Bruder
Posty: 791
Rejestracja: czwartek, 25 marca 2004, 15:15
UTM: WT43
Lokalizacja: Nowa Sól/Poznań

Kupię książke

Post autor: Damian Bruder »

Wtam!

Mam pewin problem bo nigdzie nie mogę dostać poniższej książki:
"Populacje n. apollo i n. mnemozyny w Pieninach", Z .Witkowski, 1992r.

Proszę o kontakt w razie sprzedaży, bądź miejsca kupna niniejszej pozycji i ewentualne uwagi .

Pozdrawiam
Damian Bruder
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

Podejrzewam, że ksiązka ta a w zasadzie chyba broszura zostaławydana przez Pieńiński Park Narodowy wiec polecam sprawdzic dzwoniac do siedziby parku i poprosic z dzialem edukacji ekologicznej. gdyby Ci sie udało daj znac
Awatar użytkownika
Damian Bruder
Posty: 791
Rejestracja: czwartek, 25 marca 2004, 15:15
UTM: WT43
Lokalizacja: Nowa Sól/Poznań

ksiązka

Post autor: Damian Bruder »

Witam!
Byłem na stronie Polskiej Akademii Nauk na Instytucie Ochrony Przyrody ,która znajduje sie Krakowie i znalazłem tam jeszcze jedną publikacje Z.Witkowskiego:
Monitoring programu reintrodukcji niepylaka apollo w Pienińskim Parku Narodowym.
Zadanie realizowali: prof. dr hab. Z. Witkowski, dr P. Adamski, dr A. Kosior, dr P.Olejniczak, mgr W. Solarz, W. Król.
Która najwyraźniej jest pracą zbiorową.
Odwiedziłem ponadto strone Pienińskiego Parku Narodowego i nie znalzłem tam działu edukacji ekologicznej.
Ale zato znalazłem ZESPÓł UDOSTÊPNIANIA PARKU DO BADAÑ NAUKOWYCH

Podstawowymi zadaniami zespołu są:

opracowywanie i realizacja programów badań naukowych na terenie Parku,

opiniowanie, koordynowanie, rejestrowanie i pomoc w prowadzeniu badań naukowych na terenie Parku,

prowadzenie własnych prac naukowo - badawczych,

gromadzenie i udostępnianie zbiorów obejmujących:

- zbiory biblioteczne zawierające: księgozbiór, zbiór czasopism, archiwaliów, separatów, broszur, map, zapisów dźwiękowych, filmów, dokumentów elektronicznych, zdjęć, negatywów, przeźroczy, pocztówek,
- zbiory muzealne zawierające: zbiory eksponatów przyrodniczych, zbiory etnograficzne, dzieła sztuki, plastyczne,
- prowadzenie archiwum Parku,
- opracowywanie bibliografii Parku,
- prowadzenie pracowni fotograficznej, naukowej, preparatorni, małej poligrafii, czytelni i obsługa urządzeń audiowizualnych,
- redagowanie kroniki Parku na podstawie materiałów dostarczonych przez poszczególne komórki organizacyjne,
- obsługa działalności Rady Pienińskiego Parku Narodowego,
- ścisła współpraca z sekcją planowania
W skład zespołu wchodzi:

- kierownik zespołu
- stanowisko ds. biblioteki
- stanowisko ds. gromadzenia i udostępniania zbiorów
- stanowisko ds. udostępniania Parku do badań naukowych
- preparator
Pracą zespołu kieruje kierownik podlegający dyrektorowi Parku.
Myśle że jak zadzwonie i poproszę kogoś z tego działu to będą wiedzieli o co chodzi.

Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
P.S.(odezwe się jak się czegoś dowiem)
Jeżeli będziesz miał jeszcze jakieś informacje dotyczące tej książeczki to również daj znać.
Byłbym bardzo wdzięczny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda - różne”